Tilia Hypoallergic, Krem przeciwzmarszczkowy

Tilia Hypoallergic, Krem przeciwzmarszczkowy

Krem przeciwzmarszczkowy, intensywnie ujędrniający dla skóry szczególnie wrażliwej, skłonnej do podrażnień i wymagającej wyjątkowej pielęgnacji. Krem doskonale poprawia nawilżanie skóry, a zawarte w nim witaminy E i C skutecznie wygładzają zmarszczki. Skóra jest gładka, świeża i zadbana. Produkt wzbogacony jest o ceramidy odpowiedzialne za odbudowę bariery ochronnej skóry oraz prowitaminę B5 (D-pantenol) o właściwościach łagodzących. Krem polecany do codziennej pielęgnacji, zarówno na dzień, jak i na noc.

nie nawilża

Jeden z gorszych kremów jaki dane mi było używać. Mam cerę w kierunku suchej i moje podstawowe zastrzeżenie jest takie: nawilża w stopniu złym. Może i trochę pojędrnia (trudno mi powiedzieć, bo moja skóra jeszcze dobrze się "trzyma" ), trochę wygładza, ale co z tym nawilżeniem? To przecież podstawa. Nakładałam dużo kremu na twarz i szyję aby jako tako nasycić skórę i zużyłam go w niecałe 3 tygodnie. Teraz używam kremów Dermedic Effectival, które szybko naprawiają niedociągnięcia Tilii.

Z tego wszystkiego zapomniałam opisać jego "cech zewnętrznych": zapach zbyt intensywny, konsystencja śliska, dość puszysta i niby lekka, ale nie wchłania się do końca (o co u mnie nie trudno!), twarz wygląda więc jakby była oślizgła i stłamszona, nie bardzo nadaje się pod makijaż. Naprawdę niewypał.

Nie mogę polecić.

Używam tego produktu od: patrz niżej
Ilość zużytych opakowań: 1 w 3 tygodnie