Energy Beauty 2001, Cienie do powiek

Energy Beauty 2001, Cienie do powiek

Te cienie są dostępne w wersji matowej i perłowej, jedno-, dwu- lub trzykolorowe. Mają bardzo dużo kolorów, a producent zapewnia, że świetnie się rozprowadzają po powiece.

Cena: 6 zł

Niezłe :]

Cienie ładnie się nakładają.
Mam odcień 11e, który jakoś mi nie pasuje ale to tylko moja wina ;P Źle sobie dobrałam :]
Utrzymuje się na powiece dość długo tylko że poźniej waży się i zostawia krechy na załamaniaxch... Ale już przyzwyczaiłam sie do tego, że niemal każdy cień muszę poprawiać kilka razy dziennie :]
Cena niezła.. Cień niezły ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Co to ma być...

Mam pudełko z trzema kolorami, ciemnym popielatym, jasnym i białym.
Opakowanie kiepskie. Pacynka w środku - śmiech na sali, czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Najtańsze kolorowe pacynki po 10 sztuk za 1 zł są znacznie lepszej jakości. A to - jak papier ścierny na powiece.
Cienie może i dobrze rozprowadzają się na powiece - bo mają lekko tłustą konsystencję. W związku z tym są też nietrwałe, szybko zbierają się w załamaniach powiek, rozmazują się. Efekt - makijaż rodem z targu.
Kolory bardzo intensywne, przez co nawet biały i popielaty wyglądają bardzo sztucznie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

OK

Bardzo podaobają mi się cienie Hean.Są niedrogie,ładnie leżą na powiece,nie podrażniają oczu,i co zauważyłam nie osypują się.Dla mnie OK.Rzeczywiście bogaty wybór kolorów.

Anna Małecka masaż twarzy

Unikalne odcienie

Zdecydowalam sie na cien tej firmy,bo akurat pilnie potrzebowalam czegos w odcieniu bordowym (perlowym) i bialym. Plus za niespotykany odcien bordo,ktory jako jeden z niewielu nie jest matowy. Co wiecej,na powiece kolor jest intensywny i trwaly.Male opakowanie w sam raz na rozne eksperymenty.

jak jest to go wykończę;)

Raczej nie uzywam cieni do powiek ale znalazł się ten w moim kuferku już dość daawno.Ładny kolorek ciepłego żółtego, drobinki rozświetlają cień i dobrze się go nakłada co do trwałość-średnio.Jak jest to użyję :P

uważać na nie.

Jak to mowia 'darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada' jednak.... dostalam dwa opakowanka w prezencie i... cienie te maja slaba trwalosc, paskudne opakowanka (wieczko peklo mi prawie od razu) ale co najgorsze - niesamowicie podrazniaja moje oczy a nie mam jakis wiekszych sklonnosci do podraznien. Po pomalowaniu tym cieniem mam 'blyszczace' oczy bo zwyczajnie lzawie... Ja wyrzucilam po kilku uzyciach - jeden zreszta pekl mi bo spadl na posadzke.

takie dwie gwiazdki to najlepsze podsumowanie...

taniutkie i fajniutkie

nakladalam te cienie na baze lumene i trzymaly sie caly dzien.nie krusza sie ,nie obsypuja,intensywnosc koloru po kilku godzinach prawie taka sama jak zaraz po nalozeniu.uzywalam zarowno te perlowe jak i matowe.ladne kolory i duzy wybor.mam tylko te pojedyncze,wiec nie wiem jak z jakoscia zestawow.jestem z nich bardzo zadowolona.

dobre i tanie

Kupilam je bo w sklepie skusil mnie kolor rozowy ktorego od dawna poszukiwalam... Stwierdzilam ze za taka cene nie mam nic do stracenia. I nie zawiodlam sie. Cienie konsystencja przypominaja mi mojego ukochanego inglota. Sa miękie i aksamitne, dobrze nakladaja sie zarowno aplikatorem jak i palcem czy tez pedzelkiem. Nie obsypuja sie i maja wiele roznych kolorow, zarowno matowych jak i pastelowych. Sa tez po 3 kolory w opakowaniu, a to bardzo sobie cenie. Rzeczywiscie nie naleza do najtrwalszych i po kilku godzinach cien gromadzi sie w zgieciu powieki, ale moze nie dzialo by sie tak gdybym uzywala jakiejs bazy pod cienie. Jednak odejmuje za to jedna gwiazdke. A druga za to ze juz po jednym upadku jeden kolor totalnie mi sie rozkruszyl i teraz mam cień sypki...

fajny

Mam perłowy w kolorze kremowym. Dobrze się nakłada, nie zostaje w załamaniach powiek. Ślicznie się mieni. Ale bardzo słaba trwałość, szybko ale równomiernie znika z powiek. Nie wiem jak to wygląda w ciemniej barwie, przy moim znośne. Tani. Dużo kolorów.

zadowolona

Ja mam akurat z tej firmy cienie sa to dwa brązy i jeden biały czyli w jednej paletce nr 38 ,są matowe.Na moich powiekach trzymaja się swietnie a mam opadajace cięzkie powieki Na których cienie rzadko kiedy sa trwałe.Na ogół używam kosmetyków dobrej jakosci nie oszczedzam ale tu jestem mile zaskoczona jakoscia tych cieni i wole nie przepłacac mam z innymi nawet drogimi firmami niejednokrotnie kiepskie doswiadczenia.Polecam u mnie trzymają się praktycznie cały dzien.Moze to zależy od odcienia i palety bo z tej firmy jest też kilka gatunków cieni .Fakt ze nakładają się dosc twardo ale jakie to ma znaczenie z koro dobrze się trzymają??

nadaje się do..

kosza raczej ? :) niz do malowania powiek ;)Miałam odcien ciemny granat perłowy..lee...twarde to coś, gromadzilo mi się w załamanaich powiek mimo bazy, osypywało..i ogólnie było do kitu..nie polecam. Ja się męczyć nie lubie :)Dwie gwiazdki : cena - śmiech ;) i kolorki - dużo i niektóre fajne dość ;)Używałam tego produktu rokiem / Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete..i..kosz :)

cieniutkie

Dla mnie stanowczo za twarde, niewygodne w nakładaniu. Wyglądają na fajne kolorki, ale mój po nałożeniu nie był intensywny, jak to sobie wyobrażałam. Dlatego nie byłam zachwycona i mogę dać tylko 2 gwiazdki.