SunDay, Cienie do powiek

SunDay, Cienie do powiek

Cienie z kolekcji SunDay to feeria połyskujących kolorami, podwójnych cieni, słonecznie rozświetlających skórę powiek. Nowatorskie połączenie produktów, gdzie środek w kształcie słońca zawiera perłowo - brokatowy cień, a tło jest uzupełniającym kolorem perłowym, zapewnia im atrakcyjny wygląd i wygodę stosowania. Kolory do tej kolekcji zostały dostosowane do trendów obowiązujących w sezonie wiosna/lato 2006, by każda klientka mogła zabłysnąć modnym makijażem, odpowiednim do letniego stroju.
Wysoka jakość produktów i zastosowanie technologii mikronizacji zapewnia długotrwały, atrakcyjny wygląd makijażu.
Zawartość witamin, substancji nawilżających i ochronnych filtrów przeciwsłonecznych sprawia, że kosmetyk chroni i pielęgnuje delikatną skórę powiek.

Cena: 12zł

Dobry, ale...

Posiadam cień o numerze 575 - czyli odcienie zieleni.
Kupiłam bo poszukiwałam jadowicie zielonego cienia do papuziego makijażu - jednak ani jasny, ani ciemny się nie sprawdził - dopiero po ich zmieszaniu wyszedł poszukiwany ideał.
Ciemna otoczka - to świetny cień, bardzo dobrze się nakłada, długo trzyma, nie blaknie, na bazie jest praktycznie niezniszczalny. Dobrze się cieniuje i łączy z cieniami innych firm.
Jasne słoneczko - kolorek bardzo fajny ale niestety zawiera dużo brokatu, który się osypuje na całą twarz i nijak się nie chce trzymać powieki przez co obniża ocenę produktu.
Nie kupię kolejnego bo ten wystarczy na bardzo długo a postanowiłam nie kupować tylko zużywać cienie:)

Używam tego produktu od: około 2lat

Brokat!

Cienie są fatalne, kupiłam w ciemno całą paletę testerową i zawiodłam się na całej linii, inne cienie tej firmy są bardzo dobre, ale ta seria to totalny niewypał. Cienie są bardzo słabo napigmentowane, wyglądają bardzo blado na powiekach, są ledwo widoczne, a dla odmiany mają ogromne drobiny brokatu, które są bardzo widoczne i trudno je zebrać z policzków, nosa, czoła. Po co ten brokat, gdyby nie on, zdołałabym przymknąć oko na marną pigmentację i używać czasem, jednak ten brokat zraża mnie do tych cieni. Nie polecam, chyba że ktoś lubi wyglądać jak bombka choinkowa.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: tester wszystkich kolorów

Są OK.

Mam je z gazety. Na początku kolor mnie odrzucał ( 575 ), zielony makijaż był totalnie nie dla mnie, ale cóż skusiłam się i zrobiłam zwyczajne smoky eyes tyle, że zielone. Wyszło przebosko!

+ Świetnie nakładają się na mokro, jak i sucho, kolor świetnie się błyszczy i trzyma na powiece.
+ Ciekawe kolorki
+ Cena

Ogólnie przy makijażu nie robią problemów jeżeli się lekko zwilży pędzel. No i może tym jedynym minusem będzie fakt, że trochę mi się porozwalały w pudełeczku.

Używam tego produktu od:pół roku?

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Nie dla mnie:/

Jak dla mnie masakra. Owszem kolor kuszący(tylko dlatego się na nie skusiłam)na oku tez nie wygląda źle, ale jeśli chodzi o reszta to porażka. Maja w sobie jakieś drobinki brokatu, które przy malowaniu się strasznie osypują na cała twarz. Kombinowałam jak się dało. Nakładałam je na sucho i na mokro z bazą i bez... nic się nie zmieniło. Efekt kolorystyczny może i jest ok, ale ten osypany brokat(którego nie sposób się pozbyć nawet po demakijażu) nadaje całemu makijażowi tandetnego wyglądu... Może na jakaś imprezę sylwestrowa to się sprawdzi w innym wypadku jest do kitu.

Używam tego produktu od:2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

disco polo

Kupiłam je trochę dla zabawy, bo skusił mnie ich wesoły design :)
Niestety cienie mają ordynarny brokat, do tego osypują się. Kolor na oku wygląda ładnie, ale ogólny efekt raczej tandetny.
To był chwilowy kaprys, nie wrócę do nich.

Używam tego produktu od: 2008

plusik za wizualnosc

Cienie przyciagaja spojrzenie i kusza do zakupu. Sa dosc trwale, nie obsypuja sie, bez problemow rozprowadzaja sie na powiece, bardzo ladnie wygladaja na ciemnej karnacji, do bladej raczej nie polecam. Kolory sa wyjatkowo intensywne.

Używam tego produktu od:3 lat

Lubie je:)

Są to bardzo fajne cienie.Mam kilka różnych odcieni jestem z nich bardzo zadowolona.Dzięki nim można stworzyć naprawdę niesamowity look:)Są trwałe,nie osypują się,ani nie zbierają w załamaniu powiek.Można je łączyć z innymi,dają naprawdę niesamoite efekty!A do tego bardzo przystępna cena,więc na prawdę warto w nie zainwestować.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Bardzo dobre cienie

Jestem fanką marki Joko od jakiegoś czasu i skutecznie powiększam moja kolekcję kosmetyków tej firmy z dość dużym zadowoleniem. Te cienie to również trafiony zakup.
Plusy:
-wyraziste , bardzo ładne kolory (mam ciemno niebieski-śliczny chaberkowy z jasnym słoneczkiem)
-bardzo trwałe
-nie obsypują się
Minusów jeszcze nie znalazłam:-)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

średnio...

Cienie wizualnie prezentuja sie bardzo ladnie, ale tylko w opakowaniu.
Wybor jest dosc duzy, opakowanie poreczne i ciekawie skomponowany ich wyglad :)

Co do samego nakladnia, to cienie sa jakies dziwne. Blade, prawie niewidoczne. Mam wersje zloto polaczone z brazem i zloto wyglada jak wyblakla żółć na powiece, a braz jest znacznie bardziej bledszy.
Probowalam nakladac je na baze i bez bazy, ale efekt jest taki sam.
Na razie leza sobie w kosmetyczce i nie wiem czy bede do nich wracac.

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno napoczete

Dużo brakuje aby polecić

Kupiłam bo potrzebowałam zielonego cienia, a strasznie urzekło mnie to słoneczko :)

Opakowanie śliczne i mimo, że cień lezy praktycznie nieuzywany to miło jest go mieć w kosmetyczce. No ale jednak wygląd to za mało.
Cień na powiekach jest bardzo wyblakły. Próbowałam nałozyć go na mokro, ale efekt nie był o wiele lepszy, zieleń robi się na oczach taka szarawa - jasny środek za to srebrny/białawy. Brokat osypuje sie na policzki, a są to duże drobinki - choinkowy efekt.
Użyłam go kilka razy, mimo że mam go od roku. Jakos nie mam serca go wyrzucić, bądź oddać ;-)
Dałam za niego 13 złotych a za tą cenę można mieć lepszy produkt.
Jednak jest za to dość trwały (nałozony na bazę, podkład i przypudrowana sypko powiekę), więc może się przydać do BARDZO delikatnego, dziennego makijazu.

Używam tego produktu od:roku?

OK :)

Zakup tego cienia byl zupelnie przypadkowy. Mam kolor 578 jakos najbardziej przypadl mi do gustu. Trzymaja sie dosc dobrze, nie naklada sie ich ciezko, bo sa miekkie. Kolor jest intensywny, nie blaknie. Co do brokatu w srodkowej czesci to mi to nie przeszkadza, nie zauwazylam rowniez tego, zeby mi sie osypywal na policzki :) Jedyny minus to cena, kupilam ten cien za 11zl moglby byc troche tanszy :D Co do ponownego zakupu to na razie nie mam tego w planach, bo jeszcze nie zdazylam go zuzyc :)

1 z faworytow

Mam 2 wersje kolorystyczne:
*zielone (takie zywe, nasycone) sloneczko
*morelowo-pomaranczowe sloneczko

Cienie bardzo zmyslne bo mamy w sumie 3 kolory w 1 opakowaniu.MOzemy kazdy z 2 barw stosowac oddzielnie albo pomieszac pacynka co sprawi ze uzyskamy barwe posrednia. Stosuje oba sposoby. I przy obu efekt jest swietny
Cienie dobrze sie trzymaja na powiece.Nie zbieraj sie w zgieciach ani nie osypuja. Nie tracja rowniez swojej barwy po kilku godzinach.
Wewnetrzna czesc cienia (same sloneczko) posiada brokat. Drobinki sa dosc duze ale nie osypuja sie.Przynajmniej ja nie zauwazylam osypywania.
Cienie sa wydajne.
Morelowe sloneczko kupilam bowiem w zeszlym roku w pazdzierniku czy listopadzie. Dosc intensywnie je eksploatuje i wciaz jeszcze sa!! Zostala jakas polowa.
Kolory bardzo ladne -zestawienia przemyslane.
Niestety mam wrazenie ze cien morelowy jest bardziej intensywny niz zielony. Zielony rzeczywisice troszeczke jakby byl za blady albo blakl. Ale to moze tylko takie zludzenie.
Relacja ceny i jakosci z pojemnoscia jest baardzo korzystna.
Polecam sprobowac.
Ja jeszcze sie na kosmetykach JOKo nie zawiodlam.
Używam tego produktu od: pazdziernik/listopad 2006
Ilość zużytych opakowań:2 wtrakcie