SunDay (Puder prasowany brązująco - rozświetlający)

SunDay (Puder prasowany brązująco - rozświetlający)

Pudry z kolekcji SunDay to nowoczesny, nawilżający kosmetyk, nadający skórze słoneczny, pełen blasku koloryt. Delikatna formuła pudru, uzyskiwana metodą mikronizacji oraz zawartość witamin i ochronnych filtrów przeciwsłonecznych, pozwala na komfortowe i bezpieczne stosowanie nawet w lato. Puder nie zatyka porów i nie wysusza skóry.
Doskonały zarówno do twarzy jak i do całego ciała. Brokatowo perłowe drobinki pozwolą pięknie podkreślić letnią opaleniznę. Najlepszy efekt uzyskuje się nakładając puder pędzlem.

Cena: 12,50 - 16,90 zł / 15 g

Brokat

Kupiłam paletę testerową wraz z cieniami, rozczarowałam się i jednym i drugim.
Puder tak jak i cienie mają masę brokatu, który dyskwalifikuje je na starcie, co po ocenie koloru, skoro brokat daje efekt tandetny, niczym bombka choinkowa, a przecież nie chcę tak wyglądać. Osypuje się wszędzie, ręce, ubranie, broda, szyja, wszystko jest w dużych drobinach brokatu.
Nawet na imprezy się nie nadaje, gdyby chociaż te drobinki nie były takie duże, było ich mniej, były bardziej subtelne.
Jestem zdecydowanie na nie, jedyne co widać na twarzy, co rzuca się w oczy to wszędobylskie, ogromne brokatowe drobiny.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: paleta testerowa całej serii

raczej nie polecam

Kupiłam w tamtym roku, z myślą, że będę go używać w lecie. Miałam wersję jaśniejszą - dla mnie jednak okazała się zbyt brązowa, twarz wyglądała nienaturalnie nawet z delikatną warstwą pudru. Drobinki są gigantyczne, buzia wygląda jak bombka choinkowa. Bardzo tandente, nietrwałe opakowanie, sam puder odpadał kawałkami i się kruszył podczas przenoszenia w torebce. Zakończył żywot zrzucony przez mojego synka na podłogę.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Polecam =)

Nie planowałam zakupu tego pudru, ale nigdy nie miałam brązującego, więc sie skusiłam, tym bardziej, że było lato. I nie żałuję - puder ślicznie podkreśla opaleniznę, ładnie pachnie (jak dla mnie). Czasami używam go jako różu na policzki - tylko uwaga jedna zasada - co za dużo to nie zdrowo. Uważajcie aby nie przesadzić z ilością, a efekt będzie super.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: to moje pierwsze opakowanie (jest wydajny)

Eris film 1

OT TAKI

Kupiłam bo nie mogłamnnigdzie znależc Bell. ma za duzo drobinek, ktore uwydatniaja kroski i przebarwienia. Poza tym jest dośc ciemny i nawet uzywany jako roż, pozostawia smugi( łatwo go po prostu "przedobrzyć).
Nie znosze tego zapachu, taki jak kremy do opalania Kolastyny(te zółte z palemką). Pewnie poleży az skamaienieje. Mama czasem użyje

Używam tego produktu od:PÓŁ ROKU

Niezbyt

Kupilam bo sloneczko przykuło moj wzrok. Oceniam go dosc sceptycznie. Mam wersje jasniejsza, mimo wszystko jest dosc ciemny. No i niestety drobinki sa zbyt duze. Od biedy ujdzie. Jest wydajny ale wieczko opakowania- bardzo nietrwale.

Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

dobry i tani

Faktycznie jest dosc ciemny nie wiem kto kupuje ten ciemniejszy ja jestem sniada szatynka i wybralam jasniejszy
+jest tak ekonomiczny ze az jest to przerazajace
- mialam go prawie rok i uzywalam prawie codziennie - wyzucilam bo sie przeterminowal a moglabym go uzywac przez jeszcze kilka miesiecy
jesli nie spadnie bedzie sluzyl dlugo
niestety opadek pudru to jego ostatnia chwila bo rozsypuje sie w drobny mak - przez wielkosc (bardzo duzy)
w kazdym ktory mialm - wczesniej taki bez sloneczka w jednolitym kolorze pekaja mi wieczka
nie nadaje sie do transportu - pekaja wieczka latwo sie kruszy
latwo z nim przesadzic

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:1 (wczesniej dwa poprzedniej wersji)

ok

wybrałam jaśniejszą opcje z racji tego, że jestem blada. i jestem z niego zadowolona. niedrogi (płaciłam chyba 11 zł za niego), twarz po użyciu pudru wygląda naturalnie, jest minimalnie zbrązowiona i rozświetlona (te drobinki rozświetlajace nie są jakieś gigantyczne, tylko bardzo delikatne, przez co dają twarzy ładny wygląd).
opakowanie poręczne, łatwo się zamyka.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie używania)

Warto kupic!

To naprawde dobry puder brazujacy za niewielka cene.Swietnie brazuje i rozswietla cere,zlociste drobinki nie sa zbyt nachalne i nie zgodze sie z opinia,ze w pudrze zawarty jest brokat-przeciez to maluskie drobinki,ktore pieknie mienia sie w sloncu,podkreslaja opalna cere:)Dziewczyny kupujcie:)

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1(ciagle uzywam)

zdecydowanie nie

Szkoda,że jest kiczowaty, bo ładnie wygląda ;) Dla mnie okazał się:
- za ciężki
- brązujący efekt jest zbyt mocny , chyba dla osób, które sypiają w solarium (wybrałam jasną wersję)
- drobinki są za duże, bardzo widoczne, jakby mi ktoś twarz obsypał brokatem.
Ten puder upadł mi i poprostu cały się pokruszył w drobny mak,więc go wyrzuciałm i wcale się tym , nie zmartwiłam ;)

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań:

świetny na lato

Puder ten jest jak dla mnie super, ma złote drobinki które pięknie odbijają światło, nakłada się go dobrze , przez nakładanie szerokim pędzlem delikatnie nakładany na twarz, trzyma się praktycznie przez cały dzień, ślicznie brązuje co jest ważne latem, jest bardzo wydajny.Opakowanie dobrze się zamyka przez delikatne przekręcenie wieczkiem.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno