Giordani Gold, Cienie do powiek z kredką

Giordani Gold, Cienie do powiek z kredką

Pojemność 0,24 g

Olśniewający makijaż oczu zrobisz błyskawicznie! Kremowe cienie do powiek i kolorystycznie dobrana kredka pozwolą Ci zaakcentować oczy i podkreślić głębię spojrzenia. W pięciu świetlistych kolorach.

takie tam...

Cień jest ładny mam wersje lila z zieloną kredką...ale co do trwałości jest wiele do życzenia....po paru mrugnięciach okiem zbiera się w załamaniach...to go dyskwalifikuje. Jedyny plus to piękny pastelowy połysk...Kredki nie używam wiec nie będę sie wypowiadać....

Używam tego produktu od:1,5
Ilość zużytych opakowań: -

Średni

No cóż - cień w kremie więc wiadomo, że super wytrzymały nie będzie. Na bazie Lumene wytrzymuje tak do 3 h a później roluje się w załamaniu powieki :(
Ogólnie kolory bardzo ładne, ja wybrałam taki lekko srebrzysty. Pasuje do oczu ale cóż z tego, skoro co chwila trzeba poprawiać makijaż bo po kilku godzinach blaknie i ledwo co go widać :/ Kredka jest dość twarda i ciężko maluje się nią górną powiekę - za to dolną bardzo fajnie i dokładnie. Opakowanie estetycznie ale mogłoby być bardziej efektowne - przecież to seria Giordani Gold. Dobrze, że kupiłam go w promocji. Ponowny zakup nie wchodzi w grę. Takie 3 ode mnie bo totalną porażką nie jest ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Jako cień nie zachwyca.

Ładnie zestawione kolory (mam zestaw z różowym cieniem i granatową kredką). Poręczne opakowanie. Cień jak większość w sztyfcie niemiłosiernie wałkuje się na powiece. Można nim delikatnie podkreślić wewnętrzne kąciki, dolną powiekę czy łuk brwiowy. Plus za to że jest wodoodporny. Kredka jest miękka, ale namalowanie nią kreski która ma ładny kolor graniczy z cudem. Kruszy się, albo zostawia tylko poświatę koloru.
Jednak cienia można używać jako rozświetlacza na kości policzkowe. W tej roli spisuje się świetnie (i za to trzy gwiazdki).

pierwsza depilacja bikini

zawód na całej linii

Mam odcień jasnego fioletu z szaro niebieską kredką - piekne połączenie i piękny efekt na powiece - ale tylko przez pierwsze pół godziny. Potem tragedia - z cienie nic nie zostaje - tzn. cos tam sostaje w załamaniu powieki, co wyglada obrzydliwie.
Kredka za to dzielnie trzyma się na swoim miejscu przez cały dzień.
Nie pomaga nawet baza na powieki, która z większością cieni swietnie współgra.
Gwaizdka taylko za kredkę i ładne połączenie kolorów.

Używam tego produktu od:sporadycznie od kilku miesięcy

zbierają sie na powiekach

Mam zestaw z granatowej kredki i seledynowego cienia. No ni stety choć cień jest piękny to praktycznienie ma wiele wad:
- cień jest lepki
- nie przyjemnie sie rozprowadza na powiece
- czuje sie go na oczach
- po godzince zbiera sie koszmarnie w załamaniu powiek i żadne poprwki tu nie pomogą
Zalety:
- ładny perłowy koror
- nadaje sie idealnie do malowania dolnej powieki i rozświetlania oka nad łukiem brwiowym
- jesli położy sie cienkąkreske nad rzęsami to sie nie zbierze i nie zetrze tak szybko
Ten specyfik jako cień jest beznadziejny ale jako kredka do powiek całkiem niezły
Ale raczej nie polecam chyba że ktoś lubi eksperymentować tak jak ja

Używam tego produktu od:tygodnia