Givenchy, My Givenchy

Givenchy, My Givenchy

My Givenchy! jest kompozycją lekką, słoneczną i optymistyczną, w sam raz na wiosenne przebudzenie. Owocowa nuta głowy jest soczysta i wytrawna (czerwona pomarańcza, porzeczka), choć subtelnie pobrzmiewa w niej słodycz kwiatów gruszy. Nuta serca rozkwita bukietem urzekających woni fiołka, żółtej mimozy i kwiatów brzoskwini. W głębi subtelnie pulsują zmysłowe aromaty wetiwerii, paczuli i piżma

mydło

Początek ładny:gruszkowo-waniliowy z całkiem oryginalną,trochę słonawą nutą kwiatów groszku(i za to 2 gwiazdki).Potem niestety zapach schodzi do poziomu Pum i Adidasów.Końcówka(która nastepuje po ok.5 minutach)bardzo mydlana.
Używam tego produktu od:nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:psiki od mamy

Zpach piekny szkoda ze nietrwa

Zapach sliczny, owocowo-kwiatowy, delikatny, nie umiem opsiac dlaczego mnie tak zniewala, szkoda tylko ze wlasnie przez ta delikatnosc slabo go czuc i krotko. Jednak polecam, ma klase i to cos :)

Używam tego produktu od:1 m-c
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego

Doskonałe

Perfumy dostałam od mojego chłopaka w dniu w którym dowiedział sie jak zdałam maturę.Osobiście je uwielbiam-zapach nie jest zbyt mocny ani drapieżny i moim zdaniem bardzo długo utrzymuje się na skórze.Buteleczka-piekna jakby stworzona dla mnie! Gorąco polecam...

rzeczywiście "moje"

Buteleczka jakby stworzona dla mnie, myslę że min. dlatego mąż mi je kupił :)
Zapach bardzo przyjemny, odpowiedni na codzień już od rana, jest mało intensywny, bardzo lekki, niestety mam wrażenie że krótko się utrzymuje.
Bardzo odpowiedni na lato, do kolorowego stroju, jeśli ktoś nie lubi "pachnąć na kilometr".

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe