Color Glow, Be Blonde (szampon do zlotego blondu)

Color Glow, Be Blonde (szampon do zlotego blondu)

Color Glow to pierwszy system ochrony włosów, który został zindywidualizowany tonacji kolorystycznej blondu złocistego. Be Blonde - szampon dla blond włosów o odcieniu złocistym, podtrzymuje i rozszerza efekt ciepłego połysku, wzbogaca pielęgnacyjnymi składnikami włosy i nawilża je. Ma owocowy zapach bzu i lilii dolinowej.

Cena: 28 do 33 zł / 250 ml

jestem na tak

Farbuję włosy farbą marki Goldwell i po sporadychnych skokach w bok na kosmetyki pielęgnujace innych marek, skruszona zawsze wracam do tej serii.
Przy moich odcieniach blondu polecono mi stosować albo ten albo fiolet - oba wyciągają kolory, widocznie wygładzają włosy i co dla mnie ważne przy długich włosach są wydajne i pienią się.

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Optymalny!

Śmiało mogę powiedzieć, ze jest to jeden z trzech najlepszych szamponów jakie miałam kiedykolwiek w ręce i na półce, a może i najlepszy. Ma lejąca się lekką, konsystencję, ale na włosach zamienia sie w kremową, jedwabną, nei obciąza , nie przetłuszcza, nie oblepia . Co najważniejsze jest to chyba pierwszy szampon, który nie spowodował u nie zaostrzenia , ani nawet pojawienia się ŁZS, ktore powoduje większoś szamponów przy częstym myciu.
Wreszcie ktos pomyślał o tak lekkim szamponie do miodowego blondu, a nie o fioletowym paskudztwie do platyny:) Szampon ma równei piękny zapach, jak i wygląd - to połączenie bzu i arbuza, niezwykle zmysłowe i ładne po prostu.

Oczywiście są i wady:
- Szampon jest piekielnie trudno dostepny
- Kosztuje za drogo - około 32 -35 zł, co miesiac, półtora to jednak przesada jak na szampon, choc jestem przekonana, z ejeszcze go wypróbuję kilka razy .

PS. Niestety, maska odzywcza z tej linii nie ejst już tak dobra, zdecydowanie rozjasnia, choć też nieco " rudzieje" włosy , no i koszmarnie wysusza, a szkoda, bo Goldwell jest dla mnie synonimem objawienia ostatnio:)