Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Goldwell, Color Glow, Be Blonde (szampon do zlotego blondu)

Goldwell, Color Glow, Be Blonde (szampon do zlotego blondu)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 28,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Color Glow to pierwszy system ochrony włosów, który został zindywidualizowany tonacji kolorystycznej blondu złocistego. Be Blonde - szampon dla blond włosów o odcieniu złocistym, podtrzymuje i rozszerza efekt ciepłego połysku, wzbogaca pielęgnacyjnymi składnikami włosy i nawilża je. Ma owocowy zapach bzu i lilii dolinowej.

Cena: 28 do 33 zł / 250 ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

jestem na tak

Farbuję włosy farbą marki Goldwell i po sporadychnych skokach w bok na kosmetyki pielęgnujace innych marek, skruszona zawsze wracam do tej serii.
Przy moich odcieniach blondu polecono mi stosować albo ten albo fiolet - oba wyciągają kolory, widocznie wygładzają włosy i co dla mnie ważne przy długich włosach są wydajne i pienią się.


Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Optymalny!

Śmiało mogę powiedzieć, ze jest to jeden z trzech najlepszych szamponów jakie miałam kiedykolwiek w ręce i na półce, a może i najlepszy. Ma lejąca się lekką, konsystencję, ale na włosach zamienia sie w kremową, jedwabną, nei obciąza , nie przetłuszcza, nie oblepia . Co najważniejsze jest to chyba pierwszy szampon, który nie spowodował u nie zaostrzenia , ani nawet pojawienia się ŁZS, ktore powoduje większoś szamponów przy częstym myciu.
Wreszcie ktos pomyślał o tak lekkim szamponie do miodowego blondu, a nie o fioletowym paskudztwie do platyny:) Szampon ma równei piękny zapach, jak i wygląd - to połączenie bzu i arbuza, niezwykle zmysłowe i ładne po prostu.

Oczywiście są i wady:
- Szampon jest piekielnie trudno dostepny
- Kosztuje za drogo - około 32 -35 zł, co miesiac, półtora to jednak przesada jak na szampon, choc jestem przekonana, z ejeszcze go wypróbuję kilka razy .

PS. Niestety, maska odzywcza z tej linii nie ejst już tak dobra, zdecydowanie rozjasnia, choć też nieco " rudzieje" włosy , no i koszmarnie wysusza, a szkoda, bo Goldwell jest dla mnie synonimem objawienia ostatnio:)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  55
  pochwał

  8,89

 3. 3

  0
  produktów

  69
  recenzji

  68
  pochwał

  7,86

Zobacz cały ranking