Dr Irena Eris, Eris, Forte 30, Krem intensywnie nawilżający

Dr Irena Eris, Eris, Forte 30, Krem intensywnie nawilżający

Krem zawiera komplet uzupełniających się nawzajem antyutleniaczy czyli witaminę E i C oraz intensywnie nawilżający hialuronian sodu, będący naturalnym składnikiem naszej skóry. Zawiera również filtry ochronne przeciw promieniowaniu UVB.

dobry

Stosowałam całą serię. Niezła. <BR>Ten krem na dzień dla mnie był troszkę za ciężki, rzeczywiście po nałożeniu podkładu po jakimś czasie zaczynała się świecić buzia. Ale trzeba przyznać, że twarz była gładka, nawilżona i odżywiona. Nie był też najtańszy.

Oceniam na 3.00

Miałam próbkę zjakiejś gazety. Trochę za tłusty. Ładnie pachnie. Nic szczególnego.

Oceniam na 4.00

Idealny na noc. Rano skóra jest gładka i wypoczęta. Troszkę gorzej sprawdził się jako krem na dzień, a to z powodu filmu, który pozostaje na skórze i przeszkadza przy nakładaniu makijażu. Po kilku godzinach (w moim przypadku były to dwie) twarz zaczyna się świecić, a makijaż traci świeżość. Za to świetnie sprawdza się w dni kiedy można pozwolić sobie na bieganie z "gołą" buzią.

Dieta na AZS

Oceniam na 3.00

Cała seria Forte 30 zasługuje na uwagę, uważam, że ten krem mogą stosować rónież osoby ok. 25 roku życia.