Clinique, Rinse-Off Foaming Cleanser

Clinique, Rinse-Off Foaming Cleanser

Pianka do demakijażu dla skóry mieszanej w postaci skoncentrowanego kremu. Szybko, efektywnie a jednocześnie łagodnie usuwa wszelki makijaż z twarzy.

pianka
nawilżające, oczyszczające
w tubie
>100ml

super minimalizuje pory

Bardzo długo był moim KWC! Przestałam go używać, ponieważ przerzuciłam się na płyn micelarny i od tej pory nie myję twarzy żelami.
Przede wszystkim dokładnie oczyszcza skórę twarzy i minimalizuje pory jak żaden inny żel do mycia, czy tonik! Ponadto jest bardzo wydajny, wystarczy jego minimalna ilość do precyzyjnego umycia twarzy.

Minus jest taki, że nie nadaje się on do demakijażu oczu ponieważ szczypie. Ja jednak stosowałam go do oczyszczania twarzy, pomijając okolice oczu, które zmywałam płynem do demakijażu.

Polecam go wypróbować, bo tak jak napisałam zachwycił mnie efektem zminimalizowanych porów!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: około 5/6 opakowań

Dobry, ale szału nie ma

Plusy:
+ bardzo przyjemny w użyciu- delikatna piankowa konsystencja sprawia, że ciężko nałożyć go za dużo, nie napływa do oczu
+ delikatny, nie podrażnia
+ dość dobrze usuwa makijaż
+ wydajny
+ poręczne opakowanie

Minusy:
- lekko ściąga i przesusza
- oczyszczanie trzeba zdecydowanie poprawić tonikiem lub płynem micelarnym
- za tą cenę i od tej firmy spodziewałam się o wiele więcej

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Niezły

Produkt ma przyjemną konsystencję, w zetknięciu z wodą tworzy rodzaj delikatnej pianki. Jest bardzo wydajny. Dobrze oczyszcza twarz z zanieczysczeń i makijażu. Nie ściąga, nie przesusza i nie podrażnia skóry.
Niestety należy bardzo uważać na oczy! Nie nadaje się do ich demakijażu. Powoduje okropne szczypanie!
Minusem jest zbyt wysoka cena.

Eris film 1

OK, ale bez rewelacji

Pianka jako pianka w samym użyciu jest miła i przyjemna, przy zetknięciu ze skórą jest delikatna i aksamitna co jest plusem bo nie podrażnia skóry.

Jeśli chodzi o samo oczyszczanie to radzi sobie z tym dość kiepsko, nie usuwa dobrze całego makijażu z twarzy (aplikacje należy powtarzać kilka razy, wtedy jest ok), pozostawia skórę napiętą (miałam wrażenie, że nawet lekko ją przesusza, a ja mam cerę suchą i może w tym tkwi problem).

Pianka sama w sobie jest bardzo wydajna, opakowanie praktyczne, wydaje mi się, że dobrze się spisze na różnego typu wyjazdy (wakacje, wyjazdy służbowe), bo może służyć również jako mydło do twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 3 ( 2 małe i 1 pełnowymiarowe)

porządny produkt

Może zacznę od tego, że miałam klika podejść do tej pianki oczywiście na początku zupełnie nie przypadła mi do gustu (teraz tak sobie myślę,że po prostu nie umiałam jej użyć :) Na początku korzystałam z próbki 30 ml, teraz od dłuższego czasu mam już pełnowymiarowe opakowanie i nie zmienię jej na nic innego. Wcześniej używałam też innych pianek do mycia twarzy np. Clear&Clear która też jest w porządku, ale działa trochę na innej zasadzie niż ta pianka. W skrócie Clinique:
+makijaż zmywa idealnie, bardzo dokładnie, a przy tym nie wysusza mojej skóry
+w oczy szczypie, dlatego że to nie jest produkt to zmywania oczu i nie ma się tu czego czepiać
+jest mega wydajna, jedna porcja wielkości groszku wystarczy na całą twarz i szyję
+zapach znikomy, praktycznie niewyczuwalny

Warta polecenia

Pierwsze, co chcę podkreślić - to NIE JEST preparat do demakijażu oczu. Wiele oceniających osób pisze, że pianka szczypie w oczy. To prawda, szczypie, sama tego doświadczyłam, kiedy przez przypadek dostała mi się do oczu. Ale przez ten fakt nie zabieram gwiazdek, bo produkt powinno się używać i oceniać zgodnie z jego przeznaczeniem.
Pianka jest niesamowicie wydajna. Ma treściwą konsystencję. W połączeniu z wodą tworzy gęstą piankę. Ma delikatny, niedrażniący, niewyczuwalny zapach.
Bardzo dobrze zmywa makijaż i oczyszcza skórę. Skóra po użyciu jest lekko ściągnięta i jednocześnie aksamitna i miękka w dotyku. Pianka nie podrażnia i nie wysusza.
Używałam pianki w tubce o pojemności 30 ml. Jeśli jeszcze raz uda mi się taką zdobyć, na pewno będę jej używała. Cena pełnowymiarowego produktu jest wysoka.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka 30 ml

dobry

dobrze oczyszcza skórę, po jego użyciu jest aksamitna w dotyku, ale nie radzi sobie z wodoodpornymi kosmetykami
jest bardzo wydajny, wystarczy kropla ziarnka grochu na całą twarz a będzie się mocno pienił
fajna konsystencja
nie uczula, raczej ściąga skórę, może minimalnie wysuszać,
do skóry mieszanej zachowuje się naprawdę przyzwoicie, ale jako kosmetyk do demakijażu oczu się nie sprawdza-szczypie i piecze, najlepiej w ogóle omijać nim okolice oczu, polecam mieszańcom najlepiej na lato

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Za tą cenę są lepsze

Mam mieszane uczucia względem tej pianki.

Niby jestem już w trakcie trzeciego opakowania, ale prawdę mówiąc kolejne trafiają do mnie siłą przyzwyczajenia, gdy wypatrzę je w dobrej cenie na bezcłówce.

Prawda jest bowiem taka, że ten kosmetyk nie spełnia swojej podstawowej, z mojego punktu widzenia, roli - nie zmywa tuszu do rzęs a do tego szczypie w oczy.

Plusem jest to, że nie ściąga skóry (mam normalną cerę) i ładnie ją oczyszcza z zanieczyszczeń.
Jest też bardzo wydajny, do umycia całej twarzy wystarczy kropelka wielkości ziarnka grochu.

Za tę cenę na pewno można znaleźć coś lepszego i gdy skończę bieżącą tubę (pewnie około wiosny biorąc pod uwagę mega wydajność) poszukam czegoś innego.

Używam tego produktu od: prawie 3 lat

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

znow zle

po przetestowaniu kilku produktow marki clinique stwierdzam ze to nie dla mnie.
zaryzykowalam jeszczy na mini blyszczyk, ktory ponoc zlepia

pianka jest fatalna, sciaga, wysusza, szczypie tak niesamowicie!
tragedia:(
juz nie wiem nawet jaka mam skore według tej firmy
mialam kilka drogich rzeczy i niestety same negatuwy

Używam tego produktu od: moze 3 miesiace, juz nie mam

miła w użyciu pianka

Kosmetyk dobrze spełnia swoją funkcję. Używam go w lecie, kiedy moja skóra nie jest podrażniona i sucha. Kosmetyk jest bardzo wydajny, daje obfitą i gęstą pianę - do rozprowadzenia go używam szczoteczki, sprawdza się świetnie. Skóra jest dobrze oczyszczona, po spłukaniu wodą skóra jest wręcz szorstka - pozbawiona poślizgu. Pianka ma mocno mydlany zapach - trudno mi się do niego ustosunkować. Nie zmywam nią oczu.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego testowego - 50 ml

moja ulubiona pianka

Nie wiem czym zmywalam makijaz przed ta pianka. Tamte czasy odeszly do lamusa i mam dziure w pamieci, mimo ze zanim jej uzywalam tez musialam czyms przeciez zmywac makijaz.

Produkt swietnie radzi sobie z demakijazem twarzy. Po dodaniu do niej odrobiny wody zmienia konsystencje z gestego kremu w lekka pianke. Chetnie uzywam jej w duecie ze szczoteczka do twarzy (rewelacyjnie sie pieni i zmywa za pierwszym razem kazdy podklad nawet double wear czy colorstay).
Jest bardzo przyjemna w uzyciu, buzia jest gladka i miekka.
Opakowanie bardzo ladne, do tego stoi na tubce, co ulatwia uzywanie, gdy juz niewiele jest w srodku.

Troszke wysusza skore, ale ja mam sucha, a pianka jest do mieszanej, wiec moze to dlatego. Mimo to bardzo bardzo ja lubie i nie przeszkadza mi, ze po demakijazu musze nalozyc lekki kremik. Uzywalam tez kremu Clinique, ktory wyglada identycznie jak ta pianka i faktycznie nie wysusza skory, ale go nie polubilam, bo brakowalo mi takiego uczucia odswiezenia, wspaniale czystej skory, ktore tutaj dostaje.

Cena to grosze bo jedno opakowanie starcza mi na rok-poltora codziennego uzywania, wiec dzielac te 75zl na tyle miesiecy wychodzi i tak taniej niz cokolwiek innego dostepnego na rynku.

Polecam wyprobowac, bo warto :ehem:

Acha jeszcze jedno... nie rozumiem dlaczego ktos pisze, ze nie zmywa oczu czy ze szczypie w oczy. Przeciez nigdzie nie jest napisane, ze pianka jest do demakijazu oczu! Trzeba czytac do czego dany produkt sluzy, zeby nie zrobic sobie krzywdy. Do demakijazu oczu kupuje sie kosmetyki specjalnie do tego przeznaczone, a nie uzywa czegokolwiek, co ma sie akurat pod reka.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Niestety.

Bardzo fajnie zmywa makijaż twarzy, nie zostaje ślad makijażu, ale potwornie podrażnia mi oczy, co ten produkt w mojej łazience niestety dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: miniatura.
Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca, wydajny.