Avon, Exotic Beaches EDT

Avon, Exotic Beaches EDT

Woda toaletowa o dwufazowej formule - należy wstrząsnąć, aby zmieszać ze sobą 2 warstwy zapachu. Dwufazowa formuła wody toaletowej nadaje skórze uroczy zapach i jedwabistą gładkość.

Nuty zapachowe: kokos, nuty owocowe.

nie nie nie

dokładnie jestem takiego samego zdania co moja poprzednicza, że dobry do toalety i u mnie swego czasu właśnie w tym celu były używane może z 2-3 razy,a le i do tego sie nie nadawały... ani raz jeden nikt nie miał odwagi użyć ich na ciało a było nas trzy kobietki:) nawet nie wiem jak opisać ten zapach, bo był tak straszny!!!Używam tego produktu od: ok.8 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć i do kosza

no świetne ale jako odświeżacz do toalety

Mama mi je zamówiła kiedy byłam jeszcze gimnazjalistką. Przechowały się u mnie na dnie szafki aż do dziś. Już jako 14 letnie dziecko nie byłam fanką tych perfum. Są dla mnie za słodkie, duszące ale za to baaardzo trwałe jak żadne inne z Avonu. Trzymam je przez sentyment bo to w końcu prezent od mamy :) Pewnie kiedyś użyje jako utylizator przykrego kociego zapachu.

Używam tego produktu od: mam je od 5 lat mniej więcej
Ilość zużytych opakowań: zero

Absolutny hit!

Jest rewelacyjny! Gdy się go rozpyli śmierdzi jak szare mydło, za to jak się rozwinie jest oszałamiający zwłaszcza dla facetów. Wszyscy koledzy i parner szaleli na punkcie tego "pachniucha" . Utrzymuje się całkiem nie źle - spokojnie kilka godzin. Dziewczyny jak wiecie gdzie go można dostać proszę o kontakt!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Avon Mark - relacja

zawiodłam sie!

Skuszona zapachem sprayu do włosów, jaki miałam okazję poznac w poprzednie wakacje, szukałam tych perfum wyobrażając sobie ten letni i fajny zapach. I kupiłam wreszcie i rozczarowałam się. Zapach sprayu do włosów był inny- ładniejszy ( choć to było dawno to nie sądze ze kiedys tak mnie zachwycił a teraz jest dla mnie.. nie całkiem ładny).Ten zapach jest zwykły i mydlany a miał być rześki i morski..nie polecam, bo trwałośc jest tez do kitu !!

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęte

śmierdzący, duszący...

jak dla mnie ten smród i tak za długo się utrzymuje, bardzo nieprzyjemny zapach, sztuczny i drażniący. Nawet jako odświeżacz do toalety się zbytnio nie nadaje ;)Używam tego produktu od:2 lat(tyle stoi na półce chyba)

Kupilam go w netto za 12.90 wiec cena malutka nawet w cenie katalogowej jak Island Vibe bylby do kupienia.
Zalety
- ladny zapach
- niska cena
- olejek wygladza skore
- ladne opakowanie
-wydajny

Wady
-niestety malo trwaly -okolo 2,3 godzin

Ktos tu pisal ze komu sie spodoba zapach dostanie konia?Ja chce;P

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:10 ml z pierwszego

fuj

Mój chłopak sie prawie udusił. Powiedział że gorszego smrodu nigdy nie czuł. W katalogu pachniał zupełnie inaczej.Bardzo sie zawiodłam na tejk wodzie.

Używam tego produktu od:niepamietam
Ilość zużytych opakowań:1/3 buteleczki

Antyzapach

Silny zapach proszku do prania zamknięty w buteleczce. Na szczęście trwa tylko dwie godziny - nie zdążył wywołać u mnie silnej migreny, jedynie lekki ból głowy ;)
Od dzisiaj mój numer jeden w kategorii: "śmierdziuchy".

Używam tego produktu od: dwa psiknięcia
Ilość zużytych opakowań: odrobina

mydlany zapach

Pachnie jak mydło, a to dla mnie już powód do dyskwalifikacji. Zapach trochę duszący, ale całkiem długo się utrzymuje. jednak to za mało żeby jeszcze go kupić.

Używam tego produktu od: tydzień

piękny

czytałam opinie na temat tych perfum i zdecydowanie sie nie zgadzam :) jak dla mnie same plusy:

-slicznie pachną - mi bardzo odpowiada zapach :)
-fajna konystencja
-dlugo czulam je na sobie od prysniecia
opakowanie takie sobie , ale to nie w koncu najwazniejsze
-super cena!!!!!! w promocji nawet 24,90, a normalnie 39,90

Używam tego produktu od: jakis miesiac wakacyjny;)

Zalezy dla kogo

kupilam zachwycona strona perfumowana i tutaj mam dowod tego,ze zupelnie inaczej pachnie strona perfuimowana w katalogu,a zupelnie inaczej perfumy czy probka tych perfum..plus za fajne opakowanie i te dwie fazy ktore sie miesza....minus za zapach co to w ogole jest..............????????????oddalam babci bo dla mnie dla straszych kobiet te perfumy sa a nie dla mlodcyh...babcia byla zadowolona i nawet je juz skonczyla...jednak nigdy ich juz nie kupie chyba ze dla babci:):):):)):):):)):

Używam tego produktu od:kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Wali jak proszek do prania

Kupiłam go zachwycona peefumowana strona.
Po pierwszym razie uzycia moje skojarzenie tego zapachu wiązało się z Vanishem do prania dywanów lub proszkiem do prania albo odświeżaczem.
Próbowałam go uzywać w pracy ale nie mogłam sama na sobie tego smrodku znieść, stoi sobie w barku, może zużyję go jako odświeżacza?????Używam tego produktu od:lata i nigdy wiecej
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1