Avon, Exotic Beaches, Shimmering Glow Body Lotion (Rozświetlający balsam do ciała)

Balsam rozświetlający z nowej serii o nucie zapachowej Exotic Beaches. Jest to kosmetyk rozświetlający ciało, w sam raz do używania w lecie.

w porządku

balsam pachnie kwiatowo, jakby konwaliami
nawilżanie dobre
szybko wsiąka, choć trochę skóra jest po nim śliska i lekko tłusta, co przy balsamie używanym z załozenia na dzień bywa niewygodne, trzeba uważać, żeby go nie nakładać za dużo, wtedy jest lepiej, jednak w upalne letnie dni ( a na takie chyba jest przeznaczony), powoduje nieprzyjemne lepienie się skóry
bardzo dobra wydajność - szczególnie, że lepieu używać go oszczędnie ze względu na lepienie skóry przy większej ilości
drobinki bardzo małe, bałam się błysku dyskoteki, ale nie rzucają sie w oczy, widać je troszkę z bliska i w słońcu - mi taki efekt odpowiada, zmywają się po 1 myciu
nie wiem tylko czy ja trafiłam na wybrakowany egzemplarz, czy to ogólna wada - zamknięcie tubki albo nie chce się zamknąć, a kiedy juz je mocno wciśniemy, trudno otworzyć, paznokcie można połamać

Używam tego produktu od: połowy maja, czyli 2,5 miesiąca

Przyzwoity kosmetyk

Naprawdę świetnie spisywał się w lato.
Zapach może nie był powalający dlatego nie zakupiłam do nigdy ponownie.
Jeśli chodzi o nawilżenie to raczej nie nawilżał specjalnie,ale też nie wysuszał mojej skóry.
Był bardzo, bardzo wydajny.
Rozświetlał dobrze, ale nie tak,że wyglądało się po nim jak obsypana brokatem.
Przyzwoity kosmetyk.

Używam tego produktu od: przez 6 miesięcy

Uwielbiam

A mi się podoba. W sam raz na lato. delikatnie rozświetla skórę, W porównaniu do niektórych balsamów nie ma "drobinek" brokatu wielkości ziaren piasku ;/ Ma przyjemny zapach i nie osypuje się. Jestem z niego bardzo zadowolona ;)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Przyzwoity

Balsam zakupiłam razem z peelingiem z tej serii. Muszę przyznać, że jest całkiem przyzwoity. Dobrze się rozprowadza, fajnie nabłyszcza i rozświetla wybrane partie ciała. Drobinki nie są ani za duże ani za małe. Nie kruszy się ani nie sypie w ciągu dnia . Jednak nie zauważyłam żadnych właściwości nawilżających czy odżywczych

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

całkiem fajny

moja recenzja bedzie najwyższa ze wszystkich dotychczasowych;)
otóż z balsamu jest nawet zadowolona. odpowiada mi zapach, fajnie awilża, skóra jest miękka i co najwazniejsze w moim przypadku spełnia swoje zadanie - rozświetla, na skórze mam bardzo dużo świecących drobinek do samego wieczora.
Nie wiem czy kupię go ponownie, bo lubie zmieniac kosmetyki, ale naprawdę dla mnie jest dobrym balsamem.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

nie, nie, nie!!!

Jedyna jego zaleta to zapach, który mi się podoba. W ogóle nie rozświetla (jak już coś da sie zauważyć to w łazience i to pod lupą. W normalnym oświetleniu nie ma szans...). I ta cena, jak na taki kosmetyk dużo za duża. Ogólnie nie polecam :(

Edit: Dodaję jedną gwiazdkę, bo miałam taką gładziutką skórę po nim :D

fatalny

Zakupilam zachecona roswietleniem ciala i przyjemnym zapachem na stronie zapachowej w katalogu.Niestety na zywo okropnie smierdzi ,jego zapach jest bardzo intensywnie kwiatowy-mi alergiczce kojarzy sie od razu z pyleniem i duchota;P nie zostawia zlotych drobinek a nawet jesli to tylko na chwile-automatycznie znikaja.Uzywam tylko na nogi zeby zapach mnie nie draznil.

Zawiodłam się

Po raz kolejny zawiodłam się na kosmetyku firmy avon. Pierwsze, co nie przypadło mi do gustu to jego zapach. Dla mnie to nic innego jak zapach proszku do prania- taki mydlany i nijaki. Po posmarowaniu rzeczywiście delikatnie rozświetlił skórę, ale tylko na moment, delikatnie nawilża skórę i to wszystko. Ogólnie, za tą samą cenę wolałabym już teraz kupić zwykły balsam nawilżający.