Exotic Beaches, Ochronna mgiełka do włosów z filtrem UV

Exotic Beaches, Ochronna mgiełka do włosów z filtrem UV

Mgiełka do włosów z serii Exotic Beaches to kosmetyk zawierający filtr UV przeznaczony do ochrony włosów latem gdy narażone są na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Nuta zapachowa mgiełki jest utrzymana w nucie linii Exotic Beaches.

Cena: 19,90zł / 100ml

lubię

nie wiem czy kupię ponownie ponieważ nie ma go w ofercie... :(
Lubię go bardzo, używam go zawsze w lecie kiedy mocno świeci słońce. Włosy ślicznie pachną a zapach utrzymuje się na długo. Są lśniące, wyglądają na zdrowsze, ładnie się układają, nie są "oklapnięte". Nie wiem czy chronią przed słońcem bo nie zauważyłam specjalnie tego...:/
generalnie polecam :)

filtr na koncu składu

Mi wcale nie uchronił włosów przed słońcem, po wakacjach zauwazylam ze sa suche i zrudzialy :/ a używałam przy kazdym wyjsciu na slonce
No ale nic dziwnego skoro filtr "Benzophenone-4" jest dopiero na końcu składu :/

Używam tego produktu od: przez wakacje
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam, chyba 2

fajny gadżet :)

Kupowałam go razem z wodą toaletową z tej samej serii i scrubem :) jestem zwolenniczką tego zapachu szkoda że go wycofali :/
Plusy:
-wspaniały zapach rajskiej plaży, który utrzymuje siena włosach
-wydajny
-nadawał włosom filtr dzięki niemu włosy latem były mniej przesuszone niż zwykle
-poręczne opakowanie z atomizerem
-fajna mleczkowa formuła

Minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od:2 lata temu jak nie więcej

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie tego się spodziewałam

Paskudny zapach. Raz śmierdzi, a raz jest całkiem całkiem. Rozpyla się nierównomiernie, preparat wycieka z buteleczki, źle się aplikuje. Miałam wrażenie, że sprej się zacinał, bo czasami kosmetyk leciał strumieniami (zamiast na włosy to po buteleczce), albo ciężko było cokolwiek z niego wypiskać. Mało wydajny.

Używam tego produktu od:już nie używam

Skuteczna ochrona

Uzywałam tej mgielki w zeszłym roku i byłam z niej zadowolona.Rzeczywiscie chroni przed słońcem i jego wysuszającym działaniem.Włosy zachowywały swoją wilgoć i nie robiły sie suche i szorstkie.Mgiełka ładnie pachnie i szybko wnika we włosy jednoczesnie je odzywiając.Nie przetłuszcza włosów ani nie obciaza ich nadaje sie dla osob które maja problemy z przetłuszczaniem.POLECAM

Używam tego produktu od:nie pamietam

faktycznie niezła

Mgiełkę zamówiłam rok temu, ale w wyniku braków magazynowych dostałam ją od konsultantki po urlopie, a zanim jeszcze zużyłam zakupionego wcześniej Gliss Kura z filtrami UV lato zdążyło się skończyć, a ja zostałam z pełną buteleczką.

Spróbowałam jej nawet z ciekawości, ale że nie spodobał mi się zapach, to poszła w kąt i tak przeleżała cały rok. W międzyczasie miałam się jej nawet pozbyć, ale że wyczytałam, że dobrze wpływa na skręt, postanowiłam jednak dać jej szansę.

I w sumie po zużyciu całej mgiełki muszę przyznać, że faktycznie jest niezła :ehem:

Czy chroni włosy przed działaniem słońca, to nie wiem, ale na pewno pozwala je utrzymać w dobrej kondycji, a więc na pewno pielęgnuje. Włosy są po niej miłe, miękkie i naprawdę lepiej się kręcą. Mgiełka powstrzymuje puszenie loków lepiej niż niejeden produkt specjalistyczny do włosów kręconych :ehem:

Niestety ale ma i wady.

Po pierwsze, o czym już wspominałam, nie podoba mi się jej zapach, a że do delikatnych to on nie należy, to musiałam się oswoić z jego jestestwem wokół mnie.

Po drugie, mimo świetnego rozpylacza mgiełka jest niewydajna - przy codziennym użytkowaniu na długie za łopatki włosy starczyła mi na 2 tygodnie.

Po trzecie, podejrzewam ją też o lekkie przetłuszczanie włosów. Niby mam je suche, ale właśnie tym bardziej łatwo mi to poznać, bo na co dzień tego zjawiska nie doświadczam.

Ale niemniej jednak, jeśli trafi się jeszcze okazja nabyć ją w jakimś Netto po promocyjnej cenie oscylującej w granicach 8zł, to skorzystam. Więcej za nią nie dam.

Używałam tego produktu przez 2 tygodnie

SUPER!!!!

Mgielka do wlosow jest po prostu boska i nie mam na mysli tutaj tylko zapachu! W zeszlym roku na wakacjach juz jej uzywalam i moje wlosy przez cale lato byly w doskonalej kondycji, zapach utrzymuje sie na wlosach przez caly dzien nie obciaza ich i nie skleja! Rewelka super!

Używam tego produktu od:lipiec2006(sezonowo)
Ilość zużytych opakowań:kupilam drugie

taki sobie :|

Skusiłam się na tą mgiełkę po przeczytaniu opinii na KWC...

Jak dla mnie to nieodpowiedni produkt.

Mam naturalnie kręcony włosy,ale od jakiegoś czasu cały czas je prostuję, więc gdy użyję jej na wyprostowane włosy, natychmiast się puszą i kręcą.
Zapach też mi nieodpowiada!

Może, jeśli powrócę to swoich skrętów to efekt będzie inny, ale na prostowanych włosach (moich!) nie sprawdziła się! :(

Używam tego produktu od:2 miesiący

Super mgiełka,duzy +dla Avonu!

Bardzo dobry produkt Avonu!
Mgielka slicznie pachnie nawilza wlosy zwieksza skret moich kreconych i eliminuje puszenie.Brawa dla Avonu!
Kupilam ja w demo za 7.90 i kupie w nastepnej panoramie w tej samej cenie za 7.90 - jest swietna wiec wezme od razu 2 sztuki na zapas.
Polecam polecam ja na lato- duzym plusem sa filtry.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:okolo 5-10 ml z pierwszego 125ml opakowania

fajna!

Bardzo fajy pomysł-wystarczy spryskać włosy przed wyjściem na słońce. Ma dośc gesta kionsytencje-naprawde chroni włosy. Ładnie pachnie, bardzo deilkatnie, dobrze sie rozprowadza. Jest bardzo wydajna. Nie obciąża włosów. Naprawde warto kupic na lato:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

spełnia swoją rolę

Nie żałuję tego zakupu. Używałam latem przy bardzo wysokich temperaturach i ostrym słońcu. Moje włosy nie były dzięki tej mgiełce wysuszone i rozjaśnione. Produkt utrzymał je w dobrej kondycji, nie musiałam stosować po wczasach silnie nawilżających i regenerujących masek do włosów. Poza tym mgiełka ładnie pachnie choć dla niektórych zapach może być nieco sztuczny i mdły. Polecam

Używam tego produktu od:używałam miesiąc

fajnuitki

Kupilam w promocji za 13,9 i nie zaluje. Ochorna wlosow przed UV i nadmiernym przesuszeniem,no i ladny zapach ;) jedyny minus:mialam wrazenie, ze moje wlosy sa po zastosowaniu mgielkio ciezsze, dlatego 4* produkt bardzo przyjemny i skuteczny, polecam.

Używam tego produktu od:lipca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie