Kallos, Silver - Szampon do włosów siwych i blond

Kallos, Silver - Szampon do włosów siwych i blond

Szampon polecany jest do włosów jasnych i siwych. Usuwa żółte pasma, myje oraz pielęgnuje włosy, nadając im jednocześnie srebrny odcień. Po zastosowaniu włosy łatwo się rozczesują.

Cena: ok. 9 zł / 350 ml

bardzo dobry produkt

Używam tego typu szamponów od czasu do czasu. Przeciętnie 1-2 razy w miesiącu. Mam balejaż w odcieniu blond-czekolada. I potrzebuję od czasu do czasu nadać temu blondowi bardziej szlachetnego odcienia. Lubie jak jest jasny ze srebrną poświatą. Nie używam tego szamponu samodzielnie. Dodaje odrobinę do stosowanego akurat szamponu (wylewam na dłoń). Zostawiam na kilka minut i spłukuję.

Jestem zadowolona

Używam tego produktu od: sporadycznie od kilku miesięcy

Polecam do gaszenia rudych refleksów.

Po rozjaśnianiu włosów z ciemnego brązu do ciemnego blondu borykałam się z koszmarnymi rudymi refleksami. Chciałam mieć włosy o popielatym odcieniu i dopiero ten szampon sobie z tym poradził. Wcześniej używałam szamponu z Joanny (straszliwie wysusza włosy) i z Marion (nadaje się raczej do blondu niż rudości). Dopiero szampon Kallos poradził sobie z niechcianą rudością.
Ma konstystencję żelu i w odróznieniu od dwóch poprzedników jest jakby granatowo popielaty, podczas gdy joanna i marion mają fioletowy kolor. Już po pierwszym myciu widocznie przygasił rudość a po kolejnych myciach było o niebo lepiej.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

tak ale...

Moje pierwsze użycie tego szmaponu było straszne bo nałożyąłm na całe włosy szampon a potem poczytałam etykiete z tyłu!!Fioletowa poświata trzymała mi sie przez tydzień przy codziennym myciu włosów szamponem przeciwłupieżowym.
Jednak ostatnio dodałam odrobinkę tego szamponu do zwykłego szamponu i efekt był ciekawy gdzieniegdzie pasemka blond wpadały w lekko popielate co mi odpowiadało.
Takie stosowanie polecam aby zniwelowa żółty odcień pasemek, jednak szampon nie nawilża włosów są problemy u mnie z rozczesywaniem, także odżywka jest niezbędna.

Używam tego produktu od:pół roku

Manicure - odwrócony french

klopotliwy

Uzywalam tego produktu, kiedy farbowalam moje ciemnobrazowe wlosy farbami blond, w celu lekkiego rozjasnienia. Wiec u mnie nie mial prawa wystapic fioletowy kolor. Otoz dziwna rzecz, bo brudzil dlonie, paznokcie, wanne, kazde uzycie wiazalo sie z szorowaniem wanny i uzycia go w rekawiczkach, wiec powinien byc mocny, ale na wlosy nie dzialal prawie wcale, w przeciwienstwie do mniej inwazyjnych plukanek. Jego uzywanie jest klopotliwe, ciagnie sie, nie pienie, trzeba go uzywac jak maski. Niszczy tez wlosy, nie daja sie rozczesac, koltunia sie, sa szorstkie i matowe. Ale widze po recenzjach, ze niektorym pomaga, wiec pewnie zalezy od wlosow. Ja nie polecam, bo wiecej z nim klopotow niz pozytku.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

NISZCZY WŁOSY!!!

Przedtem używałam Joanny- szamponu rewitalizującego kolor popielaty. Tamten trzymałam na włosach 10 minut, i efekt był wspaniały. włosy były mięciutkie, śliczny kolorek - po prostu cudo!

Ponieważ w sklepie fryzjerskim nie było aktualnie joanny, kupiłam ten. To była chyba najgorsza decyzja w moim życiu! Nałożyłam go tylko troszeczke, trzymałam na włosach 3 minuty. Na szczęście! Gdy próbowałam go zmyć, włosy plątały się. Nałożyłąm odżywkę, ale nic to nie dało. Posiedziałam z odżywką jakieś 10 minut. Potem, gdy zaczęłam wycierać włosy patrzę-horror! Włosy CAŁE fioletowe! Potem myłam je jeszcze ok.10 razy, zmyły się dopiero po 20. Okropnie zniszczył mi włosy.

Następnie nakładałam go wymieszanego z szamponem w proporcji 1:3, trzymałam na włosach 30 sekund. Kolor może i wychodził jaśniejszy, bez żółtego, ale co z tego, skoro moje włosy po 30 sekundach! trzymania były strasznie zniszczone i poplątane?

Jednym słowem: nie polecam. O wiele lepszy Joanny.Używam tego produktu od:miesiąca, 3-4 razy.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

hmm....

Podkreślam , że kupie ten produkt ponieważ bardzo dobrze niweluje zółty odcień :) Ale ...
-wysusza bardzo włosy !
-jak nałoże odrazu bez rozpienienia w rękach mam fioletowe plamy
-przy dluższym trzymaniu wlosy są fioletowe !
-pozostawia brzydki fioletowo-różowo-niebieski poblysk
plusy ;
+włosy b.dobrze się rozczesują
+nie są żółte
+kolor nie płowieje(za to taki pół plusa ;d )
+jak dla mnie wydajny , mam go od wakacjii i jeszcze dużoo zostało
dałąbym mu ogromneego minusa za wypadanie włosów , jednak nie jestem pewna czy to przez niego . Od kad zaczełam używać jego , płukanki z delii i szamponu z nivei do blond wlosy zaczeły masakrycznie wypadać ;o ale że wszystkiego zaczełam używać na raz nie wiem co to spowodowało :)

tak więc jest 3 na 5 czyli zasługuje na tróje ;p

Używam tego produktu od:wakacjii
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

+/-

Sama nie wiem jak go ocenić.
Za pierwszym razem trzymałam przepisowy czas i nie zdzialał nic, za drugim trzymałam dłuzej - mimo odzywki bylam zalamana stanem wlosow - suche siano sterczace na wszystkie strony, a wlosy w zolto fioletowe pasemka.

Dałam kolejna szanse tylko dlatgo, ze uparlam sie na biale wlosy i zle mi w cieplych odcieniach. Trzymalam z 10 minut, pozniej zmylam zwyklym szamponem. Wyszły szare, szaro srebrne...

Ostatnio sprobowalam kolejny raz, jeszcze inaczej. Trzymalam na wlosach z 15 minut, a pozniej na kolejne 10 nalozylam normalny szampon.

Efekt jest już ok, jednak nie wiem czy jest sens tak niszczyc wlosy :/ Bez godzinnej maseczki na wlosach, olejku i jedwabiu włosy po tym szamponie sa w opłakanym stanie.

Używam tego produktu od: miesiac, poltora
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Doskonały!

Doskonały szampon dla włosów blond :D
Plusy:
- pięknie pachnie
- niweluje żółtawy odcień włosów
- włosy świetnie się po nim rozczesują
- są miękkie i błyszczące
- niska cena

Minusy:
- przy dłuższym pozostawieniu na włosach przybierają one niebieskawy/fioletowy odcień (po kolejnym myciu wszystko wraca do normy)
- szampon ten jest raczej mało wydajny

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Doskonały produkt.

Szampon w fantastyczny sposób dotrzymuje obietnic z opisu na opakowaniu. "Wybiela" żółty odcień z włosów, nadaje im przepiękny odcień fioletu, bardzo przyjemnie pachnie. Ewentualny problem może być z pienieniem się, ale to też nie zawsze. Godny polecenia zrozpaczonym paniom po źle wykonanym zabiegu rozjaśnieniu włosów!

Najlepszy w swojej klasie:)

Jest to najlepszy szampon w swojej klasie,czyli ..pomaga pozbyc sie zoltego,przyblaknietego koloru z wlosow.Wspanielae wysrebrza wlosy lub pasemka:)
Szampon nie bedzie sie pienic jak standardowy szampon,zostala uzyta inna mieszanka detergentow i to na plus dla producenta.Konsystencja jest bardzo gesta,zbita i kolorem przypomina granatowo czarne niebo;) trzeba uwazac poniewaz mozna sobie zafarbowac lazienke wiec lepiej delikatnie i fazami wmasowywac szampon we wlosy.
Duzo zalezy od wlosa poniewaz zauwazylam,ze potrafi tez zabarwic wlosy na mocny fiolet jezeli zbyt dlugo bedziemy trzymac go na wlosach i nie zawsze uda sie go zmyc za pierwszym razem.Jednak to bardzo indywidualna kwestia a sama chcialam wybarwic kilka pasm na fioletowo i po 10 minutach trzymiania szamponu na wlosach udalo sie:)Po kilku dniach zniknely fioletowe pasma i zostaly pieknie wysrebrzone:)(myje wlosy codziennie)
Ladnie i przyjemnie pachnie ale to subketywne odczucie;) po kazdorazowym uzyciu nie ma potrzeby siegania po odzywke co bylo norma przy uzyciu tego typu szamponu z Welli czy Rossmanna.
Skladowo jest calkiem niezly i to jego niewatpliwy atut,ma w sobie kwas salicylowy i kwas cytrynowy-moze ilosciwo nie sa to duze stezenia ale sa i dzialaja:)
Nie jest to kosmetyk,ktory mozna stosowac regularnie poniewaz przesuszy wtedy Nam wlosy i wlosy zyskaja dziwny koloryt.Polecam go przede wszystkim kiedy chcemy odswiezyc kolor wlosow,pozbyc sie zoltego koloru na wlosach blond,badz chcemy zrobic maly eksperyment z ekstremlanym kolorem:) bo szmapon potrafi zabarwic trwale fioletem gdy zbyt dlugo potrzymamy go na wlosach.
Daje 4* poniewaz szampon doskonale wywiazuje sie z zapewnien producenta,jest wydajny i naprawde dziala,efekt widac po jednorazowym uzyciu.Na pewno go kupie jeszcze dlatego,ze trafilam na idealny odcien farby dla siebie,ktora daje efekt srebrzystego blondu a zastosowana lacznie z szamponem pokazuje jak efekt zostaje wzmocniony:)

Używam tego produktu od:od jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

Uratował mi głowę :)

Kupiłam go w sklepie fryzjerskim po tym jak moja fryzjerka zrobiła mi zółte pasemka. Przy moich włosach w ciepłym brązie wygladało to tragicznie.

Konsystencja szamponu przypomina glut, w dodatku fioletowy. Pachnie całkiem nieźle. Umyłam nim włosy dwa razy, trzymając go w postaci piany przez ok. minuty. Czytałam na forum że się nie pieni, ale na mojej głowie nie było z tym problemów. Te 2 razy wystarczyły żeby pozbyć się tego okropnego odcienia! :)

Czy wysusza włosy nie wiem, bo za każdym razem użyłam odżywki.
Jest taniutki, kosztuje tylko 9,5 złotego :)

Używam tego produktu od:

silny

Jest bardzo tani...nalezy uwazac z nim poniewaz strasznie szybko i mocno wyszaza włosy ja nałozyłam go jako maseczke czyli gruba warstwe na włosy i po poł minuty spoukałam wyszły siwe z fioletowymi refleksami a juz nie mysle jakie włosy bym mała po trzymaniu 3 minuty!!To przesada!Zmywa sie w ciagu 10 myc i to szorowania włosow!Co do konsystencji sie moze nie bede wypowiadac bo tym czyms wogole nie da sie spienic włosow sa to poprostu ciagnace sie slimaki....

Używam tego produktu od:miesiaca