Mincer-Mona Liza, Płyn do higieny intymnej Ty i Ja - macierzanka & brzoskwinia

Mincer-Mona Liza, Płyn do higieny intymnej Ty i Ja - macierzanka & brzoskwinia

Płyn do higieny intymnej o świeżym brzoskwiniowym zapachu. Wzbogacony ekstraktem z macierzanki. Łagodne substancje myjące zapewniają uczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Dzięki wyciągom z macierzanki działa antyseptycznie i bakteriostatycznie. Łagodzi stany zapalne i podraznienia skóry i błony śluzowej. Neutralizuje nieprzyjemny zapach. Wpływa korzystnie na naturalną florę bakteryjną.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocoamidopropyl betaine, propylene glycol, cocoamide dea, sodium chloride, peg- 40 hydrogenated castor oil, thymus serpyllum, parfum, disodium edta, panthenol, allantoin.

Cena: ok. 7 zł / 270 ml

Bdb!

Z minusów to dopatrzyłam się, że jest jakiś trudny do spłukiwania i butelka niewygodna- źle się wylewa.
Cena przystępna, ja zapłaciłam dokładnie 6,25zł w Wispolu:D Płyn jest gęstszy niż "moja" macierzanka Ziai:), ale mi to nie przeszkadza. Bardzo przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i mam wrażenie że odświeża nawet lepiej niż Ziaja! Wystarczy niewielka ilość ( o ile uda się taką wylać;) z opakowania), gdyż bardzo fajnie się pieni. Mnie w trakcie używania nic nie piecze, nie swędzi itp. Goi podrażnienia np:. po depilacji!
Pewnie na poważniejsze problemy ginekologiczne może być za słaby, jednak do codziennego użytku jak dla mnie jest bardzo dobry.
Nie kupię brzoskwiniowego ponownie, pewnie wybiorę arbuzowy- tak świeżo pachnie a idzie do lata:)