Avon Solutions, Ageless Results, Renewing Eye Cream (Krem pod oczy przeciwko oznakom starzenia)

Krem odnawia delikatną skórę pod oczami, dzięki `Daily Skin Allowance` - zestawowi składników nawilżających, odżywczych i zwalczających symptomy upływającego czasu. Te składniki to. m.in wit A, C, E, ekstrakty soi, granatu, słonecznika oraz wyciąg z alg i peptydy.Krem rozjaśnia cienie pod oczami a drobne i głębsze zmarszczki ulegają wygładzeniu i spłyceniu.

Cena: 34,90zł / 15ml

jak na avon nie jest zły

Zużyłam już kolejny słoiczek, ponieważ jak do tej pory jest to dla mnie najlepszy krem pod oczy. Jego zaletą jest gęsta konsystencja (nie lubię żeli) i szybkie wchłanianie. Mam cerę wrażliwą ale krem mnie nie uczulił. Doskonale nadaje się pod makijaż. Opakowanie jest funkcjonalne i estetycznie wygląda.

Ilość zużytych opakowań: 4 szt.

TAK TAK TAK!

Duży pozytyw dla tego kremiku!!
Posiada treściwą konsystencję, dzięki czemu skóra natychmiast po zastosowaniu wygląda na nawilżoną.
Natomiast jego działąnie w moim przypadku odniosło spektakularne skutki. Zniknęły zmarszczki, które po trzydziestce niestety są coraz bardziej widoczne, skóra stała się bardziej napięta i wyraźnie lepiej odźywiona! Jestem wymagająca co do kosmeyków i mogę wskazać całą masę kremów [Guinot (eye mask), Sanctuary (brightening gel), Superdrug (Vitamin E) - to te z ostatnio używanych], których działanie blednie w porównaniu z tym niepozornym avonovskim cudeńkiem.
Jeszcze bardziej lubiłam Avon Anew Alternative, niestety go wycofano, a jego zastępca niestety się do niego nie umywa, tak więc znalazłam swoją alternatywę w Ageless :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

mazidło

Mam do tego kremu liczne zastrzeżenia:
- całkowita porażka, jeśli chodzi o efekt przeciwzmarszczkowy - nie wygładził mojej siateczki cienkich linii pod oczami ani odrobinę
- ma zbyt gęstą konsystencję, przez co źle się nakłada (a przecież w przypadku skóry wokół oczu jest szczególnie ważne, aby jej niepotrzebnie nie naciągać)
- długo się wchłania
- trudno po nim nałożyć makijaż.

Może 2 gwiazdki to za dużo?

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Avon Mark - relacja

warto (mimo, ze to Avon)

Jakis czas temu przygladajac sie sobie w lustrze zobaczylam, ze skora po oczami pocieta jest drobnymi liniami. Niektore calkiem powaznie mnie zmartwily. Widac je bylo glowie podczas usmiechania sie, a z tego zrezygnowac nie mam zamiaru wiec zaopatrzylam sie w krem ;)
A ciezko bylo mi wybrac cos dla siebie ;) i mojego niemalze cwiercwieku ;)

Krem w chwili obecnej mam 3 tygodnie, moze miesiac dokladnie nie pamietam...
Juz po 1szych aplikacjach bylo milo, bo skora nawilzona. Odczuwalam wyrazny komfort. Krem wklepuje w okolice oczu zarowno wieczorem jak i rano pod makijaz (idealnie sie nadaje, pomimo tresciwej konsystencji podklad sie nie walkuje).

2 dni temu postanowilam przyjrzec sie mojej gebuli z bliska - i znow mam gladka, zmarchy sie wyprasowaly ;) Zostaly pod kazdym okiem dwie delikatne linie widoczne tylko przy nadwyrezajcej mimice twarzy, ktora raczej w zyciu sie nie pojawia (tylko do testu zmarszczek).
Wiec znow czuje sie mlodo, lekko :) pozbywajac sie zmarszczek pozbylam sie depresji ;) i mysli o przemijaniu ;)

Zadowolona jestem bardzo, uwielbiam ten krem, uwielbiam jego zapach i konsystencje.
Mam nadzieje, ze dalej bedzie dbal o moje okolice oczu jak to robi teraz.
Wolalabym jednak nie grzebac w nim paluchem, raczej posciskalabym sobie jakas higieniczna tubke ;)
Jest bardzo wydajny, wystarczy juz niewielka ilosc do wklepania przez co zuzycie idzie powolutku :)

Używam tego produktu od: okolo 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1sze

NORMALNY

HM... KREM JAK KREM. KUPILAM GO, BO MIALAM NADZIEJE, ZE POMOZE MI WYPROSTOWAC DROBNE ZMARSZCZKI POD OCZAMI, KTORYCH NABAWILAM SIE PODCZAS INTENSYWNEGO OPALANIA BEZ FILTROW. NIESTETY, JEDYNE, CO MOGE POWIEDZIEC TO TO,ZE DOBRZE NAWILZA. I TO WSZYSTKO, CO POTRAFI ZDZIALAC:(

Używam tego produktu od: 1 MIESIAC
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zaskoczenie

Najlepszy z całej serii. Nie spodziewałam się takich efektów. Drobne zmarszczki, które pojawiły mi sie jakies 3 miesiące temu prawie zniknęly po 2 tygodniach. :) Na razie trzymaja się jeszce te głębsze, ale chyba i tak kiedyś mu ulegną. ;) Świetliste drobinki zawarte w kremie świetnie rozjasniają skórę i sprawiają, że wygląda na mniej przejrzstką, co akurat u mnei (naturalnie cienie pod oczami :) ) jest efektem jak najbardziej pożądanym. Jest bardzo wydajny, bo ma dość ciężką konsystencję. Wystarczy go naprawdę odrobinke wklepać (rozsmarować się faktycznie nei da, ale to może i lepiej - w końcu to niezdrowo ;) ) w okolice oczu na noc. Nie stosuję go na dzień - pod makijarz wolę krem nawilżający. Brak zapachu pozwala nie czuć dyskomfortu, jeśli ktos jest wrażliwy. :)

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/20 pierwszego :)

nawet niezły

Dobijam dna tego kremiku, więc najwyższy czas go ocenić. Do tej pory nie przemawiały do mnie kosmetyki do pielęgnacji twarzy z Avonu, ale po kilku ukradkowych testach niebieskiego kremu pod oczy, którego moja mama używa od lat, zaryzykowałam i zamówiłam ten. A dlatego ten, że wyczytałam gdzieś, że ma gęstą, masełkowatą konsystencję, a ja właśnie takie ostatnio lubię. I już za tą masełkowatość ma u mnie plusa :) O dziwo, mimo że krem jest gęsty, to rozprowadza się bez najmniejszego problemu, wchłania szybciutko i nie pozostawia tłustej warstwy. Z powodzeniem stosuję go i na noc i na dzień, pod makijaż. Krem dobrze odżywia i nawilża skórę, rozjaśnia, a właściwie chyba nawet rozświetla cienie (jak się mocniej przyjrzeć to widać, że skóra się po nim mieni). Czy spłyca zmarszczki nie wiem - w sumie mam mimiczne, ale nie zauważyłam ani zmian na korzyść ani na niekorzyść. Dla mnie ważne jest to, że krem nie podrażnia, a mam z tym nie lada kłopot. Co drugi zakupiony przeze mnie krem pod oczy idzie w odstawkę, bo mi zaraz oczy łzawią albo pieką. Ten najmniejszej krzywdy mi nie czyni. W sumie bardzo go polubiłam, ale nie wiem czy kupię, bo moja skóra szybko się przyzwyczaja do działania kremów i niestety muszę je często zmieniać.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, z pół roku chyba będzie

Najgorszy z całej serii

Kupiłam ten krem, bo pozostałe z tej linii (na dzień i na noc) okazały sie bardzo dobre. A tu takie rozczarowanie :/ Jak wspomniały poprzedniczki kest bardzo gęsty, mojej skóry nie nawilża w ogóle - po krótkim czasie od nałożenia skóra pod oczami jest sucha, przez co uwidaczniają się drobne zmarszczki mimiczne. Poza tym wątpię w działanie przeciwzmarszczkowe, gdyż nie zuważyłam choćby najmniejszego.
Plus za ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Apage i a fe po raz trzeci!

Trzeci krem z tej serii, który oceniam i trzecia katastrofa. Ciut mniej spektakularna "obwisowo", niż kremy do twarzy, ale za to po tym cudownym (!@#$%^&*) specyfiku puchną oczy.
W moim przypadku używanie tych dziwnych substancji przyniosło opłakane skutki. Skóra traktowana serią kosmetyków Ageless Results (krem na noc, na dzień i pod oczy) stała się szara, oklapła i pojawiły się na niej zmarszczki, jakich nigdy przedtem nie miałam.
Myślałam nawet, że oto nagle i gwałtem przygniotła mnie starość i przyjdzie mi rychło sczeznąć jako pomarszczona mumia, ale na szczęście po kilku miesiącach moja sąsiadka (będę jej wdzięczna po grób, albo dopóki nie dopadnie mnie skleroza i nie zapomnę o mojej dozgonnej wdzięczności) poradziła mi, by rzucić w kąt Avon i wszelkie paskudztwa sygnowane tą nazwą.
No więc... To nie była starość. To Avon.

Używam tego produktu od: Używałam parę miesięcy

solidny!

Dość gęsta konsystencja i nie każdemu może odpowiadać! dla suchej skóry jest wprost cuudny! :D używam go tylko wieczorem ze względu na jego treściwą konsystencję! świetnie nawilża, a skóra rano jest wypoczęta! jakby rozprasowana! zauważyłam lekkie działanie przeciwzmarszczkowe! drobne linie są jakby rozprasowane! po wieczornym użyciu skóra przez cały następny dzień jest nawilżona, gładka! polecam! bo warto! :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

bardzo fajny

Bardzo przyjemny kremik. Jest wprawdzie bardzo gęsty i dość tłusty więc pewnie nie wszystkim będzie odpowiadał ale u mnie sprawdza się znakomicie. Skóra wokół oczu jest gładka, świetnie nawilżona, krem nie powoduje zmian alergicznych. Nie daję pięciu gwiazdek bo krem musiałby dokonywać jakiś cudów ale cztery mogę dać z czystym sumieniem. Jest fajny.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bez zastrzeżeń :)

To mój pierwszy krem pod oczy Avonu, bardzo polecany mi przez konsultantkę. Ma twardą, zbitą, gęstą konsystencję i biały kolor. Raczej trudno go rozsmarować, trzeba bardziej wklepywać. Dobrze nawilża, dobrze się wchłania pozostawiając skórę miekką i gładką. Ładnie wygładził skórę pod oczami a kolejnym plusem jest duża wydajność. Podoba mi się również eleganckie szklane opakowanie, ale niestety nakrętka pozostawia wiele do życzenia- tandetna, z kiepskiego plastiku.