Piiink, My Prettiii Blush (Róż do policzków)

Piiink, My Prettiii Blush (Róż do policzków)

Pojemność 0,14 ml

Róż jest zamknięty w słodkim pojemniczku, które ma na górze lusterko. Ogólnie sposób zapakowania przypomina mi "limitówki" Diora. Róż aplikuje się za pomocą puszka. Przekręcamy nasadkę i na puszku pojawia się róż. Narzie dostępny w dwóch odcieniach; ja mam ten bardziej różowy 01 girly rose, jest jeszcze bardziej pomarańczowy. Róż trzyma się na policzkach długo, bardzo dobrze rozprowadza, piękny, odświeżający kolor. Jestem z niego bardzo zadowolona, a przy okazji miły gadżet do torebki. Polecam!!

Cena: ok. 32 zł / 0.14 oz

ładny kolor

róż ma słodkie opakowanie, głównie dlatego go kupiłam ;) kolor jest bardzo ładny, matowy, świerzy, dość długo się trzyma. Opakowanie mało praktyczne, ja zawsze uzywam pedzla do nalozenia rozu, ew dloni, zeby rozetrzec.. Nie uzywam go codziennie, raczej w czasie dnia, do wykonania ew poprawek, jednak mam wrazenie ze jest malo wydajny. Nie kupie go wiecej... bo to limitowana edycja.. tak mi sie zdaje, bo nie widzialam go juz w sephorze... a szkoda ..

Używam tego produktu od: ok roku

Uroczy i działa!

Tak,tak,tak!
Bardzo fajny róż w uroczym i praktycznym opakowaniu!
-praktyczne opakowanie z lustereczkiem
-wygodna forma aplikacji,nie wymagająca użycia pędzla
-wszechstronny
-bardzo trwały
-nadaje bardzo naturalny rumieniec
-można go stosować w każdym miejscu
-ciekawa paleta kolorów
-nie uczula i nie wywołuje reakcji alergicznych
-nie wyczułam specjalnego zapachu
-niska cena

Używam tego produktu od:Nie pamiętam

tylko w promocji

ciekawe opakowanie, ma jednak podstawową wadę, nie rozprowadza różu dokładnie, przez co muszę użyć jeszcze pędzla lub , jeśli nie mam mozliwości po prostu dłoni. za to ma piękny, rzadko spotykany odcień brzoskwiniowo-pomarańczowy. nie jest rozświetlający, daje ładny mat. trzyma się cąłkiem nieźle, choć nie zachwyca. gdybym dała za niego 32 zł, a nie jak w promocji 9 zł, byłabym raczej niezadowolona, jednak tak, uważam, ze zrobiłam świetny zakup :)
ps. jak dla mnie idealny do szybkich poprawek w ciągu dnia, gł. ze względu na małe pudełeczko, kt. wrzucam do torby.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: 30%