Marble White Sponge (Gąbka do makijażu)

Marble White Sponge (Gąbka do makijażu)

Blend it! Sponge to uniwersalna gąbka do makijażu.

Dzięki unikalnemu kształtowi pozwala na perfekcyjną i łatwą aplikację podkładu.

Punktowo zakończona część służy do nakładania korektora, płaska do pokrywania okolic oczu i nosa.

aplikatory, gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

genialna

Pierwszy raz kupiłam gąbkę w ramach akcji promocyjnej z Glamour za 11zł. Przekonałam się, że jest genialna! Podkład wygląda świetnie przy nakładaniu Blend It. Dlatego też zakupiłam kolejne gąbki na stronie Minti Shop. POLECAM

Mega miękka, mega nietrwała...

Totalnie zakochałam się w tej gąbce, gdy tylko zobaczyłam ją na filmiku u RLM. Zamówiłam w te pędy w zestawie z małą, na minti.

Gąbeczka jest cudowna, miękka, delikatna, sprężysta, aplikuje podkład jak marzenie. Każdy podkład nałożony tą gąbką jest po prostu petarda. Można budować krycie. Idealna do bakingu lub po prostu nakładania pudru w strategicznych miejscach. Dzięki niej udało mi się pozbyć wiecznej "rosy" nad górną wargą, która potrafiła mi zrujnować cały makijaż.

Cieniem jednak na tych wszystkich zaletach kładzie się totalna nietrwałość gąbeczki blend it. Pierwsza którą kupiłam (marmurkowa) rozwaliła się po 4 tygodniach stosowania w taki sposób, że nie była zdatna do użytku. Zamówiłam drugą, myśląc że może pierwsza sztuka była wadliwa - po 3 tygodniach popękała. Dodam tylko, że czyściłam je od razu po użyciu i to szarym mydłem, bądź olejkiem isana, bądź szamponem Johnson's Baby. Paznokci długich również nie mam, żebym miała ją poharatać.

Jestem na TAK

Zasugerowałam się Waszymi opiniami na temat blend it i zdecydowanie polecam ją wszystkim. Pięknie współgra z cerą , nie wchłania dużej ilości podkładu, do tego pięknie wygląda. Jedynym, małym minusem jest czyszczenie, jednak nie jest najgorzej.

Manicure - kolorowy french

Przyjemna

Tyle pozytywnych rzeczy nasłuchałam się o gąbeczce Blend it, że sama zapragnęłam ją kupić. Zamówiłam ją przez stronę jednej z drogerii internetowych, bo stacjonarnie jest ona niedostępna. Zdecydowałam się na dwupak, gdyż stwierdziłam, że tak będzie bardziej ekonomicznie, a ponoć produkt jest genialny, więc czemu nie? W razie czego zawsze nieużywany egzemplarz można komuś sprezentować. Obie gąbeczki dotarły do mnie w uroczym opakowanku. Na jego odwrocie w języku angielskim jest napisana instrukcja obsługi i sposób mycia gąbki. Cena pojedynczej gąbki to 24,90. Natomiast za zakup dwupaku zapłacimy 44,90. Podoba mi się duży wybór wśród gąbeczek. Można wybierać spośród różnych kombinacji. Są różne kolory zarówno tych klasycznych dużych jak i małych jajeczek.
Gąbeczka jest bardzo miękka. Jest lekko porowata. Jak dotąd jest najmiększym aplikatorem, jaki mam. Wyróżnia ją to i sprawia, że jest niezwykle przyjemna w użyciu. Obawiam się, że przez swoją miękkość i delikatność może mi się szybko zniszczyć, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. Jajeczko rośnie od razu po zmoczeniu go wodą. Ma odpowiedni kształt zapewniający dotarcie w każdy zakamarek twarzy. Pomocny jest przy tym spiczasty dziubek. Podkład przy użyciu tego narzędzia jest pięknie rozprowadzony. Wygląda naturalnie i zdrowo. Nie tworzy żadnych smug. Można pokusić się również o przypudrowanie fluidu za pomocą tej gąbeczki. Puder nie wygląda wtedy tak bardzo matowo, a wszystko jest dobrze utrwalone. Z tym także gąbeczka sobie dobrze radzi. W zasadzie mogę zrobić nią zdecydowaną większość swojego makijażu twarzy. Przydaje mi się też ona do nakładania korektora, dzięki fajnemu kształtowi. Jeśli chodzi o pochłanianie produktu to gąbka pije podkład jak każda inna. Jest to naturalną cechą gąbek i trzeba się do tego przyzwyczaić. Nie pije ona jednak wielkich ilości. Raczej pochłanianie podkładu jest w normie. Jajeczko dobrze się czyści. Ja używam do tego zwykłego szarego mydła. Na opakowaniu znalazłam informację, że nie należy go myć mydłem w płynie. Ja sięgam po tradycyjne. Gąbeczka szybko schnie. Po kilku godzinach jest już sucha i gotowa do powtórnego użycia. Nie odgniata się i szybko wraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest bardzo sprężysta i mięciutka. Bardzo lubię po nią sięgać. Uważam, że warto kupić ten aplikator, ponieważ jest niedrogi w porównaniu do oryginału, a doskonale się spisuje. Na stronie internetowej jest duży wybór wzorów i kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie urzekły esy floresy i zdecydowałam się właśnie na jajeczko z obrazka. Wygląda stylowo i jest godne polecenia.

marmurki

Już na wstępie powiem, że BB jest lepszy, ale gąbeczka Blend it! wygrywa, ze względu na swoją cenę. Bo wydawanie 80zł mniej więcej co pół roku na gąbkę do makijażu u mnie odpada.
Moim zdaniem ta pierwsza wersja gąbki jest lepsza, ale ta jest taka śliczna ! <3

Plusy:
-dobry kształt, ostry czubeczek
-tania
-nie zawiera sylikonu
-dobrze się pierze
-sprężysta
-ładnie i równomiernie rozprowadza podkład

Minusy:
-zjada podkład, jak większość gąbek

Najlepsza!

Kocham ją! Po zmoczeniu wodą natychmiastowo rośnie. Jest mięciutka w dotyku i przyjemna do aplikacji. Szybko i sprawnie rozsmarowuje produkty na twarzy. Porównuję ją do Oryginalnego BeautyBlender i jest o wiele lepsza! W dodatku ma bardzo ciekawy, piękny i oryginalny wygląd!

Dla mnie super !

Przetestowałam już kilka gąbeczek do makijażu, tańsze zamienniki, podróbki z Aliexpress a nawet oryginalnego Beauty Blendera.
Jeśli chodzi o o kształt to jest to plus. Większą stroną lub bokiem nakładam podkład na twarz a czubeczkiem okolicę pod oczami oraz skrzydełka nosa. Gąbeczka po zmoczeniu w wodzie rośnie i jest wtedy dość sporych rozmiarów (spośród wszystkich największa). Jest bardzo miękka co jest ogromnym plusem. Podkład nią nałożony wygląda super. Co do mycia nie mam z tym również problemu. Najbardziej zachwycił mnie ciekawy design tej gąbeczki. Marka Blend It! oferuje całe mnóstwo wzorów i kolorów gąbeczek co jest ogromnym plusem, ponieważ każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie. Gąbeczki te sprzedawane są również z mniejszą, która jest idealna do konturowania na mokro przy małych twarzach oraz do nakładania korektora punktowo oraz pod oczy. Cena również jest atrakcyjna.
Jeśli chodzi o porównanie z innymi gąbeczkami to właśnie Blend It! dla mnie wygrywa. Nie widzę żadnych minusów. Kultowy Beauty Blender zniszczył mi się bardzo szybko a obchodziłam się z nią dosłownie jak z jajkiem. Czubeczek odpadł mi nawet po nie miesiącu stosowania a cena jest zabójczo wysoka jak na kawałek gąbki do podkładu. Gąbeczka od Real Techniques, która jajka już nie przypomina jest również fajną gąbeczką, jednak jest bardziej zbita, trudniej ją domyć i kształt może nie każdemu odpowiadać. Spośród wszystkich gąbeczek najlepiej pracuje mi się Blend It! i z pewnością do niej powrócę.

Sponage na tak!

Gąbka do makijażu, która ma wiele zalet. Na początku używałam tańszych zamienników zakupionych na internecie i szczerze nie narzekałam na te tańsze gąbeczki - jednakże jeszcze wtedy nie mogłam je porównać z czymś innym. Teraz kiedy używam Blend it widzę różnicę pomiędzy tymi gąbkami. Ta na pewno jest bardziej delikatna niż jej tańsze zamienniki. Bardzo dobrze rozprowadza podkład na twarzy i pod wpływem wody lekko powiększa swoje wymiary. Ma bardzo ładny wygląd. W zestawie do większej gąbeczki była dołączona również mniejsza gąbeczka co również jest dla mnie na plus.
Gąbeczkę używam już kilka miesięcy i jest bardzo wytrzymała.

Jest ok, ale bez szału.

To, co wyróżnia ten beauty blender, to jego niepowtarzalny wygląd, chociaż to piękno szybko zanika, w miarę im bardziej upaćkany jest podkładem i różem. To mój drugi beauty blender w ogóle i muszę przyznać, że bardziej do gustu przypadł mi mój pierwszy - z Urban Studio.
Ten z firmy blend it! jest większy od mojego wcześniejszego, co jest dla mnie minusem. Moim pierwszym bb bardziej precyzyjnie jestem w stanie nakładać np. róż na policzki czy zakryć żyłki na płatkach nosa.
Blend it! jest też znacznie bardziej miękki, co również średnio mi się podoba. Wolę wklepywać podkład czymś bardziej sprężystym, co daje mi poczucie dodatkowego delikatnego masażu twarzy. Taka miękka gąbka ma również ten minus, że jest znacznie mniej wytrzymała - zaczęła mi się rozwalać już po 3 miesiącach użytkowania (i to na przemian z drugim bb), podczas gdy ta twardsza z Urban Studio po 7 miesiącach jest w doskonałym stanie (cena obydwóch porównywalna).
Niezaprzeczalnym plusem jest doskonałe rozprowadzenie podkładu, pod tym względem przebija swoją poprzedniczkę - cera jest jeszcze bardziej nieskazitelna i podkład doskonale spaja się ze skórą.
Mam wrażenie, że trudniej się ją czyści.
Jak wyraźnie widać, mam zastrzeżenia do bardzo indywidualnych potrzeb - wolę twardszą, mniejszą gąbkę, itd.
Ogólnie swoją robotę robi i świetnie nakłada podkład.

Daje ładny efekt

Gąbka ma fajny design i na skórze daje bardzo ładny efekt po wklepaniu podkładu. Nie odkształca się, łatwo ją wyczyścić. Jej jedyną wadą jest "zbita" struktura przez co gąbka jest trochę zbyt twarda.

+ fajny design
+ ładny efekt na skórze
+ nie odkształca się
+ łatwo ją wyczyścić

- zbyt twarda

Niby fajnie, ale...

Gąbka ma przyjemny kształt pozwalający wykonać makijaż bez problemu. Wchodzi w okolice pod oczami i koło nosa. Bardzo łatwo się dopiera. Jest jednak bardziej "zbita" niż beuty blender i daje trochę inny efekt na skórze. Efekt końcowy, jaki pozostawia jest jednak ładny. Mam swoją ponad pół roku i mimo energicznego czyszczenia nie kruszy się. Jednak... wolę beuty blender i jego "lekkość" i to jaki efekt daje na skórze. Niemniej myślę, że to kwestia gustu.

to ten kształt

Podoba mi się jej kształt docierający idealnie do każdego kącika twarzy, nałożenie dzięki niej makijażu to czysta przyjemność. Lubię jej miękki dotyk i to że idealnie wtapia podkład w skórę, nie nasiąkając nim zbyt mocno. Makijaż dzięki niej nabiera mocniejszego krycia i nie ma mowy o żadnych suchych skórkach.