Marble White Sponge (Gąbka do makijażu)

Marble White Sponge (Gąbka do makijażu)

Blend it! Sponge to uniwersalna gąbka do makijażu.

Dzięki unikalnemu kształtowi pozwala na perfekcyjną i łatwą aplikację podkładu.

Punktowo zakończona część służy do nakładania korektora, płaska do pokrywania okolic oczu i nosa.

aplikatory, gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niby fajnie, ale...

Gąbka ma przyjemny kształt pozwalający wykonać makijaż bez problemu. Wchodzi w okolice pod oczami i koło nosa. Bardzo łatwo się dopiera. Jest jednak bardziej "zbita" niż beuty blender i daje trochę inny efekt na skórze. Efekt końcowy, jaki pozostawia jest jednak ładny. Mam swoją ponad pół roku i mimo energicznego czyszczenia nie kruszy się. Jednak... wolę beuty blender i jego "lekkość" i to jaki efekt daje na skórze. Niemniej myślę, że to kwestia gustu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1646236].usefull || 0 }}% pomocna.

to ten kształt

Podoba mi się jej kształt docierający idealnie do każdego kącika twarzy, nałożenie dzięki niej makijażu to czysta przyjemność. Lubię jej miękki dotyk i to że idealnie wtapia podkład w skórę, nie nasiąkając nim zbyt mocno. Makijaż dzięki niej nabiera mocniejszego krycia i nie ma mowy o żadnych suchych skórkach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1644716].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec !

Uwielbiam tą gąbeczkę ! Świetna jakość za przystępną cenę. Gąbeczka idealnie rozprowadza podkład, nie chłonie dużo produktu i jest mięciutka w dotyku. Używałam innych gąbeczek za podobną cenę , ale one zupełnie się nie sprawdziły. Dlatego ta była ogromnym zaskoczeniem ! Jej dodatkowym atutem jest łatwość czyszczenia. Uwielbiam ją za kształt i spory rozmiar po namoczeniu. Większa część szybko rozprowadza podkład na całej twarzy, a malutki szpic idealnie sprawdza się do trudniej dostępnych miejsc : np. korektora pod oczami czy przy płatkach nosa.
Jej małym minusem jest to, że łatwo ją uszkodzić. Jest bardzo miękka i przy dłuższych paznokciach nie trudno o zrobienie w niej dziury. Mimo to polecam bo to ideał ! Za taką cenę i nawet wyższą, nie znajdziecie nic lepszego (poza oryginałem)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1644566].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - geometryczny french

Super

To moja trzecia gąbka tego typu, i póki co najlepsza.
Jest bardzo miękka, dobrze i szybko rozprowadza się nią produkty, sprawdza się przy podkładach i kremach bb, także przy konturowaniu na mokro. Ma wygodny kształt - w komplecie kupiłam ją z wersją mini do trudno dostępnych miejsc ale jest mi ona kompletnie zbędna.
Nie pochłania ogromnych ilości produktu, nie tworzy też smug.
Dobrze się ją czyści, i pomimo że używam ją 3 miesiąc codziennie i każdego dnia jest myta nic złego się z nią nie stało.
Marmurkowa wersja jest dodatkowym atutem ale głównie wizualnym.
Kupiłam ją przez internet, cena coś ok.22 zł, uważam że jak najbardziej warto.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1644351].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna :)

Jak dla mnie, ta gąbka to hit
+ nie zawiera lateksu, dlatego jest baaardzo miękka i nie "obija" się o twarz
+ nie wchłania podkładu czy korektora
+ bez problemu pracuje się nią przy wewnętrznych kącikach oczu lub skrzydełkach nosa
+ jest dość tania i często można złapać ją w promocji
+ wygląda bardzo ciekawie

Jedynym minusem dla mnie jest słaba dostępność. Z tego co wiem, można ją kupić tylko w jednej drogerii internetowej. Nie jestem zwolenniczką zakupów przez internet, ale dla tej gąbki warto ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1639836].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Udało mi się ją dostać jako dodatek do "Glamour" za zawrotną cenę 10,99 zł:) Nie wiem jak gąbka ma się do oryginalnego BB, bo go nie używałam. Blend it! jest bardzo przyjemna. Pod wpływem wody znacznie rośnie no i jest bardzo miękka. Super się nią pracuje. Jedyną wadą jest to, że podczas nakładania podkładu na czoło robią mi się dziwne jakby hmm, zacieki? Plamy? Nie wiem jak to opisać , wygląda to tak jak po zamoczeniu gąbki w farbie i robieniu nią plam na kartce. Widać takie jakby pory czy prześwity. Może to winna zbyt mokrej gąbeczki, nie wiem. Ale po dopracowaniu makijażu jest ok. Używam jej ok. 3 miesięcy i nie widać żadnych zmian w wyglądzie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1637616].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Gąbeczka bardzo mięciutka, zwiększa swoje rozmiary pod woda. dobrze nakłada sie nią podkład, konturuje twarz na mokro czy nakłada korektor. Chociaż jest jasna świetnie się ją domywa z podkladu ( polecam użyć olejku do kąpieli ISANA koszt 7zl) mogę szczerze powiedzieć ze jest moim faworytem zastąpiłam nią oryginalny Beauty blender

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1636286].usefull || 0 }}% pomocna.

super

gąbeczka bardzo mięciutka, rośnie pod pod wodą. dobrze nakłada sie nią podkład, konturuje twarz na mokro. myje ja zwykłym mydlem w kostce i podkłąd z niej schodzi, nie zostaje brudna. nie polecam jej myc mydlem w plynie. jedynym minusem wydaje mi sie ze moze sie szybko podrzeć bo jest mieciutka abrdzo i tzreba uwazac na nią przy myciu jej,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1630416].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza jaką miałam

Miałam już kilka różnych gąbek - głównie no name i generalnie były średnie. Słyszałam i czytałam tak dużo dobrych opinii na jej temat i stwierdziłam, że ja też muszę ją mieć. To była super decyzja. Ta Blend it jest świetna.
CENA: Moim zdaniem Beauty Blender jest zdecydowanie za drogi, więc się nie zdecydowałam. Blend it kosztuje 25 zł, więc się skusiłam.
UŻYTKOWANIE: Używam jej od niedawna, ale jest super. Fajnie się nią nakłada podkład, jest przyjemnie mięciutka, nie ma uczucia jakby się dotykać odbijającą się od warzy piłką. Po używaniu dość łatwo się myje (ja używam szamponu dla dzieci).
Podsumowanie: Uważam, że Blend it jest świetna i jak mi się zniszczy lub trochę zużyje to na pewno kupię następną, może w komplecie z małą do korektora. Szczerze polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564831].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza gąbka do makijażu

Zdecydowałam się na zakup, ponieważ usłyszałam o niej wiele dobrych opinii, poza tym duże znaczenie miała cena, o wiele wiele mniejsza niż oryginalnego beauty blendera. Gąbka fantastycznie nakłada każdy rodzaj podkładu, od gęstych po wodniste, zapewniając świetne krycie i dobre tempo - cała twarz pomalowana w mniej niz minutę :) dodatkowo sprawdza się u mnie przy blendowaniu, gdy konturuję twarz na mokro, a także jest FENOMENALNA do pudrowania na mokro. Absolutny faworyt, po zużyciu kupię w innym z wielu pięknych kolorów :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556626].usefull || 0 }}% pomocna.