Volume Expert (Tusz pogrubiający)

Volume Expert (Tusz pogrubiający)

Mascara przeznaczona jest dla pań o cienkich i delikatnych rzęsach. Wyraźnie je pogrubia i zagęszcza. Posiada wygodną szczoteczkę z zaokrąglonym końcem i gęsto osadzonymi włoskami. Dostępna tylko w kolorze czarnym.

zwyczajny

Kupiłam go, bo produkty firmy Bell zyskały ostatnimi czasy bardzo na jakości (ubóstwiam ich cienie!) i pomyślałam sobie, że może i zaczęli produkować rewelacyjne tusze do rzęs. Trochę się zawiodłam, bo jednak przy pomocy tej maskary nie osiągam zamierzonego przeze mnie celu- tzn. hiperekstremalnie podkreślonych rzęs :D Taki już mój gust, że nawet w makijażu dziennym preferuję groteskowy efekt i ten tuszyk mi go nie zapewnia. Ładnie podkreśla oko, lekko zagęszcza rzęsy i tyle. Nie kruszy się i nie osypuje. Trochę niewygodna szczoteczka, która nie jest zakończona "w szpic" (tylko okrągła), więc ciężko maluje się nią rzęsy w wewnętrznych kącikach oczu. Jest gęsty i jak każdy tusz o takiej konsystencji po jakimś czasie zaczyna wysychać.
Podsumowując - będą z niego zadowolone panie preferujące naturalną elegancję, bo na extremum to tu liczyć nie można.