Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Intensywny połysk bez lampy UV
Nie niszczy paznokci
Zmywa się jak zwykły lakier

Lakier dostępny w 32 odcieniach! W tym 6 nowych odcieni z efektem chromu!

Żelowy lakier do paznokci Avon - formuła 7 w 1 dla pięknych i zdrowych paznokci Jego formuła sprawia, że w łatwy sposób uzyskasz efekt salonowego manicure, wzmacniając również strukturę płytki. Ten lakier pokryje paznokcie barwą, zapewniając ochronę koloru, bez konieczności użycia lampy UV.

Korzyści, jakie zapewnia formuła 7 w 1:

żelowa
Efekt
naturalne

Ciekawy efekt

Otrzymałam w ramach testowania zestaw tych lakierów w wersji syrenki i top coat. No cóż, sceptycznie podchodzę do lakierów, ale ta propozycja jest dosyć ciekawa. Bardzo ładnie się lakier nakłada, nie robi zacieków, dosyć szybko schnie. Efekt końcowy jest fajny, taki mieniący się, ale nie tandetnie, a tak z klasą. Zdecydowanie polecam :-)

Chyba nie umiem go używać, bo...

Generalnie jestem wielką fanką lakierów do paznokci marki Avon, szczególnie tych z serii True Color. Zachęcona pozytywnymi rezultatami postanowiłam zakupić te, które zapewnić mi żelowy efekt. Niestety, jak dla mnie lipa. Niby konsystencja i pędzel taki sam jak z True Color, ale...Warstwy są nierówne, trzeba przynajmniej 2 warstw no i zostają bąble powietrza, co szalenie mnie irytuje, przez co nie wrócę do niego.

Lakiery.

Te lakiery marki Avon jak dla mnie są dobre, mam ich na prawdę dużo i na pewno polecam :) Dobrze kryją i w miarę dobrze się trzymają na paznokciach. Kolory są piękne!

Świetny lakier

Lakier jest naprawdę świetny, dzięki kształtowi pędzelka rozprowadzanie go po płytce paznokcia jest naprawdę przyjemne i szybkie. Kolor jest naprawdę fajny i wystarczą 2 warstwy aby mieć pięknie pomalowane paznokcie.

Żelowy manicure od Avon - dla mnie mocne 4/5!

Te lakiery postanowiłam użyć do pedicuru i jestem z nich zadowolona. Ich trwałość jest naprawdę zaskakująco dobra, a lakier nie odpryskuje. Co do koloru - wybrałam ten miętowy i myślałam, że będzie troszkę ładniejszy na żywo. Ze względu na nie do końca "idealny" kolor całość oceniam 4/5.

Nie zachwyca

Bardzo kiepsko się rozprowadza i jest rzadki. Potrzeba co najmniej dwie warstwy. Bardzo męczyło mnie nakładanie lakieru i sprawienie by pazmokcie wyglądały estetycznie. Co do trwałości manicuru, to wytrzymał bez poprawek nieco dłużej niż zazwyczaj. Zmywanie go jest równie trudne dla mnie, co perfekcyjne nałożenie. Potrzeba do niego mocnego zmywacza. Niestety lakier nie spełnił moich oczekiwań

Idealny na letni wyjazd

Lakier idealnie nadaje sie na letnia pore, na wakacyjny wyjazd, bo pieknie mieni sie w sloncu. Przy jednej warstwie wyglada na paznokciach niezbyt ladnie, dlatego wedlug mnie lepiej nalozyc 2 warstwy. Trwalosc jest przyzwoita, ale na pewno nie jest w stanie wytrzymac kilkunastu dni.

Zawiodłam się

Kolor jest piękny, nakładanie proste i przyjemne, chociaż do pełnego krycia potrzeba dwóch warstw i lakier jest dość rzadki, zmywanie też świetne, ale tyle tych plusów. Lakier nijak ma się do lakierów hybrydowych. Odpryskuje bardzo szybko, nie jest trwały. Liczyłam na coś lepszego.

lakier do Paznokci

Lakier żelowy manicure bardzo mi sie spodobał , pasuje do moich oczekiwań a przede wszystkim nie niszzy paznokci . łatwo się zmywa dosć długo trzyma się na paznokciach i daje doskonały połysk

Avon Mark Gel Shine Nail

Lakier jest bardzo wydajny i długo utrzymuje się na paznokciach. Ma bardzo ładny kolor, precyzyjny pędzelek. Lakier zapakowany jest w kartonik, co chroni go przed zbiciem. Bardzo dobrze się zmywa.

Bardzo dobry lakier!

Jestem bardzo zadowolona. Lakier super kryjący, śliczny kolor, bardzo trwały. Fajny pędzelek. Duża buteleczka na plus. Nie ma się do czego przyczepić. Godny polecenia kosmetyk.

Typowy lakier do paznokci, trwałość max 2 dni

Zastępstwo hybryd, albo nawet lepiej bo szybciej da się zmyć?
Niestety nie u mnie. Każdy zwykły lakier wytrzymuje u mnie maksymalnie 1,5 dnia i w tym wypadku wcale nie było inaczej, bo przy dłuższym kontakcie z wodą, podczas zmywania naczyń, lakier odprysł na brzegu, a wcześniej uderzyłam gdzieś ręką mocniej i najzwyczajniej w świecie było w nim lekkie wgniecenie, dość widoczne, co jak wiemy przy hybrydach nie jest możliwe.
Absolutnie nie mogę porównać tych lakierów do hybryd, bo dla mnie trwałość jest kiepska.
Kolorki pięknie nie zaprzeczę, śliczna mięta i ten holo! Bajka!!
Jeżeli chodzi o krycie to muszą być dwie warstwy do przyzwoitego krycia i wyglądu. Top fajnie nabłyszcza, a i konsystencję lakiery mają bardzo fajną.
Niestety nie jestem w stanie cieszyć się długo tymi kolorkami.

Avon Mark,Gel Shine,lakier do paznokci.

Lakier dobrze się rozprowadza,bez smug,jego konsystencja jest wsam raz.Szybko wysycha.Dla mocniejszego błysku trzeba nałożyć dwie warstwy.Po ok.tygodniu zaczął się ścierać na końcach,lakier Top zdecydowanie przedłuża trwałość.Ładnie się błyszczy,daje efekt metaliczny.Buteleczka jest spora,starcza na długo.Polecam każdej kobiecie,która lubi błyszczące paznokcie.