Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Intensywny połysk bez lampy UV
Nie niszczy paznokci
Zmywa się jak zwykły lakier

Lakier dostępny w 32 odcieniach! W tym 6 nowych odcieni z efektem chromu!

Żelowy lakier do paznokci Avon - formuła 7 w 1 dla pięknych i zdrowych paznokci Jego formuła sprawia, że w łatwy sposób uzyskasz efekt salonowego manicure, wzmacniając również strukturę płytki. Ten lakier pokryje paznokcie barwą, zapewniając ochronę koloru, bez konieczności użycia lampy UV.

Korzyści, jakie zapewnia formuła 7 w 1:

żelowa
Efekt
naturalne

OK

Lakiery te zawsze kupuje, gdy trafi się jakaś fajna przecena, a jest ona bardzo często. Jest to fajna opcja, aby można było odpocząć od hybryd. Produkt utrzymuje się dosyć długo na paznokciach jak na zwykły lakier, a sama aplikacja jest wygodna dzięki zgrabnemu pędzelkowi. Dużym plusem jest szeroka gama kolorystyczna, także jest w czym wybierać.

Moje pierwsze wrażenia

Oto mój kolejny lakier z Avon -u, tym razem taki który ma imitować żelowy manicure. I tutaj zgodzę się z obietnicą producenta, ten obiecany efekt dało się uzyskać. Lakier łatwo się aplikuje, nie robi smug, ładnie się utrzymuje, nie odpryskuje jakoś strasznie po tych kilku dniach, ładnie się "ściera".

To nie to

Nie jestem wielką fanką lakierów z Avonu, do tej pory kupiłam może 3, ale cena była bardzo przystępna, nic nie stało na przeszkodzie. Produkt ten trwałością porównałabym do lakierów Lovely Classic - żeby chwilę wytrzymały na paznokciach muszę koniecznie pokryć je top coatem. Mimo tego przy częstym kontakcie z wodą odpryskują. Gama kolorystyczna na plus, można spokojnie znaleźć coś dla siebie. Pędzelek w porządku, chociaż trzeba włożyć trochę wysiłku żeby pokryć paznokcie taką samą warstwą lakieru.

Dobry.

Lakier do paznokci, który stosuję od czasu do czasu.
Lakier na pewno zalicza się do tych trwalszych, ale bez efektu WOW!
Fajna gama kolorów - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Dobry pędzelek.
Trwały lakier.
Cena jak najbardziej przystępna.

Bardzo lubię

Ja jestem posiadaczką dwóch odcieni lakierów z tej serii z efektem syrenki: Futuristi (fiolet) i Cosmic Flush (koral). Bardzo przyjemne lakiery :)

+ładne kolory
+pięknie się mienią w słońcu
+długo utrzymują się na paznokciach, nawet do tygodnia- nie używam +utwardzacza, wierzchniej warstwy czy jak tam zwał (gdzie inne nawet te +drogie utrzymywały się max dwa dni)
+fajnie się rozprowadzają na paznokciach, pędzelek ułatwia aplikację
+poręczna buteleczka
+cena bardzo kusząca, szczególnie w promocjach :)
+nie odbarwia paznokci
+łatwo się usuwa
Minusów nie stwierdziłam

Chyba nie umiem go używać, bo...

Generalnie jestem wielką fanką lakierów do paznokci marki Avon, szczególnie tych z serii True Color. Zachęcona pozytywnymi rezultatami postanowiłam zakupić te, które zapewnić mi żelowy efekt. Niestety, jak dla mnie lipa. Niby konsystencja i pędzel taki sam jak z True Color, ale...Warstwy są nierówne, trzeba przynajmniej 2 warstw no i zostają bąble powietrza, co szalenie mnie irytuje, przez co nie wrócę do niego.

Lakiery.

Te lakiery marki Avon jak dla mnie są dobre, mam ich na prawdę dużo i na pewno polecam :) Dobrze kryją i w miarę dobrze się trzymają na paznokciach. Kolory są piękne!

Świetny lakier

Lakier jest naprawdę świetny, dzięki kształtowi pędzelka rozprowadzanie go po płytce paznokcia jest naprawdę przyjemne i szybkie. Kolor jest naprawdę fajny i wystarczą 2 warstwy aby mieć pięknie pomalowane paznokcie.

Żelowy manicure od Avon - dla mnie mocne 4/5!

Te lakiery postanowiłam użyć do pedicuru i jestem z nich zadowolona. Ich trwałość jest naprawdę zaskakująco dobra, a lakier nie odpryskuje. Co do koloru - wybrałam ten miętowy i myślałam, że będzie troszkę ładniejszy na żywo. Ze względu na nie do końca "idealny" kolor całość oceniam 4/5.

Nie zachwyca

Bardzo kiepsko się rozprowadza i jest rzadki. Potrzeba co najmniej dwie warstwy. Bardzo męczyło mnie nakładanie lakieru i sprawienie by pazmokcie wyglądały estetycznie. Co do trwałości manicuru, to wytrzymał bez poprawek nieco dłużej niż zazwyczaj. Zmywanie go jest równie trudne dla mnie, co perfekcyjne nałożenie. Potrzeba do niego mocnego zmywacza. Niestety lakier nie spełnił moich oczekiwań

Ciekawy efekt

Otrzymałam w ramach testowania zestaw tych lakierów w wersji syrenki i top coat. No cóż, sceptycznie podchodzę do lakierów, ale ta propozycja jest dosyć ciekawa. Bardzo ładnie się lakier nakłada, nie robi zacieków, dosyć szybko schnie. Efekt końcowy jest fajny, taki mieniący się, ale nie tandetnie, a tak z klasą. Zdecydowanie polecam :-)

Idealny na letni wyjazd

Lakier idealnie nadaje sie na letnia pore, na wakacyjny wyjazd, bo pieknie mieni sie w sloncu. Przy jednej warstwie wyglada na paznokciach niezbyt ladnie, dlatego wedlug mnie lepiej nalozyc 2 warstwy. Trwalosc jest przyzwoita, ale na pewno nie jest w stanie wytrzymac kilkunastu dni.