Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Avon, Mark., Gel Shine Nail Enamel (Lakier do paznokci „Żelowy manicure")

Intensywny połysk bez lampy UV
Nie niszczy paznokci
Zmywa się jak zwykły lakier

Lakier dostępny w 32 odcieniach! W tym 6 nowych odcieni z efektem chromu!

Żelowy lakier do paznokci Avon - formuła 7 w 1 dla pięknych i zdrowych paznokci Jego formuła sprawia, że w łatwy sposób uzyskasz efekt salonowego manicure, wzmacniając również strukturę płytki. Ten lakier pokryje paznokcie barwą, zapewniając ochronę koloru, bez konieczności użycia lampy UV.

Korzyści, jakie zapewnia formuła 7 w 1:

żelowa
Efekt
naturalne

dobry

Mam dwa lakiery i 1 top- świetny zestaw. Paznokcie pięknie się błyszczą i manicure jest dośc trwały. Kolory są fajne, nasycone, dwie warstwy spokojnie wystarczają do 100% krycia i dobrze schną. Lakier nie gęstnieje za szybko w buteleczce, spokojnie zdażymy ją zużyć

Żelowy manicure

Nie byłabym sobą gdybym ich nie przetestowała,polubiliśmy się od pierwszego użycia ze względu na konsystencję,łatwość nałożenia, pigmentacje oraz trwałość,zazwyczaj lakier wytrzymuje na moich paznokciach dzień po czym pojawiają się odpryski ten spokojnie wytrzymał 4 dni,nie przeszkadza mi nawet to że trzeba nałożyć 2 warstwy aby uzyskać idealne krycie nie oszukujmy się mało który lakier wymaga nałożenia tylko jednej,spróbowałam polecam kupię jeszcze.

7 dni bez odprysków!

Lubię hybrydy, alę za dużo czasu zajmuje mi zdjęcie i założenie nowych. Jako dorywcza konsultantka avon zamówiłam dla siebie na spróbowanie 1 lakier (teraz mam ich z 10). Nie sądziłam, że zwykły (no prawie) lakier może tak długo wytrzymać! Oczywiście jeżeli nie myjemy domestosem codziennie całego mieszkania bez rękawiczek.Zwykły lakier wytrzymuje mi czasem 12 h, a tu 3 dni to minimum. Naprawdę polecam.

Mam dwa i są totalnie różne

Mam dwa kolory: słoneczny żółty Pine Appled i mocno różowy Parfait Pink. Są kompletnie różne... Żółty nie ma wystarczającego krycia i muszę malować dwie warstwy, szybko odpryskuje, natomiast różowy kryje od razu i jest dużo bardziej trwały. Dziwna sytuacja.

super

Lakiery Avon lubię za różnorodność kolorów. Seria Gel to lakiery w ładnych buteleczkach z szerokim pędzelkiem. Lakier jest trwały co jest największym plusem, dobrze schnie i jest dobrze napigmentowany.

Super

W okresie letnim uwielbiam zmieniać często kolor paznokci, wiec zamowilam kilka odcieni lakierow z tej serii. Dla mnie to strzal w dziesiątkę. Pięknie wyglądają kiedy juz kolor zaschnie na paznokciach, nie zostawiaja smug. Utrzymują się dosyć długo w moim przypadku około tygodnia :) cena też nie jest jakaś bardzo wygórowana. Zdecydowanie mogłabym polecić ten produkt :)

Piękne

- Moje paznokcie są bardzo wybredne jeśli chodzi o lakiery do paznokci. Zazwyczaj po zastosowaniu innych lakierów na drugi dzień mam już odpryski - Te lakiery są inne!
- Mam naprawdę dużo lakierów z tej serii w swojej kolekcji w różnych efektach i kolorach i nie zauważyłam po zastosowaniu żeby którykolwiek różnił się w jakości i komforcie noszenia.
- Lakier utrzymuje się na moich paznokciach na prawdę długo... w granicach 7 dni co na zwykły lakier jest dla mnie mistrzostwem. Po myciu naczyń nie muszę się zastanawiać i przeglądać palców czy czasami nie mam odprysku.
SUPER LAKIERY

OK

Lakiery te zawsze kupuje, gdy trafi się jakaś fajna przecena, a jest ona bardzo często. Jest to fajna opcja, aby można było odpocząć od hybryd. Produkt utrzymuje się dosyć długo na paznokciach jak na zwykły lakier, a sama aplikacja jest wygodna dzięki zgrabnemu pędzelkowi. Dużym plusem jest szeroka gama kolorystyczna, także jest w czym wybierać.

Moje pierwsze wrażenia

Oto mój kolejny lakier z Avon -u, tym razem taki który ma imitować żelowy manicure. I tutaj zgodzę się z obietnicą producenta, ten obiecany efekt dało się uzyskać. Lakier łatwo się aplikuje, nie robi smug, ładnie się utrzymuje, nie odpryskuje jakoś strasznie po tych kilku dniach, ładnie się "ściera".

To nie to

Nie jestem wielką fanką lakierów z Avonu, do tej pory kupiłam może 3, ale cena była bardzo przystępna, nic nie stało na przeszkodzie. Produkt ten trwałością porównałabym do lakierów Lovely Classic - żeby chwilę wytrzymały na paznokciach muszę koniecznie pokryć je top coatem. Mimo tego przy częstym kontakcie z wodą odpryskują. Gama kolorystyczna na plus, można spokojnie znaleźć coś dla siebie. Pędzelek w porządku, chociaż trzeba włożyć trochę wysiłku żeby pokryć paznokcie taką samą warstwą lakieru.

Dobry.

Lakier do paznokci, który stosuję od czasu do czasu.
Lakier na pewno zalicza się do tych trwalszych, ale bez efektu WOW!
Fajna gama kolorów - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Dobry pędzelek.
Trwały lakier.
Cena jak najbardziej przystępna.

Bardzo lubię

Ja jestem posiadaczką dwóch odcieni lakierów z tej serii z efektem syrenki: Futuristi (fiolet) i Cosmic Flush (koral). Bardzo przyjemne lakiery :)

+ładne kolory
+pięknie się mienią w słońcu
+długo utrzymują się na paznokciach, nawet do tygodnia- nie używam +utwardzacza, wierzchniej warstwy czy jak tam zwał (gdzie inne nawet te +drogie utrzymywały się max dwa dni)
+fajnie się rozprowadzają na paznokciach, pędzelek ułatwia aplikację
+poręczna buteleczka
+cena bardzo kusząca, szczególnie w promocjach :)
+nie odbarwia paznokci
+łatwo się usuwa