Eveline Cosmetics, Holografic Shine (lakier do paznokci)

Eveline Cosmetics, Holografic Shine (lakier do paznokci)

Lakier do paznokci o trójwymiarowym połysku. Producent obiecuje, że niedoskonałości paznokcia będą niewidoczne. Obiecuje trwałość i łatwość aplikacji.

Cena: 3,5 zł

Wygląd to nie wszystko... ;)

Piękne kolory, fajna buteleczka - taka miła dla oka. ;) Ładnie rozprowadza się na paznokciach, ale są potrzebne 2-3 warstwy, żeby idealnie krył. Ja mam taki srebrzysto-szary z drobinkami. Przepiękny i kocham ten kolor. Ślicznie się mieni na paznokciach, idealny na jakieś okazje, wyjścia, imprezy...i tylko na tyle. Nawet po nałożeniu preparatu przedłużającego trwałość, lakier trzyma się max 2 dni. Bardzo szybko robią się odpryski i mam wrażenie, że po jednej dłuższej kąpieli lakier momentalnie jakby mięknie. No i bardzo mała buteleczka, ale w końcu cena też niska. ;)

Podsumowując

Plusy:

- piękne mieniące się kolory bez efektu tandety
- niska cena
- fajna aplikacja

Minusy:

- słaba trwałość
- dość słabe krycie

Fajny bajer na różne okazje. Za taką cenę można spróbować, można kupić nawet parę, bo nie są drogie, a kolorki są ładne.

Polecam wszystkim ! :)

REWELACJA !! :)

Jest to mój pierwszy lakier z tej firmy i teraz wiem , że na jednym na pewno nie poprzestanę ! :D W życiu bym się nie spodziewała , że za tą cenę ( 3 zł ) otrzymam tak wspaniały lakier !

Plusy :
- śmiesznie niska cena :)
- bardzo szybko wysycha
- wystarczy tylko jedna warstwa aby otrzymać super efekt
- piękny kolor ( ja mam akurat nr 412 ) i cudownie się mieni :) te drobinki są wprost rewelacyjne !
- super się rozprowadza , nie robi żadnych smug itp .

Wady :
- chyba tylko ta mała pojemność mi przeszkadza :D

Co do trwałości się nie wypowiem, bo lakier na paznokciach mam dopiero 1 dzień :) ale ja często zmywam paznokcie więc nawet jakby wytrzymywał 2-3 dni to dla mnie nie jest to wada , bo mi to w żadnym stopniu nie przeszkadza ;)

Pozdrawiam ^^ !

Używam tego produktu od: niedawna

Idealne kolory i trwałość

Zakupiłam 2 razy kolorek 412- taki jasny bordo z drobinkami. Przepiękny, pędzelek bardzo dobry, wygodnie się nakłada. Trwałość - super, u mnie około 5 dni. Nie odpryskuje od razu, nie schodzi. Cena - 2,70 u mnie w małej drogerii. Schnie normalnie, wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać piękny kolorek. Mała buteleczka - dla mnie to zaleta, bo lakier nie zdąży wyschnąć i można częściej zmieniać kolorki, zwłaszcza za niecałe 3 złote. Biegnę po inne kolory.

Doskonały lakier

Miałam ten lakier jakiś czas temu i bardzo miło go wspominam. Wraz z użyciem utwardzacza trzymał się na paznokciach naprawdę długo. Efekt był doskonały. I ten piękny połysk. Jeżeli go jeszcze gdzieś dostanę to na pewno zakupię.

Używam tego produktu od: 2 lata

Kołomnie akurat jest wyprzedaz tych lakierów :) KOlorki są naprawde super, a ten ich połysk ;)Super sie rozprowadza na płytce paznokcia i jak za tą cene to naprawde. mam nadzieje, że będzie sie długo trzymał

Używam tego produktu od wczoraj
Ilość zużytych opakowań:

wspaniały

niestety skończył mi się i nigdzie nie mogę go dostać :(
a był naprawdę świetny
łatwo się rozprowadzał, długo utrzymywał się na paznokciu i tak ślicznie się mienił
uwielbiam go

Używam tego produktu od:ponad pół roku temu

fajny gadżet

Lakier jest w porządku. Dobrze się rozprowadza, pędzelek wygodny, nie robi smug. Trwałość... ja mam ogólnie problem z trwałością lakierów, ten jest przeciętnie-poprawny. Efekt zabójczy ;) miałam ochotę na małe szaleństwo, a że kosztuje 3,10 zł, to mogłam szaleć. Pojemność jest dodatkową zaletą, bo nie będzie stał miesiącami i wysychał. No i można mieć więcej odcieni za podobną cenę ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Naprawde świetny!

Kupiłam go dla poprawy humoru,nie spodziewałam sie ze mnie tak pozytywnie zaskoczy.Po pomalowaniu paznokci byłam wniebowzięta!
Lakier przepięknie sie mieni, dlugo utrzymuje sie na paznokciach,nie robi smug, ma piekne kolorki i za 6 zł jest całe 10 mililitrów :)
Jest boski, uzależniłam sie od niego i ciągle maluje nim paznokcie.
Napewno kupie też inne kolory.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 ale będzie więcej

Godny uwagi

Lakier kupiłam w małej osiedlowej drogerii.Nie spodziewałam się po nim niczego specjalnego,ale pozytywnie mnie zaskoczył:
-dobry pędzelek
-łatwo się nakłada,bez smug
-szybko schnie
-utrzymuje się na paznokciach do 3 dni :)
-tani
-śliczne kolorki(jedna warstwa wystarczy by był widoczny)
Jedyną jego wadą jest chyba tylko niewielka pojemność(4,5 ml)
Aha...zdjęcie pochodzi ze strony producenta i troche się różni od tego jakie mam.Lakierek jest trochę mniejszy :)