Avon, Mark., Gel Shine Top Coat (Lakier nawierzchniowy „Żelowy manicure")

Avon, Mark., Gel Shine Top Coat (Lakier nawierzchniowy „Żelowy manicure")

Lakier nawierzchniowy przedłużający trwałość manicure. Zawarte w formule kosmetyku składniki wzmocnią kolor lakieru, nadając paznokciom fantastyczny blask. „Żelowy manicure” cechuje się bardzo dobrą odpornością na ścieranie, zapobiega również odpryskom lakieru.

Nie sprawdził się

Widzę same pochwały, same wysokie oceny, a u mnie lakier nawierzchniowy totalnie się nie sprawdził. Nie dość, że nie wydłużał trwałości innych lakierów, to sprawiał, że schodziły, odpryskiwały w ekspresowym tempie, znacznie szybciej niż bez jego wierzchniej warstwy. Dałam mu kilka szans, ale nic z tego. Dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto. Dobrze, że kupiłam go za kilka złotych, to aż tak nie szkoda.

Super:)

Na paznokciach wygląda jak hybryda i zachowuje się trochę jak ona, bo sprawia, że lakier wytrzymuje na nich dość długo. Zaletą jest to, że jak nam coś nie wyjdzie podczas malowania to ten lakier to ukryje.

Świetny

Nie do końca wierzyłam w magię tego lakieru do momentu aż go pierwszy raz użyłam ,jestem bardzo mile zaskoczona .Lakier kosztuje niewiele jest bardzo wydajny ale największe wrażenie zrobiła na mnie wym że paznokcie wyglądają jakby lakier był ciągle mokry błyszczy z taką zamą mocą po zaschnięciu jak i przed .Bardzo wydłuża trwałośc lakierów nawet tych z niższej półki cenowej ,lakier dużo mnie odpryskują o wiele dłużej utrzymują swój kolor wyjściowy .Jestem bardzo zadowolona i jeszcze nie raz po niego sięgnę.

lubie :)

Lakier trafił do mnie jeszcze latem jako dodatek do testu żelowego lakieru od Avon z klubu recenzentki. Oczywiście znałam go już wcześniej- ciągle go widuje w katalogach i miałam w końcu go kupić , ale złożyło się , że obdarował mnie nim wizaż z czego bardzo się cieszę :)

O swoje paznokcie dbam sama- hybryd nie noszę z wyboru , stan moich paznokci jest idealny- są długie , mocne , nie łamią się i nie rozwarstwiają , dlatego przywiązuje dużą wagę do wszelkich odżywek i lakierów nawierzchniowych , uważam to za ważną kwestię- mocne odziedziczone genetycznie paznokcie trzeba przecież wspomagać , pielęgnować i rozpieszczać :)

Buteleczka bardzo ładna.Kwadratowa i minimalistyczna. Napisy nie ścierają się. Zatyczka mocna , nie pęka. Pędzelek zamocowany idealnie- nic nie odpada przy wyciąganiu. Dodatkowo jest idealnie długi i gruby więc znacznie to ułatwia manewrowanie po płytce paznokciowej.

Zapach niestety okropny- jak silny zmywacz do paznokci , na szczęście bardzo szybko wietrzeje. Konsystencja jak dla mnie idealnie zbalansowana- nie za rzadka , ani nie za gęsta- nic nie wylewa się z płytki na skórki wokół paznokci.

Jeśli chodzi o lakiery nawierzchniowe zawsze nakładam je w identyczny sposób : odczekuje około godziny od malowania paznokci lakierem kolorowym i dopiero jak mam całkowitą pewność , że wszystko dobrze wyschło sięgam po produkt wykańczający- w przeciwnym razie lakier kolorowy rozpuści się nam , zabarwi pędzelek od lakieru nawierzchniowego i wyzłobi w paznokciach linie które nie wyglądają estetycznie. Jeśli chodzi o ilość to po prostu wyciągam pędzelek z lakieru , nie ściągam nadmiaru preparatu- taką dużą kroplę po prostu rozprowadzam.I wtedy efekty są najlepsze.

Lakier faktycznie leciutko podbija odcień lakieru , nadaje lustrzany blask dzięki czemu paznokcie wyglądają bardzo elegancko. Nie tworzy żadnych pęcherzyków powietrza ani nierówności na płytce. Z trwałością lakieru na paznokciach nigdy nie miałam problemu , więc ciężko mi się wypowiedzieć czy ten preparat ma na to wpływ- u mnie pomalowane nim paznokcie trzymają się nawet i do 10 dni , przy czym nie tracą blasku efekt żelowego nabłyszczenia jest po kilku taki sam jak i w chwilę po nałożeniu. Wysycha calkowicie już po 10 minutach więc super :)

Nada się do każdego lakieru kolorowego , nie tylko marki Avon. Nie zauważyłam żadnych podrażnień. Wydajność zależy od użytkowania- ja stosuje go ponad miesiąc więc nie dobiłam jeszcze nawet do połowy opakowania.

Często jest w cenie promocyjnej za około 10 złotych , wiec jeśli ktoś go jeszcze nie zna to jak najbardziej można spróbować- jest to dobry produkt :)

Perełka w kosmetyczce

Potrzebowałam przezroczystego żelowego lakieru nawierzchniowego, który imitowałby hybrydę (lub coś w tym guście :P). Skusiłam się obietnicami producenta i... to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że świetnie wygląda oraz błyskawicznie zasycha, to jeszcze pięknie "eksponuje" płytki paznokcia. Przedłuża ich trwałość i nie pozwala, by w trakcie dnia przy ciężkiej fizycznej pracy odpadł chociażby kawałek lakieru. Naprawdę cudo. <3

Cudeńko

Kupiłam go zachęcona obietnicami producenta o przedłużeniu trwałości lakieru.
I sprawdziło się. Ten top naprawdę przedłuża trwałość lakieru na paznokciach, zauważyłam że dzięki niemu kolor jest intensywniejszy a lakier bardziej odporny na odpryski czy zarysowania.
Potrafi przedłużyć trwałość jednak trzeba bardzo dobrze to zakręcać, ponieważ szybko się waży i robi się kleisty przez co ciężko się go później rozprowadza.

Dla mnie 4/5!

Top Coat w połączeniu z lakierem zdaje egzamin i daje dobry efekt. Jest lejacy i dobrze się to nakłada ale trzeba uważać na ilość na pędzelku bo może zalać skórki. Na pewno przedłuża trwałość lakieru. Lubię go użyć też solo jako bezbarwny lakier. Top wysycha szybciej niż lakier. Pędzelek poręczny.

Fajny solo

Lakier ten niestety się nie sprawdza mi się nakładany na kolorowy ale solo jest świetny.
Jeśli nakładam go na inny lakier niestety nie robi nic dobrego a wręcz odnoszę wrażenie że wszystko schodzi jeszcze szybciej.
Jednak nakładany prosto na paznokieć utwardza, pięknie nabłyszcza i utrzymuje się przez przyzwoity czas.
Bardzo wygodny pędzelek dzięki czemu łatwo nakładamy produkt.

rewelacyjny

Nie znoszę malować paznokci, ale lubię gdy są pomalowane. Mam przerwę w paznokciach u kosmetyczki, więc powróciłam do lakierów.

Ten top dostałam w ramach akcji testowania i z lakierem z tej serii wymiata. Paznokcie trzymają się super 7 dni i ewentualnie na kilku coś odpryśnie. Bez tego topu tak 3-4 dni. Wszystko w domu robię bez rękawiczek, więc trwałość jest rewelacyjna. Nigdy tyle sam lakier mi się nie trzymał.

Wypróbowałam ten top też z takimi najtańszymi lakierami do paznokci, które przeważnie po 3 dniach muszę zmywać a z tym topem spokojnie 5-6 dni paznokcie wyglądają dobrze.

Do tego świetnie nabłyszcza i lakier nawet najzwyklejszy wygląda niemalże jak hybryda.

Produkt ma wygodny pędzelek i jak na razie nie gęstnieje ani się nie grudkuje a mam go już z miesiąc.

Zaskoczył mnie pozytywnie!

Bardzo dobry produkt.Jestem mile zaskoczona.Rewelacyjnie współgra z lakierem z tej samej serii,ale na lakier z innej marki też nałożyłam i był super efekt.
Nabłyszcza!Nie miałam przez bardzo długo żadnych odprysków! Lakier zachował dłużej trwałość.

Super produkt!

Dostałam ten produkt w ramach testowania i jestem pozytywnie zaskoczona. Dodatkowy efekt nabłyszczenia lakieru. Faktycznie sprawia, że zwykły lakier wygląda na hybrydę. Bardzo szybko wysycha, co dla mnie stanowi ogromny plus. Przedłuża też trwałość lakieru. Dla mnie jest to niezbędnik i wiem, że będę teraz bardzo często po niego sięgać!

Polecam w zestawie z lakierem

Top Coat Avon używam w zestawie z Mark Gel Shine Avon. Połączenie tych dwóch produktòw daje optymalny efekt. Dzięki Top Coat trwałość lakieru jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku stosowania lakieru samodzielnie. Recenzję lakieru umieściłam w innym poście. Top Coat ma dość leistą konsystencję ale nakłada się bardzo dobrze. Dzięki produktowi manicure utrzymuje się na paznokciach co najmniej 4 dni bez konieczności poprawek. Takiego efektu nie byłam w stanie uzyskać stosując sam lakier i to główny powód dla którego warto zakupić ten kosmetyk. Dodatkowo nałożenie bazy dodaje manicure blasku. Z trwałością typowej hybrydy zrobionej w salonie się nie równa, natomiast stanowi fajną i tańszą akternatywę.