Avon, Mark., Gel Shine Top Coat (Lakier nawierzchniowy „Żelowy manicure")

Avon, Mark., Gel Shine Top Coat (Lakier nawierzchniowy „Żelowy manicure")

Lakier nawierzchniowy przedłużający trwałość manicure. Zawarte w formule kosmetyku składniki wzmocnią kolor lakieru, nadając paznokciom fantastyczny blask. „Żelowy manicure” cechuje się bardzo dobrą odpornością na ścieranie, zapobiega również odpryskom lakieru.

Perełka w kosmetyczce

Potrzebowałam przezroczystego żelowego lakieru nawierzchniowego, który imitowałby hybrydę (lub coś w tym guście :P). Skusiłam się obietnicami producenta i... to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że świetnie wygląda oraz błyskawicznie zasycha, to jeszcze pięknie "eksponuje" płytki paznokcia. Przedłuża ich trwałość i nie pozwala, by w trakcie dnia przy ciężkiej fizycznej pracy odpadł chociażby kawałek lakieru. Naprawdę cudo. <3

Cudeńko

Kupiłam go zachęcona obietnicami producenta o przedłużeniu trwałości lakieru.
I sprawdziło się. Ten top naprawdę przedłuża trwałość lakieru na paznokciach, zauważyłam że dzięki niemu kolor jest intensywniejszy a lakier bardziej odporny na odpryski czy zarysowania.
Potrafi przedłużyć trwałość jednak trzeba bardzo dobrze to zakręcać, ponieważ szybko się waży i robi się kleisty przez co ciężko się go później rozprowadza.

Dla mnie 4/5!

Top Coat w połączeniu z lakierem zdaje egzamin i daje dobry efekt. Jest lejacy i dobrze się to nakłada ale trzeba uważać na ilość na pędzelku bo może zalać skórki. Na pewno przedłuża trwałość lakieru. Lubię go użyć też solo jako bezbarwny lakier. Top wysycha szybciej niż lakier. Pędzelek poręczny.

Fajny solo

Lakier ten niestety się nie sprawdza mi się nakładany na kolorowy ale solo jest świetny.
Jeśli nakładam go na inny lakier niestety nie robi nic dobrego a wręcz odnoszę wrażenie że wszystko schodzi jeszcze szybciej.
Jednak nakładany prosto na paznokieć utwardza, pięknie nabłyszcza i utrzymuje się przez przyzwoity czas.
Bardzo wygodny pędzelek dzięki czemu łatwo nakładamy produkt.

rewelacyjny

Nie znoszę malować paznokci, ale lubię gdy są pomalowane. Mam przerwę w paznokciach u kosmetyczki, więc powróciłam do lakierów.

Ten top dostałam w ramach akcji testowania i z lakierem z tej serii wymiata. Paznokcie trzymają się super 7 dni i ewentualnie na kilku coś odpryśnie. Bez tego topu tak 3-4 dni. Wszystko w domu robię bez rękawiczek, więc trwałość jest rewelacyjna. Nigdy tyle sam lakier mi się nie trzymał.

Wypróbowałam ten top też z takimi najtańszymi lakierami do paznokci, które przeważnie po 3 dniach muszę zmywać a z tym topem spokojnie 5-6 dni paznokcie wyglądają dobrze.

Do tego świetnie nabłyszcza i lakier nawet najzwyklejszy wygląda niemalże jak hybryda.

Produkt ma wygodny pędzelek i jak na razie nie gęstnieje ani się nie grudkuje a mam go już z miesiąc.

Zaskoczył mnie pozytywnie!

Bardzo dobry produkt.Jestem mile zaskoczona.Rewelacyjnie współgra z lakierem z tej samej serii,ale na lakier z innej marki też nałożyłam i był super efekt.
Nabłyszcza!Nie miałam przez bardzo długo żadnych odprysków! Lakier zachował dłużej trwałość.

Super produkt!

Dostałam ten produkt w ramach testowania i jestem pozytywnie zaskoczona. Dodatkowy efekt nabłyszczenia lakieru. Faktycznie sprawia, że zwykły lakier wygląda na hybrydę. Bardzo szybko wysycha, co dla mnie stanowi ogromny plus. Przedłuża też trwałość lakieru. Dla mnie jest to niezbędnik i wiem, że będę teraz bardzo często po niego sięgać!

Polecam w zestawie z lakierem

Top Coat Avon używam w zestawie z Mark Gel Shine Avon. Połączenie tych dwóch produktòw daje optymalny efekt. Dzięki Top Coat trwałość lakieru jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku stosowania lakieru samodzielnie. Recenzję lakieru umieściłam w innym poście. Top Coat ma dość leistą konsystencję ale nakłada się bardzo dobrze. Dzięki produktowi manicure utrzymuje się na paznokciach co najmniej 4 dni bez konieczności poprawek. Takiego efektu nie byłam w stanie uzyskać stosując sam lakier i to główny powód dla którego warto zakupić ten kosmetyk. Dodatkowo nałożenie bazy dodaje manicure blasku. Z trwałością typowej hybrydy zrobionej w salonie się nie równa, natomiast stanowi fajną i tańszą akternatywę.

Zestaw Avon lakier + Top Mark Gel Shine

Lakier ma fajny pędzelek dobrze wyprofilowany, którym dokładnie nakłada się lakier na płytkę paznokci. Konsystencja lakieru jest żelowa, dokładnie się rozprowadza. Przy dwóch warstwach krycie jest perfekcyjne. Lakier dość szybko wysycha.Nałożony na lakier top nadaje lakierowi dodatkowego blasku oraz wyglądu hybrydy. Lakier nałożyłam 4 dni temu, jak na razie nie ma żadnych odprysków
Chętnie będę używać tych lakierów. Polecam.

Dobry wybór

To pierwszy top coat, który używam w życiu, więc ciężko mi stwierdzić, czy jest lepszy od innych. W moim przypadku na pewno wzmacnia trwałość lakieru, nadając paznokciom piękny połysk. Top znajduje się w prostej buteleczce z wygodnym pędzelkiem. Konsystencja produktu jest bardzo rzadka, trzeba uważać, by nie nabrać go zbyt dużo na pędzelek. Zasycha bardzo szybko, ale niestety brzydko pachnie i naprawdę jest to nieprzyjemne. Myślę, że posłuży mi wiele miesięcy, a gdy się skończy, chętnie kupie sobie kolejny.

W połączeniu z lakierem zdają egzamin

Sprawdził się u mnie. Łatwo go było nałożyć na już podeschnięte 2 wartswy lakieru. Jest lejący i przyjemnie się go nakłądało, rzeczywiście zostawia lustrzaną wartewkę..bardzo obiecująco wyglądają po nałożeniu go paznokcie..Takie są ładniejsze, płytka jakby grubsza...No ja po prostu lubię ten efekt:)
Pędzelek nie "zbiera " koloru z paznokcia co jest dużym plusem bo niektóre top coaty to robią niestety. Tu ten problem nie wystąił, a próbowałam też z ciekawości na innym lakierze:)
Przedłuża na pewno trwałość lakieru bo normalnie u mnie po jednym dniu widać jak "schodzi" od góry tzn. wymywa się (od mycia rąk np) Przy tym zestawie wytrzymały paznokcie u rąk 3 dni a u stóp dobry tydzień:)
Wysycha szybko także to też na plus:)
Także polecam wypróbować. Cena normalna jak na top coat, ale pewnie jest na promocji:)

Może być

Ładnie wyrównuje powierzchnię i poprawia trwałość lakieru. Jest szybkoschnący. Zdecydowanie lepiej sprawdza się na lakierach Inglot czy SH. Lakier z tej serii zupełnie się u mnie nie sprawdził a sam top daje radę. Mniejsze odpryski i nie widać zadrapań czy np faktury materiału z poduszki.