SuperGlandin Intensive Skin Care Night Creme

SuperGlandin Intensive Skin Care Night Creme

Zgłaszająca osoba: Mera Vera

Szwedzki kosmetyk naturalny zawierający duże ilości GLA. Przeznaczony do stosowania na noc lub do intensywnej pielęgnacji, jeżeli zły stan skóry tego wymaga.

Cena: 120,00 zł

bardzo dobry

Bardzo dobry
Do kremu namówiła mnie kosmetyczka, nie dowierzałam, więc dała mi próbkę. Pierwszy raz użyłam z dużą rezerwą, pomyślałam co mi szkodzi skoro cały czas szukam dobrego kremu do mojej cery mieszanej ze skłonnością do zaskórników, efekt: aż nie mogłam uwierzyć, skóra gładka, mięciutka, pełna blasku, delikatnie natłuszczona ale podkreślam, że nie nabłyszcza (ja mam problem ze świecącym czołem). Idealny dla osób aktywnych, cały czas skóra jest aksamitna i nie przesusza policzków i nosa. Dla mnie idealny i wart swojej ceny polecam go wszystkim.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Sprawdzony. Polecam.

Stosuje dwukrotnie w ciagu dnia. Krem znacznie poprawil wyglad i kondycje mojej skory. Zniknely problemy z wysuszeniem i ciaglymi podraznieniami. Skora stala sie bardziej jedrna i o wiele mniej podatna na dzialanie szkodliwego srodowiska. Jednym slowem: moja skora zaczela nareszcie normalnie funkcjonowac.