Pollena-Malwa, Maseczka peeling enzymatyczny

Pollena-Malwa, Maseczka peeling enzymatyczny

Delikatna, nieperfumowana maseczka do twarzy oczyszczająco-złuszczająca. Usuwa zbędną, zrogowaciałą warstwę naskórka. Zawiera enzym fermentacyjny -Proteazę, ekstrakt z miłorzębu japońskiego (ginkgo biloba extract), który neutralizuje wolne rodniki, pochłania część promieniowania UV i opóźnia proces starzenia się skóry. Zmniejsza widoczność drobnych naczyniek poprzez ich uszczelnienie i wzmocnienie, przyspiesza krążenie krwi. Alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia i ułatwiają gojenie, a gliceryna nawilża i uelastycznia naskórek.
Przeznaczony do każdego rodzaju cery, również do wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Pozostawia skórę gładką i matową.
Zalecana dla cery pozbawionej blasku (wyrównuje koloryt i rozświetla) i dla cery z rozszerzonymi naczynkami (koi i poprawia ukrwienie). Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka, odświeżona, przyjemna w dotyku, a twarz sprawia wrażenie wypoczętej.

warto spróbować, dla wrażliwców

od ok.2 lat testuję saszetkowe maseczki. Od 2 lat wracam do tej saszetki, już 4 miałam:)
+bardzo wydajna
+dla naczynkowców jak ja- przyjemnie koi i chłodzi policzki
+cera gładka jak pupa niemowlaka
+ziołowo błotkowy zapach
+dobry skład z ginko bilobą i enzymami z ananasa
+cena do 3 zł
+polska firma,szkoda,że tak słabo rozpromowana
minusy:
-dostępność

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

POLECAM !

Jak dla mnie to nawet ładnie pachnie :)
Dzięki tej maseczce / peelingu moja cera stała się piękna - równa , delikatna w dotyku oraz normalna , a nie mieszana jak dotąd :) Oczywiście po - zawsze nakładam krem nawilżający IWOSTIN :)

PLUS :

- wydajność saszetek
- zapach
- konsystencja

Używam tego produktu od:ok. miesiąca

Polecam:))

Bardzo dobry produkt, bardzo dobrze oczyszcza twarz (ja mam cere tłusta i świetnie sobie z tym radzi),świetnie wygładza skóre na twarzy i rozjaśnia ja. Jedno opakowanie starcza na 3-4 użycia. Bardzo dobry kosmetyk za mała cene.Gorąco polecam!!

Używam tego produktu od:miesiac

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Mój niezbędnik

Mam mieszaną i bardzo wrażliwą skórę.

Maseczko-peeling prefekcyjnie rozpuszcza suche skórki, rozśweitla całą buzię i sprawia, że wygląda na świeżą i wypoczętą.

Plusy za działanie, konsystencję oraz efekt chłodzenia i "mrowienia" (czasem odczuwanego jak leciutkie szczypanie).

Jest bardzo wydajna i śmiesznie tania, dlatego warto spróbować.Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

Bardziej maseczka niż peeling

To mój pierwszy peeling enzymatyczny, więc nie mam doświadczenia. Jednakże wydaje mi się, iż kosmetyk ten za słabo oczyszcza pory (mam cerę mieszaną)i niestety, ale delikatnie "podrażnia" wypryski - stają się bardziej czerwone.
Sprawdza się za to znakomicie jako nawilżająco - relaksująca maseczka:
- wygładza cerę;
- zmiękcza i delikatnie nawilża;
- pomaga pozbyć się suchcych skórek (o czym przekonałam się podczas potwornego uczulenia na twarzy, kiedy to po kuracji miałam bardzo wyszuszoną cerę)
- jest dość łagodny - szczypie lekko na początku, ale później przestaje; nie podrażnia;
- świetny skład (substancje aktywne wysoko w składzie)
- niesamowita wydajność! - nie uwierzycie, ale po siedmiu razach przestałam liczyć...a maseczkę nakładałam średnią warstrwą na całą twarz...
- śmiesznie niska cena biorąc pod uwagę wydajność

Warto spróbować.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące, raz w tyg.
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Mój ratunek

Zobaczyłam ten kosmetyk na półce w Rossmannie, przeczytałam o nim na wizazu.pl i to jest to!! Wróciłam po tę maseczkę i nie zmienię jej!! To moje KWC, ratunek. Polecam osobom które mają trądzik, problemy z cerą. Pięknie oczyszcza, wygładza, goi!!!!, rozjaśnia. Niech tylko mi coś wyskoczy- maseczka idzie w ruch!!Gdy już nic nie mi nie pomaga zawsze mam ją w łazience.Tak naprawdę miałam mega problemy z cerą -dermatolog chciał zapisać mi sterydy, nie zgodziłam się. Kupiłam tę maseczkę, kremy AVENE/ LRP, maseczke z glinką Ziaja, peeling Ziaja, mydło siarkowe specjalne. NIe potrzebuję już dermatologa. Może nie jest idealnie jak u panienek w TV, ale nie ma już tragedii. Stosuję ją raz na tydzień/dwa - GENIUSZ. Jedno opakowanie starcza mi na 2-3 użycia. Gorąco polecam!!

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

Zawsze na mojej półce:)

Ma prawie same plusy. Przede wszystkim spełnia swoją rolę - skóra jest po niej wygładzona i nie ma śladu po łuszczącym się naskórku. Co ważne - nie wysusza! Cena nie jest zbyt wygórowana a saszetka jest bardzo wydajna, mnie starcza nawet na 3-4 razy. Jedyne czego w niej nie lubię to to, że twarz jest po niej nieco czerwona i trzeba godzinki, dwóch, żeby wróciła do normalności.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: trudno określić

Fajny

Wszystko co napisał producent jest prawdą, ładnie ożywia cerę, złuszcza martwe komórki, nadaje skórze efekt miękkości i gładkości. Jedynym minusem dla mnie, za co też daję tylko 4 gwiazdki jest przewstrętny zapach - kojarzący się raczej z jakimś ziołowym lekarstwem. Ale i tak to w zasadzie żadna bardzo wielka wada, skoro skóra wygląda po maseczce super.

Używam tego produktu od: pewnego czasu

Kupuję non stop :)

Mijałam tę maseczkę w hipermarkecie setki razy - ogólnie opakowanie raczej nie zachęca do zakupu ;) ale wreszcie odważyłam się i kupiłam. Tak z czystej ciekawości. Od tamtej pory kupuję non stop!
Peeling enzymatyczny to może ciut za dużo powiedziane ale przy dłuższym i systematycznym stosowaniu widać poprawę stanu skóry. W zasadzie odkąd używam tej maseczki porzuciłam peelingi ścierające do twarzy. One zaogniały krostki i miałam wrażenie, że roznosiły je po całej buzi. Teraz nakładam tę hmm... galaretkę i po ok. 15 minutach zmywam ciepłą wodą. Ja widzę różnicę! Skóra jest wyraźnie rozjaśniona, miękka i promienna. A potem nakładam sobie np. maseczkę z glinką lub od razu krem. Staram się być systematyczna i wykonywać zabieg raz w tygodniu :)
Zapach mdły, pachnie mi jakimś zielskiem ale nie wiem jakim. Da się wytrzymać. Wydajność niezła. W saszetce jest 15 ml produktu, którego starcza na 3 użycia.
Z jednej strony chętnie kupiłabym pełnowymiarowy produkt np. w tubie a z drugiej strony saszetka zajmuje mało miejsca np. podczas podróży.
Podsumowując - jestem zadowolona z produktu. Nie jest to KWC ale na mojej liście ulubionych kosmetyków jest bardzo wysoko :D

Ilość zużytych opakowań: ok. 10 saszetek i kolejne 2 już są na zapasie ;)

nie

Możliwe iż właścicielki bardziej delikatnych cer będą z tej maseczki zadowolone, jednak dla mojej mieszanej cery jest bezużyteczna.
Poza tym że paskudnie śmierdzi nie robi nic.
Nie zauważyłam żadnej poprawy w wyglądzie mojej cery.

Używam tego produktu od: 2 tyg

podrażnia i brzydko pachnie

Niestety maseczka bardzo podrażniła moją skórę - nie wytrzymałam zaleconych 10 minut, bo twarz zaczęła okropnie swędzieć i szczypać. Po zmyciu zostały czerwone plamy i nieprzyjemne uczucie podrażnionej skóry. Dodam, że podrażnienia po kosmetykach zdarzają mi się naprawdę sporadycznie, prawie nigdy. Nie zauważyłam żadnego rozświetlenia, ale przyznaję że maseczka wygładza skórę, jest miękka i miła w dotyku. Mimo to i tak nie kupiłabym jej więcej, nawet gdyby nie podrażniała, bo ma potworny zapach, kojarzy się jakby z lekarstwami - ohyda. Konsystencja też nie przypadła mi do gustu - klejąca galareta. Wracam do mojego peelingu enzymatycznego Calma THC Ziaji.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Nie dla mojej cery

Mimo tego, że produkt przeznaczony jest dla każdego typu cery, to mojej mieszanej cerze nie pomógł. Zarówno przed użyciem peelingu jak i po, cera wygląda tak samo, nie jest ani rozświetlona ani nawilżona ani oczyszczona czy co tam jeszcze ten peeling obiecuje. Jedyny plus to wydajność, miałam saszetkę chyba na 4 razy ale więcej jej nie kupię. Zapach jest jakiś chemiczny, jakby stęchły, nieprzyjemny.

Używam tego produktu od: 4 razy