Biomaris, Young Line, Active Cleansing Gel (żel do zmywania twarzy)

Biomaris, Young Line, Active Cleansing Gel (żel do zmywania twarzy)

Niebieski przezroczysty żel o lekko kwaśnym pH. Głęboko oczyszcza, odświeża i rozjaśnia. Działa keratolityczne, reguluje wydzielanie sebum.
Do skóry przetłuszczającej się, zanieczyszczonej, z problemami.

- za opakowanie

Gęsta konsystencja żelu i opakowanie - twarda plastikowa butla którą trzeba mocno ściskać lub wytrząsać z niej... koszmar.Sam żel przypomina mi żel Deborah który już komentowałam.
- słabo się pieni
-ma neutralny zapach
- aby dobrze zmyć muszę "powtórzyć czynność"
- ładnie tonizuje jest bardzo delikatny
- nie przesusza

Fajny neturalny kosmetyk dla osób z małymi problemami z cerą oraz przesuszeniem skóry mieszanej, wrażliwej.

Używam tego produktu od:1 mies

reguluje, oczyszcza

żel ma bardzo udany zapach - świeży, niesłodki, pasuje też chłopakom. konsystencja dość gęsta, jest niebieski i przezroczysty, w ładnej butelce (chociaż minus za to, że aplikator trzeba dość mocno naciskać - ale i plus za jego higienę!). dobrze się pieni, porządnie zmywa i oczyszcza. miałam nagły problem (w moim wieku już mieć tego nie wypada, ale cóż) - tuż przed latem ni stąd, ni zowąd pojawiały mi się pojedyncze krostki i naprawdę dużo sebum w tzw. partii T. żel BIOMARIS trzyma to pod kontrolą, wyraźnie mniej jest też tych czarnych kropeczek, wągrów chyba - zwłaszcza na nosie. polecam nie tylko nastolatkom, nie wysusza, ma wodę morską - bardzo dobry kosmetyk. z tej samej linii sprawdziłam też ratunkowy POWER PEN - punktowy na krostki - ale to chyba temat do zgłoszenia i na inną recenzję ;)

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie)