Hypnotic Look 500% (Tusz pogrubiający i podkręcający; hypoalergiczny / wodoodporny)

Maskara Hypnotic Look 500% oferuje nieograniczone możliwości podkreślania rzęs. Dzięki nowatorskiej recepturze maskara sprawia, że rzęsy nabierają niezwykłej objętości. Innowacyjna szczoteczka o wyjątkowym kształcie zapewnia efekt maksymalnie podkręconych, uniesionych i gęstych rzęs, zachowując jednocześnie ich zalotną lekkość. Szczoteczka z niezwykłą dokładnością rozdziela rzęsy, rozkładając równomiernie tusz.
Występuje w dwóch wersjach:
- hypoalergiczny (różowe opakowanie)
- wodoodporny (niebieskie opakowanie).

Cena: ok. 4-6 zł / 9 ml

sympayczne wspomnienie

Podobnie jak u moich poprzedniczek też w moim przypadku był dodatkiem do gazety.

Mój pierwszy tusz do rzęs :) Wówczas dla mnie, dla 11-latki, był idealny.
Fajny czarny kolor, wydłużał rzesy, nie kruszył się, przyjemna w użytkowaniu szczoteczka.
Uzywałam go okazjonalnie i dość szybko mi zasechł.

Używam tego produktu od: wielu lat

Na pewno nie jako wodoodporny ... .

O ile dobrze pamiętam, najpierw zakupiłam go z gazetą \\\'Dziewczyna\\\'. Rzęsy całkiem fajnie po nim wyglądały, ale że miałam wersję wodoodporną, trudno mi go było zmyć. Potem pożyczyłam go koleżance, która mi go zepsuła, bo szczoteczka oderwała się od reszty. Więc kupiłam dla siebie jeszcze jeden, już w drogerii. Że wtedy też się skusiłam na wersję wodoodporną. Może w przypadku zwykłej wersji byłoby mi łatwiej go używać, ale raczej już go nie kupię, znam lepsze.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie polecam!

Nie kupiłam go sama . PAmiętam był gratisem do czegoś. Spróbowałam bo w sumie szukałam jakiegos fajnego tuszu. Ale niestety ten to pomyłka na pewno. Może i rzęsy były po nim dość ładne, niestety strasznie szczypie w oczy. Wystarczyło że obsypał się na policzek i dostał do oka to był wielki płacz. Nie polecam- nie opłaca się płakaż w drodze do pracy/szkoły z poowdu tuszu:)

Używam tego produktu od: nie używam już
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

mój ulubiony : )

rzadko maluję rzęsy, no ale niektóre makijaże tego wymagają ;) z jakiegoś powodu bardzo lubię ten tusz (wersja wodoodporna, w niebieskim opakowaniu). mam rzęsy dość długie, ale raczej proste (trudno je podkręcić) i rosną jakoś krzywo, krzyżują się, toteż większość tuszy: 1. skleja rzęsy tak, że mam trzy wielkie zamiast gąszczu pięknych, czarnych rzęs, 2. wydłuża nie podkręcając - czy cokolwiek wygląda równie paskudnie, jak długie, gęste, grube czarne rzęsy, które zamiast zalotnie się podkręcać, tworzą czarny parapet? :brzydal:
a ten tusz lubię, bo daje bardzo naturalny efekt. nie skleja rzęs, nie pozostawia grudek. nie rozmazuje się, nie kruszy. bardzo delikatnie pogrubia, nie jest to efekt spektakularny, oj nie! ale wystarczający, żeby podkreślić oko. delikatnie podkręca rzęsy, trochę wydłuża, unosi. szybko schnie, to też dla mnie ważne:)
dla mnie ten efekt jest zadowalający; aby był bardziej widoczny, nakładam dwie warstwy i jest git majonez;)

i, co w nim mi się podoba, że nie zmienia swojej konsystencji po dwóch tygodniach. jak pisałam, rzadko maluję rzęsy, więc miałam jeden egzemplarz przez koło dwóch lat (pierwszy rok przeleżał w pudełku na parapecie:cojest: ) i przez cały czas nic się z nim nie stało, nie wysechł, nie zgęstniał, nie zrobiły się w nim grudy.

i nie szczypią mnie od niego oczy, jak to bywa przy tuszach wodoodpornych :)

Używam tego produktu od: ponad roku

Do wyrzucenia.

Mialam dawno temu z jakiejs gazety. Uzylam moze 3 razy dla testu, chociaz sama sie sobie dziwie, bo ja raczej ide na jakosc a do kolorowych pism nic dobrego nie dodaja. No to teraz recenzja:
Troszke wydluza, leciutko skleja i pogrubia. Nic poza tym. Ja mialam kolor ciemno-turkusowy, niby wodoodporny, ale przy deszczu splywal(Z lzami pewnie tak samo, chociaz nie testowalam bo zawsze jestem osoba bezproblemowa i nie mam powodow do placzu). Poza tym, opakowanie wola o pomste do nieba-wlasnie po tych trzech uzyciach szczoteczka sie odkleila i zostala w srodku.
Biorac pod uwage jakosc(raczej nie jest dobra skoro dodaja do gaazet), cene i efekty jakie daje-zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:dawno temu mialam.

dobrze ze to był gratis

oceniam wersję wodoodporną...dostałam maskerę jako gratis do innego produktu tej firmy...tusz chyba najgorszy jaki miałam do tej pory!!! nie robi kompletnie nic: nie wydłuża,nie podkręca,nie pogrubia...nawet koloru nie bardzo widać.a więc moja opinia toNIGDY WIECEJ. i tyle.

Używam tego produktu od:kilka razy użyłam

bardzo fajny

pierwszy raz kupilam go z jakas gazeta,potem juz kupowalam w sklepie.bardzo przypadl mi do gustu.miala rozne rodzaje tuszy EVELINE i zawsze bylam zadowolona.ladnie wydluza i co najwazniejsze pogrubia rzesy co do podkrecenia to jeszcze nie wynaleziono takie tuszu ktory by mnie zadowolil i dlatego lubie efekt podkrecenia zalotka.ale jezeki chodzi o wydluzenie i pogrubienie to jestem bardzo zadowolona.tusze tej firmy na stale zagoscily w mojej kosmetyczce ;]

Używam tego produktu od:od dlugiego czasu
Ilość zużytych opakowań:kilka

słaby

Bardzo mocno wydłuża, co w moim wypadku nie jest zbyt dobre, za to niestety nie zauważyłam pogrubienia. Również prostuje rzęsy zamiast je podkręcić. Fakt, że jest wodoodporny, ale też jest odporny na moje płyny do demakijażu...
W ciągu dnia szybko się rozmazuje i kruszy pod okiem.
Ocena cena/jakość nawet dobra, biorąc pod uwagę, że mam go z gazety ;P
Za to trzeba przyznać, że nadaje piękny kolor i przy jednej warstwie ładnie rozdziela rzęsy (gorzej już przy drugiej warstwie ;P)

Używam tego produktu odkąd kupiłam go z gazetą ;P
Ilość zużytych opakowań: pierwsze jest jeszcze prawie pełne

ekhm...

Kupiłam ten tusz za jakieś grosze, chyba 7 zł ;) i dawno temu, jak zaczynałam przygodę z makijażem. Tusz nie daje jakiegoś cudownego efektu.. :nie: . TYLKO nadaje kolor... dziękuję, do widzenia :sol:

Używam tego produktu od: pare miesięcy temu

Na prawdę super:)

ja tak samo kupiłam ten tusz z jakąś gazetą ale to było dosyć dawno temu:) jednakze tusz jest bardzo odbry i na prawdę tani:) pieknie pokrywa rzęsy, nie rozmazuje się nie sklleja, podnosi....niejedn droższy tusz moze temu tańszemu pozazdrościć:) tusz polecam

Używam tego produktu od:2 lat

dobry tusz do rzes

kpilam go razem z gazeta \Cogito\ . Ale dobry,spelnil moje oczekiwania,dobrze sie rozprowadza , mocna czern . Lecz nie zauwazylam 500% pogrubienia.
Po mimo wszystko tusz jest ok

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

Spełnił moje oczekiwania!

W końcu go dorwałam, po dłuuugich poszukiwaniach!
Zależalo mi na efekcie podkreślonych, pogrubionych rzęs, ale chciałam, aby wyglądały dosyć naturalnie.
Jestem z niego zadowolona, bardzo ładnie podkreśla, delikatnie - na takim efekcie mi zależalo. Czasami zdarzają się grudki... Ale tak to bywa. :)
Wielki plus - bardzo niska cena!
Warto wyprobować.

Używam tego produktu od: września