Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Moja ulubiona

Moja ulubiona mleczna maska do włosów z wszystkich dostępnych na rynku. Po pierwsze jest wydajna mimo dużej częstotliwości użycia. Przyjemna w użyciu, włosy są po niej delikatne, gładkie i bardzo dobrze się rozczesują. Bardzo przyjemny zapach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601171].usefull || 0 }}% pomocna.

Znamy się od dawna...

Stara, dobra maska mleczna.
Nałożona w odpowiedniej ilości bardzo dobrze działa.
Jeśli ktoś ma problem z przetłuszczaniem włosów można używać jej tylko na końce lub od połowy długości.
Jest to bardzo konkretny produkt o konkretnym działaniu.
Nawilża, ujarzmia włosy, sprawia, że są miękkie i cudownie pachną.
Dostępność może być problemem, ale jeśli komuś zależy to bardzo szybko ją znajdzie.
Cena to około 20zł. Czego chcieć więcej?
Ten produkt jest szalenie wydajny i ekonomiczny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596971].usefull || 0 }}% pomocna.

Do moich włosów nie sprawdza się

Zaleta pięknie pachnie i tania maska/odźywcza.
Nie sprawdza się, powoduje że moje włosy są bardziej jak puch a nie na tym mi zależy.
Mam włosy wysokoporowate.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593596].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak zamaskować siwe włosy

Maska jakich wiele

Maska kupiona w sklepie fryzjerskim za 14 zł. Jak na wielkie litrowe opakowanie to bardzo dobra cena. Opakowanie jest w porządku, posiada ochronne sreberko w środku. Zapach niczym budyń śmietankowy, konsystencja gęsta, nie spływa z dłoni ani z włosów.
Natomiast jeśli chodzi o działanie to nie ma szału. Można nią umyć włosy, można też nałożyć po tradycyjnym myciu. Lekko pomaga rozczesać włosy i to chyba na tyle. Po myciu włosy są dość sztywne, czyżby to z powodu protein? Tych w składzie jest niewiele. Maska jak setki innych które po prostu działają tylko doraźnie i delikatnie pomogą rozczesać włosy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1587816].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniała!

Kupiłam ją kilka lat temu i byłam zaskoczona efektem. Włosy stały się miękkie, błyszczące, gęste i zdrowe. Zapach cudowny, przypominający budyń. W tamtym roku kupiłam ją ponownie - efekt taki sam. Pudełko starczyło mi na pół roku -
oczywiście stosowałam go na przemian z odżywką i przerwami,by włosy nie przyzwyczaiły się za bardzo. Poleciłam produkt mojej siostrze, u której kondycja włosów również się poprawiła. Jak dla mnie to HIT. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575081].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętna.

Nie wywołała efektu łał na mojej głowie. Kupiłam ją, bo jest to jedna z najczęsciej polecanych masek.
Ładnie budyniowo pachnie i ma także podobną do budyniu konsystencję. Zapach z upływem czasu wietrzeje z włosów.
Włosy pozostawia miękkie, ułatwia rozczesywanie.

Ogólnie nie zauważyłam jakiś minusów w tej masce. Brakuje jej czegoś jednak. Nie wiem dokładnie czego, ale używając jej mam pewien niedosyc. Włosy są niby ładne, miękkie, ale przeszkadza mi ich puszenie się. Poza tym maska czasem nie działa. Może ma zbyt proteinowy skład i łątwo z nią przesadzić. Nie wiem. Mam dni, w które sprawdza się dobrze, ale czasami zostawia włosy jakby w gorszym stanie i suche na końcach.

Plus jest taki, że nie obciąża włosów w nadmiernym stopniu i nie przyspiesza ich przetłuszczania się.
Bardzo wygodne opakowanie - łatwo odkręcany słój, można z niego łatwo nabrać maskę w dowolnej ilości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528651].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki, włosy po niej stały się miękkie, przyjemne i łatwe do ogarnięcia. Mega duże opakowanie, zapach rewelacja. polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525721].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeśli nie masz problemu z cerą

Moje włosy ją polubiły, były bardzo nawilżone i miękkie w dotyku. Uwielbiałam efekt jaki miałam dzięki niej na głowię. Niestety. Moja buzia jej nie polubiła. Zawsze staram się jak spłukuję nie zalać twarzy wodą, jednak czasem się nie uda uniknąć tego. Większość odżywek czy masek nie robiła mi nic złego. Z tą było inaczej. Zawsze dokładnie myję twarz, jednak tu nic to nie dało. Swoje poleżało na głowie przez godzinę i tam gdzie zaczynają się włosy miałam jakąś masakrę. Tak mi się nasilił trądzik, że mimo efektu łał na głowie musiałam z niej zrezygnować. Po odstawieniu moja buzia wróciła do normy. Więc jeśli ktoś nie ma problematycznej cery, albo nakłada maski na krótszy czas to polecam jak najbardziej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524116].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem przyjemna :)

Plusy :
+ dobrze nawilża
+ ułatwia rozczesywanie
+ odżywia
+ pięknie pachnie
+ pojemność
+ cena

Minusów póki co nie zauważyłam :)
Maskę stosuje 1-2 razy w tygodniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521331].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Zakupiłam maskę, ponieważ miała wiele pozytywnych opinii. I co się okazało, zwykła maska. W zasadzie jest, ale gdyby jej nie było to różnicy nie ma.
Włosy są faktycznie miękkie, ale również matowe, puszące się i ten mdły zapach...
Z początku bardzo odpowiadał mi zapach ale z czasem strasznie męczył.
Cena bardzo niska ale jakość również. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503686].usefull || 0 }}% pomocna.