Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Mój hit.

Przetestowałam multum masek do włosów z nie byłam zachwycona. Zawsze coś mi nie odpowiadało. Ale po użyciu tej maski już wiem, że zostaje ona ze mną na długo.

Uwielbiam!

Najlepsza maska do włosów ever! Używam jej także jako odżywki. NIe obciąża włosów, za to rewelacyjnie je nawilża, nadaje im fantastyczny, zdrowy wygląd. Włosy w dotyku są super gładkie a przy tym rewelacyjnie pachną. Jest bardzo wydajna. Włosy są po niej rewelacyjnie odżywione. Polecam! :)

Najlepsza maska do wlosow

Maska pachnie obłędnie. Zapach to na prawde kawa latte, który urzymuje sie bardzo długo na włosach.
Działanie jest widoczne od razu po pierwszym uzyciu. Niezaleznie od tego czy maske trzymam 10 minut czy 30.
Konsystencja jest dobra, maska nie rozlewa sie ale tez idealnie daje sie rozproawdzic po calej dlugosci wlosow.
Włosy są nawilzone, odżywione , pieknie się błyszczą.
Cena - rewelacyjna

Znakomita

Zużyłam już kilka opakowań tej maski. Jej działanie jest świetne. Włosy są miękkie, wygładzone. Jest wydajna. Zapach jest świetny. Jest bardzo, bardzo tania.

Lubię, ale nie jest hitem

Maskę kupiłam z polecenia przez koleżankę fryzjerkę. Skusił mnie jej zapach i proteiny mleka. Faktycznie pachnie jak słodkie mleko lub kawa latte. Maska ma odżywiać dzięki zawartości proteinom mleka. Jest w miarę lekka, galaterowato kremowa. Nie ma konsystencji pasty i nie jest tłusta. Dość dobrze trzyma się włosów. Używam jej tylko na włosy poniżej linii uszu przez moje problemy ze skórą głowy i przetłuszczające się włosy. Efekt jest taki, że włosy są miękkie i błyszczące - jednak moje włosy z natury mają połysk, dlatego ciężko powiedzieć, jaki wpływ ma ta maska. Uważam, że jest przereklamowana i przechwalona, na pewno są produkty działające lepiej.
O wiele lepiej działały u mnie odżywki/ maski z glinką.

Nie dla mnie

Jak większość tutaj zakupiłam maskę zachęcona ogromem pozytywnych opinii w internetach. Niestety, kupiłam od razu 1l - ponad rok zajęło mi wykończenie tego opakowania na spółkę z mamą. Obiecanych cudów nie było, za to mój problem z puszeniem włosów tylko się pogorszył.

uwielbiam

uwiodła mnie ta maska na początku zapachem. Korzystam z niej różnie, raz nakładam jak maskę, raz jak odżywkę. Generalnie maska jest bardzo wydajna no i cena jest atrakcyjna. Jeśli chodzi o działanie na włos, to moje staly się gładsze

Uwielbiam

Co mi się najbardziej podoba w tej masce to chyba zapach. Absolutnei nie mogę się oderwać. Generalnie też świetna, atrakcyjna cena w stosunku do wydajności i jakości. Na sporo czasu starcza no i też jeśli chodzi o działanie to u mnie wygładziła włosy i zrobiły się bardziej błyszczące

Dobry produkt

Wrocilam do niej po kilku latach przerwy i szybko przypomnnialam sobie, co mnie w nim kiedys urzeklo.

Produkt jest ogromny, starcza na pare dobrych miesiecy, stosunek ilosci do ceny jest bardzo korzystny. Podczas uzywania litrowe wiaderko jest dosc niepraktyczne, ale zawsze mozna przelewac czesciowo zawartosc do mniejszych buteleczek, aby moc wygodnie nakladac produkt na wlosy np.pod prysznicem.
Konsystencja - jak na maske dosc lejaca, bardziej odzywkowa, trzeba uwazac podczas nakladania, aby nie splynela z wlosow.
Zapach - highlight tego kosmetyku - dla mnie jest przepiekny, slodki, taki budyniowy. Ale rozumiem wszytskie z Was, ktorym moze wydac sie przeslodzony :)

Dzialanie - generalnie zauwazylam, ze im dluzej trzymamy produkt na wlosach, tym lepiej dziala. Nie radze wiec sugerowac sie kilkoma minutami, jak deklaruje producent. Ja trzymam te maske na wlosach srednio pol godziny, gdy mam wiecej czasu, przeciagam ja na pare godzin, rowniez aby moc sie delektowac tym pieknym zapachem.
Pozostawia wlosy sliskie, dobrze odzywione, sypkie, musze jednak odebrac jedna gwiadzke za brak dociazenia. Jest to efekt bardzo pozadany na moich wlosach i szkoda, ze ta maska go nie gwarantuje.

Te z Was, ktore maja malo wymagajace wlosy, beda mega zadowolone z maski. Posiadaczkom bardziej niesfornych kosmykow, takich jak ja, rowniez polecam te maske. To dobry i wartosciowy produkt, starcza na dlugo i jest wart swojej ceny w stosunku do jakosci i ilosci.

Nie dla mnie

Kiedy jeszcze nie znałam potrzeb swoich włosów robiłam do niej z 10 podejść - solo, w duecie z olejem, przed myciem, po myciu, na skórę głowy, na noc, na 5 minut itd.... Wszystkie moje starania spełzały na niczym. 95 % blogosfery włosowej szalało na jej punkcie i stawiało jako bazę pielęgnacji włosów, jednak okazało się, że znajduję się w 5 % niezadowolonych procentach. Po prostu moje włosy nie lubią się z proteinami, tu cały sekret. I niestety (niestety dla mnie) ta maska to prawdziwa proteinowa bomba.

Ideał dla włosów normalnych, dla suchych.. Niestety nie tym razem.

Próbuję wielu masek do włosów, kolejne rozjaśniania sprawiły że niestety moje pukle straciły na blasku, błysku i miękkości. Postawiłam na powyższą maskę - z polecenia. I niestety bardzo się zawiodłam.
Co przemawia absolutnie za? Cena i pojemność. Nie powiem, za grosze można dostać produkt wystarczający na przeogromną ilość myć głowy, na tygodnie używania wystarczy na spokojnie. Jednak jego działanie.. Pierwsze mycia jeszcze jeszcze.. Jednak kolejne.. Miałam wrażenie że maska nie daje nic (no może prócz przepięknego zapachu, który unosi się w powietrzu przez długie godziny). Niestety nie podołała ona moim blond włosom - bardzo suchym, zniszczonym. Nie wygładzała ich, nie dociążała.. Była i się zużywała. Cóż.

Jednak zasłyszałam, że dla włosów raczej mniej porowatych, w lepszej kondycji jest ideałem. Bo raz - nie obciąża, a dwa - pięknie je zmiękcza. Także jest nadzieja, w tym szaleństwie jest metoda.. Jednak chyba nie dla wszystkich.

Mleczny zapach

Maska jest świetna. Pachnie cudownie, duże opakowanie, które starcza na długo. Konsystencja dosyć rzadka, ale mi to osobiście nie przeszkadza. Maski używałam codziennie rano po myciu włosów, nakładałam i od razu spłukiwałam. Wygląd moich włosów od razu się poprawiał. Były lekkie, delikatne, jedwabiste, sypkie i nie były obciążone jak po niektórych produktach tego typu.