Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Ideał dla włosów normalnych, dla suchych.. Niestety nie tym razem.

Próbuję wielu masek do włosów, kolejne rozjaśniania sprawiły że niestety moje pukle straciły na blasku, błysku i miękkości. Postawiłam na powyższą maskę - z polecenia. I niestety bardzo się zawiodłam.
Co przemawia absolutnie za? Cena i pojemność. Nie powiem, za grosze można dostać produkt wystarczający na przeogromną ilość myć głowy, na tygodnie używania wystarczy na spokojnie. Jednak jego działanie.. Pierwsze mycia jeszcze jeszcze.. Jednak kolejne.. Miałam wrażenie że maska nie daje nic (no może prócz przepięknego zapachu, który unosi się w powietrzu przez długie godziny). Niestety nie podołała ona moim blond włosom - bardzo suchym, zniszczonym. Nie wygładzała ich, nie dociążała.. Była i się zużywała. Cóż.

Jednak zasłyszałam, że dla włosów raczej mniej porowatych, w lepszej kondycji jest ideałem. Bo raz - nie obciąża, a dwa - pięknie je zmiękcza. Także jest nadzieja, w tym szaleństwie jest metoda.. Jednak chyba nie dla wszystkich.

Mleczny zapach

Maska jest świetna. Pachnie cudownie, duże opakowanie, które starcza na długo. Konsystencja dosyć rzadka, ale mi to osobiście nie przeszkadza. Maski używałam codziennie rano po myciu włosów, nakładałam i od razu spłukiwałam. Wygląd moich włosów od razu się poprawiał. Były lekkie, delikatne, jedwabiste, sypkie i nie były obciążone jak po niektórych produktach tego typu.

Mleczna, włosy stają się miekie i pachnąca

Maska zamknięta w wielkiej tubie- plastikowym słoju jest prawdziwie mleczna . Badzo przyjemnie pachnie, jest wydajna, konsysyencja żelowa. Im dłuzej trzymamy ja na głowie tym lepsze działanie. Stosunek jakości do ceny oceniam na najwyzszym poziomie, ta maskę trzeba osobiscie poznać. Lubię co kilka miesięcy wykonać nia kuracje, która mocno nawilza i odżywia włos. Polecam

Jestę Fryzjerkom

Jest GENIALNA. Tyle by wystarczyło. Maska ma gęstą konsystencję i bardzo dobrze, bo nie trzeba jej nakładać dużo na włosy. Dobrze się rozprowadza a moje mokre pukle chłoną ją jak gąbka. Zapach jest super, taki właśnie delikatnie mleczny (???) - sama nie wiem jak go kreślić, ale strasznie mi się podoba.
Mam włosy dość grube, bardzo gęste, przetłuszczające się u nasady, ale suche i lekko zniszczone na końcach. Obawiałam się, że po nałożeniu tej maski staną się bardziej ciężkie, oklapłe i będą więcej się przetłuszczać. Błąd! Włosy są dogłębnie nawilżone, zregenerowane, wygładzone. Po wysuszeniu są takie błyszczące, "lejące się". Nie mam problemów z rozczesywaniem. Moja szczotka to potwierdza - nie łamie się (tak jak i moje końcówki).
Krem jest niesamowicie wydajny. Opakowanie nie jest "fensi", jest po prostu proste, duże.
Cena w stosunku do jakości jest śmieszna. Wiele odżywek i masek do włosów mogłoby się uczyć!

przyjemna chwila dla włosów :)

Najfajniejsza maska do włosów! Samo jej nakładanie i wmasowywanie we włosy to już super przyjemność. Zapach jest niesamowity, mleczny coś jak budyń. Włosy po niej są miększe, końcówki wzmocnione. Troszkę jest uczucie, że włosy są obciążone. Ale plusem jest ich odżywienie i nawilżenie. Nakładam ją kilka razy w miesiącu w ramach domowego spa :D Polecam ten produkt!

Mój KWC!

Najlepsza maska do włosów jaką kiedykolwiek miałam! Nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez niej. Moje średnioporowate włosy po prostu ją kochają - i ja też :)
Ma piękny zapach, wspaniale wygładza włosy - po jej użyciu są miękkie, gładkie, błyszczące i świetnie się rozczesują.
Dobra konsystencja, mega wydajna, duże opakowanie za niewielką cenę.

Kupiłam skuszona samymi pozytywam

.. jednak na mnie kompletnie nie działa. Włosy mam dość suche i zniszczone a mimo to brak efektu. Miałam wrażenie ze ona tylko osiada na włosach po myciu, zamiast wnikać w nie i odżywiać. Zapach ładny ale na moich włosach utrzymywał sie bardzo krótko. Ogólnie nie byłam z niej zadowolona. Duże opakowanie dodatkowo utrudniało sprawę. Nie używana maska ważyła sie i podchodziła wodą.

Moj KWC

Kupilam tą maskę po kilkuletniej przerwie. I muszę powiedzieć, ze stosuję ją na zmianę z innymi maskami i sobie chwalę. Fajnie dociąża włosy, dzięki temu bez problemu je rozczesuję. Do tego ladnie pachnie.

Rewelacja

+maska jest jednym z tych kosmetyków, że aż się człowiek dziwi, jak to możliwe, że za tak niską cenę dostajemy tak dobry produkt,
+piękny zapach, tak cudownie pachnie mlekiem, że ja ją odkręcam nieraz kilka razy dziennie tylko po to, żeby sobie powąchać, to takie bardzo słodkie mleko,
+estetyka opakowania mi się bardzo podoba,
+efekt jaki daje ta maska to prawdziwa petarda, wygładza włosy, nabłyszcza, nie plączą się, coś cudownego,
+bardzo miło się siedzi z nią na włosach, nie tylko dlatego, że ma taki cudowny zapach, ale dlatego, że świetnie trzyma się włosów, nie spływa,
+już w momencie spłukiwania czuję, jakie włosy są gładkie, aż trudno w to uwierzyć,
+konsystencja maski super, wodnisto-kremowa,
+bardzo dobrze się nakłada,
+ultra wydajna,
+mam bardzo suche i matowe włosy, po kuracji tą maseczką wszystko się zmienia, wyglądają na nawilżone i błyszczące,

-/+jeśli chodzi o higieniczność produktu, to lipa, bo do słoika musimy wkładać ręce, mnie to jakoś wybitnie nie przeszkadza, ale jest to potencjalny problem,

-mogliby robić także mniejsze opakowania, bo w sytuacji jak ktoś ma suche włosy i myje je rzadko (2 razy w tygodniu) to maska nie idzie mu za szybko, ja raz używam maski, raz odżywki, więc takie opakowanie starcza mi na wieki, a nie żałuję sobie,
-opakowanie zajmuje dużo miejsca, więc problematyczne jest na wannie, ciężko mi znaleźć dla niej odpowiednie miejsce, bo w łazience mam szuflady, no i klops

Podczas pisania tej recenzji zastanowiłam się, dlaczego ja w ogóle kupuję jeszcze inne maski? Wiem, że czasem trzeba coś zmienić, żeby nie przeproteinować włosów, ale sądzę, że ją zakupię i raz na jakiś czas odstawię np. na miesiąc, a poza tym, nie ma sensu już szukać, bo to maska idealna.

Super!

rafiłam przypadkiem w drogerii. Zawsze czytam opinie a później kupuję produkt przeznaczony dla moich włosów. Tym razem to był strzał w ciemno i na szczęście trafiony :)
Jestem bardzo zadowolona z tej maski. Używam do codzinnej pielęgnacji po oczyszczeniu włosów. Moje włosy były w okronej kondycji, sterczały na wszystkie strony i wyglądały na mega przesuszone. Ta odżywka stłumiła te objawy :P Włosy po niej o wiele lepiej się rozczesują, wyglądają na zdrowsze, lśniące.
Wypróbowałam spoooro odżywek do moich włosów, tą mogę zdecydowanie polecić i rekomendować :)

Nie...

Do kupienia w Hebe za mniej niż 20,00 zł. Duże opakowanie, maska bardzo wydajna. Konsystencja dość rzadka, nie przelewa się przez palce, dobrze się nakłada, do spłukania nie zostaje właściwie nic, bo włosy ją dosłownie zjadają. Niby wszystko w porządku, ale...Obciąża włosy, czyni je sztywnymi. No i ten zapach - mnie cofa.

Dostępność, dostępność...

Wszystko super, ale tak trudno dostępnego produktu to ja już nie pamiętam!
Ma świetną wydajność, bardzo przyjemny zapach, ale szkoda, że tak trudno to kupić.