Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Serical, Crema al Latte

Cena już od 13,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Napisanych recenzji: 229

ułatwia rozczesywanie

Największą zaletą maski jest to, że jako jedna z niewielu naprawdę ułatwia rozczesywanie moich włosów zaraz po myciu. Inne zalety: wydajna, tania, gęsta, sprawia, że włosy dobrze wyglądają. Jak dla mnie jedyną wadą jest zapach - jestem pod koniec opakowania i zdecydowanie mam już dosc mlecznego zapachu, który czuc nawet na drugi dzień..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245478].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Krótka recenzja o atrakcyjnym produkcie

Maska o przepięknym zapachu , spełniająca doskonale swoją rolę.
Skład maski jest godny pochwały, nie zawiera się w nim żaden niefajny alkohol, mamy za to pomocny naszym włosom emolient - alkohol tłuszczowy, który zabezpieczy nasze włosy.
Proteiny w masce są hydrolizowane, co oznacza, że ich cząsteczki zostały zmniejszone, co przyczynia się do fajnego współgrania z budową włosa, lepszego uzupełnienia ubytków.
Cena, wydajność, opakowanie, konsystencja - wszystko cacy.
Moim zdaniem jedna z najlepszych masek proteinowych dostępnych na rynku.

I chciałabym zaznaczyć, bo może ktoś, kto będzie czytał tę i inne recenzje zacznie się wahać cz kupować czy nie, bo zauważyłam pod spodem coś typu "używam codziennie od miesiąca na początku było fajnie potem już nie" - dziewczęta, kupować i stosować, ale z głową. Masek proteinowych nie stosuje się codziennie, a raz w tygodniu :) Wtedy będziecie baaardzo zadowolone, bo swoich włosow nie doprowadzicie do przeproteinowania, jak niektóre panie tutaj recenzujące. Należy pamiętać, że tak zachowuje się kazda maska proteinowa, nie tylko ta, jesli używa się jej zbyt wiele. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241486].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 71

Bywają lepsze

Po wielu pozytywnych opiniach w internecie nad tą maską postanowiłam ją przetestować. Pierwsze co bardzo wyróżnia ją spośród innych tego typu produktów to zapach - mocny, słodki. Maska ma bardzo rzadką konsystencję, ale dzięki wielkiemu opakowaniu jest bardzo wydajna. Po pierwszym użyciu byłam nieco zawiedziona maską bo nie zrobiła z włosami nic. Po kilku następnych było coraz lepiej, ale też bez rewelacji. Włosy łatwiej się rozczesują, są bardziej miękkie, ale nawilżenie jest znikome. Do włosów cienkich lub prostych nada się idealnie, lecz do grubych, falowanych lub kręconych (jak w moich przypadku) nie. Bardzo długo męczyłam się żeby ją zużyć, nie mówiąc już o zapachu który z czasem zaczął mnie denerwować. Moje włosy wymagają zdecydowanie innej pielęgnacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240916].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Napisanych recenzji: 4

Fajna ale nie na długo

Ogólnie na samym początku stosowania byłam bardzo zadowolona. włosy były miękkie, nie plątały się, ładnie się rozczesywały i pięknie pachniały. Z czasem po ponad miesiącu stosowania miałam wrażenie że maska przestała robić co kolwiek z moimi włosami. Zapach zaczął mnie drażnić. Może rozczesywanie nadal nie należało do najtrudniejszych jednak po wyschnięciu włosów nie widziałam tego nawilżenia co wcześniej. Być może włosy się do niej przyzwyczaiły, teraz testuje inna wersję i być może jeszcze kiedyś do niej wrócę.
Duży plus za cenę oraz wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238436].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

kupuj

Idealny produkt który poleciła mi moja fryzjerka. Mega wydajny, prześliczny zapach, tani. Bez niego nie mogę rozczesać swoich włosów, a z nim nie mam takiego problemu. gorąco polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Bardzo fajny produkt w świetnej cenie (mycie)

Rozszerzając: przez moje kręciołki cierpię na poważną chorobę zwaną wysokoporowatością. Przez to wiele dobrych kosmetyków, a raczej powszechnie uważanych za takie, przez swój skład dostosowany do średnio- i częściej niskoporowatych (w Polsce typowe są proste włosy, przez co producenci celują w ten rodzaj włosa dodając masło shea, olej kokosowy etc. Zgadnijcie czego moje włosy nie lubią? :/). Kosmetyki dla kręconych zazwyczaj są droższe :< ( z własnego doświadczenia tanie kuracje nic nie dają, a nie chce płacić 40-60 zł za jeden kosmetyk).
Zbawienna dla mojego portfela i włosów okazała się metoda CG. Tą właśnie maskę od miesiąca używam do mycia włosów - w ten sposób sprawdza się naprawdę świetnie! Włosy :
+nie są poplątane
+domywają olej
+nie ma nareszcie efektu skrzypienia włosów, którego nienawidzę
+skład jest bardzo okej - silikony zmywalne wodą, substancje ułatwiające wchłanianie, przez to, że proteiny znajdują się po zapachu możemy wnioskować, że jest ich na tyle mało, że maska może być używana regularnie :) u mnie się sprawdza
+cena (u mnie 15 zł)

Nie mam zielonego pojęcia jak działa używana "normalnie". Niemniej dla dziewczyny szukającej odżywki do mycia - polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

produkt godny polecenia

Najwiekszym atutem w przypadku tego produktu jest zapach. Obledny, mleczny, kojarzy sie z pysznym deserem :) w moim przypadku sprawdza sie calkiem niezle. Nie jest to moj ulubiony produkt, bo moje wlosy bardzo obciaza, ale jednoczesnie sa tez nawilzone i pachna bardzo przyjemnie. Jesli chodzi o regeneracje wlosa to nie widze jakiejkolwiek roznicy. Zazwyczaj zostawiam ja na wlosach przez jakies 15 minut, nie dluzej, bo jak wczesniej wspomnialam moje wlosy obciaza.
W kazdym razie jest to bardzo dobry produkt w swietnej cenie, a i opakowanie jest bardzo poreczne, bo mozemy nalozyc na wlosy tyle produktu ile mamy ochote bez ciaglego wyciskania tubki. Na pewno dlugo bedzie goscic na mojej lazienkowej polce.:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197173].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Bez rewelacji.

Kupiłam ją bo poleciła mi ją koleżanka. Niestety ale moje włosy jej nie lubią. Strasznie przetłuszcza mi włosy. Po kilku godzinach moja czupryna nadaje się do ponownego mycia. Użyłam ją kilka razy a resztę zużyłam do....golenia nóg:) Do nóg jest świetna.
Plusy:
-cena
-pojemność
-świetna zamiast żelu do golenia
-zapach
Minusy
-przetłuszcza
-nie robi nic pożytecznego z moimi włosami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190428].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 20

cudów nie czyni

Zapach piękny, szkoda tylko, że nie utrzymuje się na włosach, jednak bardzo uprzyjemnia aplikację.
Wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie.
Za niewielką cenę gigantyczna pojemność! Starcza na bardzo długo nawet przy codziennym używaniu.
Niestety nie widzę po dłuższym stosowaniu, żeby działała jakieś cuda. Włosy nie są ani szczególnie wzmocnione, nadal się rozdwajają i trochę kruszą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189663].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

świetna

Miałam, używałam, wrócę nie raz! ;)
Maska jest super- i solo i jako 'baza' ;) Włosy są po niej miękkie, gładkie, dobrze się rozczesują. Duża pojemność za tak śmieszną cenę jest ideałem! :D Maska jest bardzo wydajna- używanie bez końca. :) I dostępność- można znaleźć w każdym sklepie fryzjerskim jak i w internecie. :)

Polecam, warta wypróbowania :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184548].usefull || 0 }}% pomocna.