Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Cena już od 13,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Fajna.

Maska jest produktem godnym polecenia. Co ważne ma duże opakowanie i kosztuje niewiele w stosunku do drogeryjnych produktów. Ponadto maseczka ma przyjemny, delikatny zapach, który utrzymuje się na włosach. Nie trzeba jej trzymać długo, by zaobserwować jej pozytywny wpływ na kondycję włosów. Po jej zastosowaniu włosy są miękkie, lśniące i nawilżona. Bez problemu się rozczesują i dobrze się układają. Trzeba jednak uważać, by nie używać jej za często, bo może obciążać włosy przetłuszczające się (takie jak moje).
Mleczna maska do włosów to produkt, który warto mieć w swojej łazience. Ja nie kupuję jej regularnie, ponieważ lubię testować nowe produkty, ale myślę, że jeszcze do niej wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278426].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Nie rozumem tych zachwytów nad tym produktem.
Nie robi kompletnie NIC. Włosy po uzyciu tej odżywki nie są nawilżone, nie układają się lepiej- jedyne co to są oklapnięte.

Zapach masła shea? budyniu? kakaa? dla mnie byłby w porządku jako np. balsam do ciała, ale nie odzywka i produkt na włosy.

Opakowanie też, mało poręczne. Nie mieści się na prysznicową półkę, w środku zostają włosy.
Mnie nie zachwyciła, znam lepsze produkty do włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265403].usefull || 0 }}% pomocna.

budyń kokosowy

Odżywka nadaje się do włosów bardzo zniszczonych i suchych.

piękny zapach,
ułatwia rozczesywanie
włosy są miękkie i nieobciążone
bardzo wydajna
przy tej cenie nie ma się czego przyczepić

Co jakiś czas do niej wracam. Nie sprawi, że włosy nagle będą odbudowane i zdrowe, ale niestety o tym trzeba myśleć przed rozjaśnianiem czy farbowaniem włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265383].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Jest... OK

Jak na początku używania nawet się sprawdzała, tak po okresie dwóch tygodni przestała spełniać swoje zadanie. Włosy zaczęły się kleić i puszyć. Po czasie dowiedziałam się, że takie bomby proteinowe, lepiej używać raz na jakiś czas. Od tego czasu jest cały czas ze mną, ale oczywiście w małych ilościach :)
Wielką zaletą jest cena. 10 zł za cały litr, to nawet nie szkoda jeśli się nie sprawdzi. No i wydajna. Co do zapachu mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest bardzo przyjemny, z drugiej męczący. To już zależy od indywidualnych preferencji. Odkąd zaczęłam stosować raz na jakiś czas, wcale mnie nie drażni :)

Jest fajnym uzupełnieniem, ale hitem bym nie nazwała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264358].usefull || 0 }}% pomocna.

Maska mleczna

Kilka lat temu uważałam ja za dobry produkt, zawsze zniewalał mnie zapach. Jest przepiękny. Dziś wiem, że maska jest bo jest ale nie działa jakoś odzywczo na włosy. Ot, zwykła tania maska wyróżniająca się pięknym zapachem. Tylko. Świetnie nadaje się do wyciskania fal na główce treningowej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263223].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE POLECAM

Maska jest kosmetykiem przeciętnym, nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów po jej zastosowaniu.
Wolę zapłacić więcej za mniejsze opakowanie niż niewiele ponad 10 zł aż za 1000 ml!
jedyne co w niej fajne to przyjemny zapach, nic po za tym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259526].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE POLECAM

jedyne co w niej fajne to przyjemny zapach, nic po za tym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259573].usefull || 0 }}% pomocna.

ułatwia rozczesywanie

Największą zaletą maski jest to, że jako jedna z niewielu naprawdę ułatwia rozczesywanie moich włosów zaraz po myciu. Inne zalety: wydajna, tania, gęsta, sprawia, że włosy dobrze wyglądają. Jak dla mnie jedyną wadą jest zapach - jestem pod koniec opakowania i zdecydowanie mam już dosc mlecznego zapachu, który czuc nawet na drugi dzień..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245478].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótka recenzja o atrakcyjnym produkcie

Maska o przepięknym zapachu , spełniająca doskonale swoją rolę.
Skład maski jest godny pochwały, nie zawiera się w nim żaden niefajny alkohol, mamy za to pomocny naszym włosom emolient - alkohol tłuszczowy, który zabezpieczy nasze włosy.
Proteiny w masce są hydrolizowane, co oznacza, że ich cząsteczki zostały zmniejszone, co przyczynia się do fajnego współgrania z budową włosa, lepszego uzupełnienia ubytków.
Cena, wydajność, opakowanie, konsystencja - wszystko cacy.
Moim zdaniem jedna z najlepszych masek proteinowych dostępnych na rynku.

I chciałabym zaznaczyć, bo może ktoś, kto będzie czytał tę i inne recenzje zacznie się wahać cz kupować czy nie, bo zauważyłam pod spodem coś typu "używam codziennie od miesiąca na początku było fajnie potem już nie" - dziewczęta, kupować i stosować, ale z głową. Masek proteinowych nie stosuje się codziennie, a raz w tygodniu :) Wtedy będziecie baaardzo zadowolone, bo swoich włosow nie doprowadzicie do przeproteinowania, jak niektóre panie tutaj recenzujące. Należy pamiętać, że tak zachowuje się kazda maska proteinowa, nie tylko ta, jesli używa się jej zbyt wiele. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241486].usefull || 0 }}% pomocna.

Bywają lepsze

Po wielu pozytywnych opiniach w internecie nad tą maską postanowiłam ją przetestować. Pierwsze co bardzo wyróżnia ją spośród innych tego typu produktów to zapach - mocny, słodki. Maska ma bardzo rzadką konsystencję, ale dzięki wielkiemu opakowaniu jest bardzo wydajna. Po pierwszym użyciu byłam nieco zawiedziona maską bo nie zrobiła z włosami nic. Po kilku następnych było coraz lepiej, ale też bez rewelacji. Włosy łatwiej się rozczesują, są bardziej miękkie, ale nawilżenie jest znikome. Do włosów cienkich lub prostych nada się idealnie, lecz do grubych, falowanych lub kręconych (jak w moich przypadku) nie. Bardzo długo męczyłam się żeby ją zużyć, nie mówiąc już o zapachu który z czasem zaczął mnie denerwować. Moje włosy wymagają zdecydowanie innej pielęgnacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240916].usefull || 0 }}% pomocna.