Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

Duża, tania, ale pod koniec zaczyna męczyć

Litrowa maska o zapachu waniliowego budyniu. Zapach na początku urzeka, ale pod koniec użytkowania sprawia o ból głowy. Maska nadaje się do tuningowania, do dodawania olejków, żelatyny ( podczas laminowania), jako pierwsze i drugie O w metodzie mycia OMO. Jest tania, bo za litrową pojemność zapłacimy ok.10 zł. Ledwo co ją wykończyłam. Należy ją używać zamiennie z jakimiś emolientowymi odżywkami, bo można łatwo nabawić się przeproteinowania na włosach i zamiast cieszyć się wygładzonymi, lśniącymi włosami będziemy mieć na głowie siano.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443461].usefull || 0 }}% pomocna.

bez szału

Mimo wielu ochów i achów ze strony koleżanek i forumowiczek.. ja nie jestem zadowolona. Moje włosy potrzebują czegoś innego ale daję aż 4 gwiazdki za przyjemny zapach i niską cenę jak na taką ilość produktu. Mimo wszystko warto spróbować, może Tobie podpasuje? kto wie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423856].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Maska jest bardzo popularna. Nie ma się co dziwić. Ma bardzo dużą pojemność za niską cenę. Dodatkowo ma zbawienne działanie na włosy. Pozostawia po użyciu bardzo przyjemny, delikatny zapach. Niestety maska nie ejst wydajna, aby zobaczyć jakiekolwiek efekty należy nałożyć jej sporą ilość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420606].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

Nie dla mnie

Słyszałam o tym produkcie wiele dobrego. Dostałam ją w sumie przez przypadek, ponieważ zamawiałam maskę z Kallosa a niestety okazało się że nie ma jej na magazynie więc właśnie tę maskę otrzymałam w zastępstwie. Po pierwszym użyciu byłam zachwycona, niestety dalej nie było aż tak pięknie. Może nie zasługuje na miano najgorszej, ale zauważyłam, że włosy z czasem się znacznie rozjaśniły a nie jest to coś, czego chciałam po jej stosowaniu, dodatkowo włosy stały się matowe w dotyku. Nie używałam tej maski na skalp , ponieważ mam włosy przetłuszczające się u nasady a wolałam unikać ich obciążenia. Największym plusem jest chyba fakt, że włosy wyglądają optycznie na zdrowsze, ponieważ nie widać aż tak bardzo rozdwojonych końcówek. Niestety raczej zaprzestanę jej używania głównie przez wzgląd na efekt rozjaśnienia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403696].usefull || 0 }}% pomocna.

Pięknie pachnący produkt o fajnej konsystencji.
Używam go raczej jako odżywkę do spłukiwania po każdym myciu włosów ( zostawiam go na włosach jakieś 2 minuty). W efekcie włosy ładnie pachną ( kokosowy zapach, utrzymujący się kilka godzin) i doskonale się rozczesują.
Dużym minusem jest niewygodne opakowanie, ale zawszemożna przełożyć produkt do innego pojemnika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399426].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie polecam!

Maska działa cuda na moich włosach. Po jej użyciu są delikatne, miękkie w dotyku, dociążone, nie ma problemu z ich rozczesywaniem, nie plączą się. Jestem zauroczona jej zapachem. Jest przepiękny! Dodatkowym atutem jest jej cena i wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332501].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek.

Wydajny bardzo bardzo, przydało by się mniejsze opakowanie bo takie duże to się nudzi troszkę. ;)
Zapach przecudny, słodki ale nie mdlący, utrzymuje się na włosach długo. Wieczorem myłam włosy a na drugi dzień zmokłam i czuć było zapach odżywki.
Produkt sprawia, że włosy są mięciutkie, przyjemne w dotyku. Nałożona w normalnych ilościach nie obciąża włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330176].usefull || 0 }}% pomocna.

Neutral

W moim przypadku sprawdził się średnio. Nieco zdyscyplinował włosy, ale spektakularnych efektów przy regularnym stosowaniu nie zauważyłam. Posiadam włosy suche i zniszczone, potrzebują odżywienia, które zniwelowałoby chociaż efekt puszenia. Zużyłam całe opakowanie, produkt oczywiście mega wydajny i to jego niewątpliwy plus. Zapach słodziutki również w moim guście... Po co jednak inwestować w kosmetyk, którego działania nie widać? Niestety maski mają to do siebie, że na jednych włosach sprawdzają się rewelacyjnie, na innych mogą nie działać wcale lub co gorsza wywołać szkody.
Oceniam neutralnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328016].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomaga ale i nie szkodzi

Zużyłam już 2 litry tej maski - pierwszy kilka lat temu, wtedy zrobił na mnie dużo większe wrażenie niż ten, który skończyłam kilka dni temu.

:) + pięknie pachnie - jak waniliowy budyń
:) + lekko nawilża włosy
:) + nie obciąża włosów
:) + zdecydowanie ułatwia rozczesywanie
:) + łatwo się spłukuje
:) + wygodne opakowanie, które stabilnie stoi i które łatwo odkręcić nawet mokrymi dłońmi
:) + jest dość wydajna
:) + cena chyba 10 zł za taką pojemność!

:( - nie daje spektakularnych efektów w postaci długotrwałęgo nawilżenia
:( - nie odbudowuje włosów
:( - nie wygładza
:( - chyba przeproteinowyje włosy, gdyż po dłuższy stosowaniu (dłuższym niż pół litrowego słoika) stają się one suche i sianowate, sztywne
:( - dość rzadka konsytencja, spływa z włosów
:( - dostępność - po tym jak używałam jej kilka lat temu, szukałam jej w sklepach przez kolejnych kilka lat

Nie jest to maska, jest to lekka odżywka dla włosów nie wymagających odżywienia tylko dla ułatwienia rozczesywania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319496].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału.

Skusiłam się po usłyszeniu wielu bardzo polebnych opinii i... bardzo się rozczarowałam. Po dwóch miesiącach stosowania nie zauważyłam absolutnie żadnych efektów: włosy dalej wypadają, dalej są suche. Oczywiście nie spodziewałam się nagle burzy gęstych włosów za 14zł (bo tyle właśnie dałam za maskę ) ale liczyłam na to, że chociaż po umyciu włosy będą bardziej nawilżone. Nic takiego, może nieco łatwiej się rozczesywały ale nic poza tym.

Ma kilka plusów : jest tania, można wykorzystać do końca bo jest w wygodnym słoju, ma genialny zapach (mogłabym ją ciągle wąchać), bardzo wydajna bo niewielka ilość wystarcza do pokrycia długich włosów, nie zauważyłam żeby je obciążała albo przetłuszczała.

No ma jeden minus. Kompletnie nie działa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297276].usefull || 0 }}% pomocna.