Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Serical, Crema al Latte

Cena już od 15,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

regenerujące

• Methylchloroisothiazolinone,
  • Sodium Cocoyl Glutamate

Napisanych recenzji: 7

kupuj

Idealny produkt który poleciła mi moja fryzjerka. Mega wydajny, prześliczny zapach, tani. Bez niego nie mogę rozczesać swoich włosów, a z nim nie mam takiego problemu. gorąco polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Bardzo fajny produkt w świetnej cenie (mycie)

Rozszerzając: przez moje kręciołki cierpię na poważną chorobę zwaną wysokoporowatością. Przez to wiele dobrych kosmetyków, a raczej powszechnie uważanych za takie, przez swój skład dostosowany do średnio- i częściej niskoporowatych (w Polsce typowe są proste włosy, przez co producenci celują w ten rodzaj włosa dodając masło shea, olej kokosowy etc. Zgadnijcie czego moje włosy nie lubią? :/). Kosmetyki dla kręconych zazwyczaj są droższe :< ( z własnego doświadczenia tanie kuracje nic nie dają, a nie chce płacić 40-60 zł za jeden kosmetyk).
Zbawienna dla mojego portfela i włosów okazała się metoda CG. Tą właśnie maskę od miesiąca używam do mycia włosów - w ten sposób sprawdza się naprawdę świetnie! Włosy :
+nie są poplątane
+domywają olej
+nie ma nareszcie efektu skrzypienia włosów, którego nienawidzę
+skład jest bardzo okej - silikony zmywalne wodą, substancje ułatwiające wchłanianie, przez to, że proteiny znajdują się po zapachu możemy wnioskować, że jest ich na tyle mało, że maska może być używana regularnie :) u mnie się sprawdza
+cena (u mnie 15 zł)

Nie mam zielonego pojęcia jak działa używana "normalnie". Niemniej dla dziewczyny szukającej odżywki do mycia - polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

produkt godny polecenia

Najwiekszym atutem w przypadku tego produktu jest zapach. Obledny, mleczny, kojarzy sie z pysznym deserem :) w moim przypadku sprawdza sie calkiem niezle. Nie jest to moj ulubiony produkt, bo moje wlosy bardzo obciaza, ale jednoczesnie sa tez nawilzone i pachna bardzo przyjemnie. Jesli chodzi o regeneracje wlosa to nie widze jakiejkolwiek roznicy. Zazwyczaj zostawiam ja na wlosach przez jakies 15 minut, nie dluzej, bo jak wczesniej wspomnialam moje wlosy obciaza.
W kazdym razie jest to bardzo dobry produkt w swietnej cenie, a i opakowanie jest bardzo poreczne, bo mozemy nalozyc na wlosy tyle produktu ile mamy ochote bez ciaglego wyciskania tubki. Na pewno dlugo bedzie goscic na mojej lazienkowej polce.:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197173].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Napisanych recenzji: 9

Bez rewelacji.

Kupiłam ją bo poleciła mi ją koleżanka. Niestety ale moje włosy jej nie lubią. Strasznie przetłuszcza mi włosy. Po kilku godzinach moja czupryna nadaje się do ponownego mycia. Użyłam ją kilka razy a resztę zużyłam do....golenia nóg:) Do nóg jest świetna.
Plusy:
-cena
-pojemność
-świetna zamiast żelu do golenia
-zapach
Minusy
-przetłuszcza
-nie robi nic pożytecznego z moimi włosami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190428].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 20

cudów nie czyni

Zapach piękny, szkoda tylko, że nie utrzymuje się na włosach, jednak bardzo uprzyjemnia aplikację.
Wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie.
Za niewielką cenę gigantyczna pojemność! Starcza na bardzo długo nawet przy codziennym używaniu.
Niestety nie widzę po dłuższym stosowaniu, żeby działała jakieś cuda. Włosy nie są ani szczególnie wzmocnione, nadal się rozdwajają i trochę kruszą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189663].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

świetna

Miałam, używałam, wrócę nie raz! ;)
Maska jest super- i solo i jako 'baza' ;) Włosy są po niej miękkie, gładkie, dobrze się rozczesują. Duża pojemność za tak śmieszną cenę jest ideałem! :D Maska jest bardzo wydajna- używanie bez końca. :) I dostępność- można znaleźć w każdym sklepie fryzjerskim jak i w internecie. :)

Polecam, warta wypróbowania :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184548].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Super

Plusy:
+ daje uczucie wygładzenia

+ nadaje się do kręconych włosów <3

+ wieeele baby hair! i to jest największy plus, za który pokochałam tą maskę, bo z przerzedzonych włosów stały się widocznie gęstsze!
(Co prawda, ja naturalnie mam raczej gęste włosy, ale poprzez farbowania, zapuszczenie ich itd ih ilość znaczenie zmalała)
Poceciłam również mojej mamie i czekam na jej recenzję!

+ cena!

+ dostępne w hebe, więc ogólnie spoko . :-)

+ zapach. ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159761].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 30

Napisanych recenzji: 517

ach ten zapach!

Moje farbowane, przetłuszczające się włosy dobrze reagują na tę maskę, ale nie nakładam jej na całą długość włosów, a mniej więcej od ucha w dół. Nie mam też potrzeby stosowania po każdym myciu. Moje włosy nie są zniszczone, więc nakładam maskę co 2-3 mycie. Przy tej częstotliwości włosy nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle, są lekkie i puszyste i cudownie pachną. Zapach na włosach nie utrzymuje się zbyt długo, ale wystarcza mi napawanie się nim podczas nakładania maski.

Raczej nie kupię od razu ponownie, bo mam w planie wypróbowanie innych masek. Niewykluczam, że za jakiś czas wrócę do Crema al Latte.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145461].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

jedna z najlepszych

Masek do włosów przetestowałam naprawdę wiele ale to do tej zawsze wracam i zawsze jestem z niej bardzo zadowolna.

Cudowny zapach, wydajność, niska cena i oczywiscie efekt pięknych, mięciutkich, lśniących, nawilżonych i odżywionych włosów, jednym słowem dla mnie same plusy :)

Używam nakładając na mokre włosy po umyciu, zawijam włosy w koczek na czubku głowy na to nakładam worek foliowy i opatulam ręcznikiem i tak chodzą nawet przez 3 godziny, całość spłukuję i cieszę się cudownym efektem :)

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1143286].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Świetna i uniwersalna

Maska świetna to codziennego mycia włosów. Zmywa nawet oleje, wlosy są świeże i lekkie a do tego mięciutkie i nawilżone - o wiele lepsze niz po szamponie.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142816].usefull || 0 }}% pomocna.