Piiink, My Liiip Cube

Piiink, My Liiip Cube

Podwójny błyszczyk w plastikowej, gustownej kostce, daje efekt wilgotnych, błyszczących ust. Z jednej strony błyszczyk z brokatem, o dość grubych, widocznych na ustach drobinkach, z drugiej błyszczyk już bez dodatków. Może być nakładany oddzielnie lub razem. Producent nie dołącza żadnego pędzelka więc pozostaje albo samemu się w niego zaopatrzyć albo używać go za pomocą paluszków. Smak i zapach owocowy, trochę jak guma do żucia. Średnio trwały, część bez brokatu nadaje się do codziennego stosowania, część z brokatem ze względu na to, że jest bardzo widoczna - raczej na wieczorne imprezy lub imprezy karnawałowe.

Cena: 19,90 zł / 2 x 0,10 oz.

Niezły

Pamiętam jak bardzo go lubiłam, ale to było wieki temu i teraz gdy wystawiam ocenę to jednak mimo wszystko ma wady. Beznadziejne opakowanie, może i ładne, ale trudno się je otwierało, w końcu w ogóle się połamało. Błyszczyk jak błyszczyk, nic szczególnego, ale ogółem dosyć ładny. W sumie szkoda że już go nie ma, bo może jednak bym się skusiła na jeszcze jeden.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1, duże

pozytywne zaskoczenie

Jestem pozytywnie zaskoczona (na podstawie doświadczeń z innymi błyszczykami w kostkach);)
Mam ostatni ze zdjęcia, od razu zaskoczyło mnie, że błyszczyk daje taki kolor jak wyglądaw opakowaniu (zwykle takie błyszczyki nie mają koloru, tylko lekki połysk). Konsystencja idealna, nie za twarda, nie za miękka. Mała lepkość:D Daje niezły połysk i super pielęgnuje usta, jupiii:) Moje kolorki nie mają brokatu, są to naturalne, acz widoczne róże. Piękne:)

Opakowanie gustowne, kosta jest całkiem duża. Usta wyglądają na większe i to bez szczypania;) Mnie bardzo podpasował, pewnie (jak będzie) jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: tydzień

Dobry,ale nie idealny

-niehigieniczna formuła-trzeba nakładać palcem

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pół

depilacja ciąża

duzo plusow,ale i minusów

Plusy:

-zapach cudowny, kojarzy mi się z mambą
-konsystencja w sam raz, nie za lepki
-cena
-wydajność

Minusy:

- opakowanie - połamało mi sie po miesiącu
- sposób aplikacji (palcami niestety://)

Używam tego produktu od: 4 miesiaće

zaskoczenie

jestem mile rozczarowana. kupiłąm ten błyszczyk w promocji za 6 złotych bodajże. i musze przyznać, ze jest najlepszy jaki do tej pory przyszło mi użytkować. świetnie wygląda na ustach, są lekko lśniące i ładne dla oka. błyszczyk trzyma się nieźle, nie spływa i nie wsiąka w usta po pół godzinie jak to bywa z większością błyszczyków. minusem może być kiepskie opakowanie, kt. niestety popsuło mi sie po miesiącu używania. mogłąbym się jeszcze doczepić do sposobu aplikacji, jednak sądzę, że w porównaniu z konkurentami i w kontekście ceny błyszczyk wypada znakomicie.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 30%

Lepik :)

A więc może zaczne od tego, że ejstem posiadaczką pierwszego odcienia od lewej (patrz na zdj.). Jest to słodko różowy i bezbarwny z brokatem. Jak dla mnie super: fajny efekt na ustach, przyjemny zapach i posmak, opakowanie też niczego sobie. Niestety błyszczyk ma też wady... wielkie kawałki brokatu (ojjj wielkie.), bardzo sie lepi, zarówno na ustach jak i przy nakładaniu opuszkiem palca. Uciążliwe. Wygląda na wydajny, używam od 2 tygodni i końca nie widać. Ogólnie jestem zadowolona, za taki pieniądz nie oczekiwałam zbyt wiele, a błyszczyk mieści się w granicach przyzwoitości:)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Na lato świetny!!!

Fajny błyszczyk ja mam wersję różową, bardzo delikatna, drobinki dyskretne, nie rzucają się w oczy można spokojnie stosować na dzień. Co do łączenia obu kolorów to nie próbowałam. Nie wysusza ust, ma ładny połysk chociaż nie jest zbyt trwały. Bardzo dziewczęcy. Polecam na lato!Używam tego produktu od:2 miesięcy

Eee, opakowanie rozpadło się na 2 części.!!! I jak ja je teraz zabiorę na wakacje?!