Inglot, S-Bond Treatment (Pielęgnacyjny lakier do paznokci)

Inglot, S-Bond Treatment (Pielęgnacyjny lakier do paznokci)

Zawiera metioninę, która wspomaga tworzenie się keratyny. Powoduje, że paznokcie stają się mocniejsze i bardziej giętkie. Nie rozdwajają się i nie kruszą. Może być używany jako lakier podkładowy.

Zawsze pod ręką

Używam go prawie zawsze :) Uwielbiam, bo nawet jak nie mam czasu malować na jakiś kolor paznokci, to tylko szybko sobie nim pomaluję i jest już dobrze. Nadaje paznokciom bardzo ładny błysk i zdrowy wygląd. Faktycznie utwardza paznokcie, są bardziej odporne na micro urazy. Nie rozstaję się z nim już od wielu lat. Nie ma sobie równych.

twardziel ;)

W moim przypadku ta odżywka się sprawdza. Właściwie to nie wiem, czy to bardziej odżywka, czy utwardzacz. Stosuję ją cały czas, więc nie potrafię powiedzieć, czy działa także wtedy kiedy jej na płytce nie ma oraz jakie są jej efekty długofalowe.

+ estetyczne opakowanie
+ pędzelek
+ niesamowicie szybko schnie
+ długotrwała
+ mam wrażenie, że stymuluje wzrost paznokcia
+ paznokcie się nie rozdwajają
+ paznokcie się nie łamią, są niesamowicie twarde (mam wrażenie, że mogłyby tak rosnąć, rosnąć i się nie łamać)
+ ładnie nabłyszcza płytkę paznokcia

- jedyny minus jak dla mnie, że nie wyciąga różu i bieli, czyli nie daje takiego efektu jakby frencha (ale to już moje fanaberie, bo przecież to nie zadanie odżywki)

OK

Całkiem dobra odżywka, dzięki niej udaje mi się zapuścic paznokcie, bo zwykle łamią się przy troche większej długości. Mając go na paznokciach udaje mi się uniknąć łamania i rozdwajania, ale zaraz po zmyciu od razu mi się łamią - a nie wiem czy tak odżywka powinna działać? Żeby mieć paznokcie w jako takim stanie muszę mieć ją cały czas na paznokciach.
Plus:
utwardza paznokcie będąc na nich

Minus:
dosyć szybko odpryskuje - w sumie jak wszystkie lakiery z inglota

Mam już trzecie opakowanie, bo nie trafiłam póki co na inną odżywkę, która pozwoliłaby mi zapuścić paznokcie na pożądaną długość. Mając inne odżywki na paznokciach nadal mi się łamią. Jedynie ta się sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: idzie trzecie

W ogóle ktoś może edytować opis? Cena jest już tak jakby nieaktualna, już od dawna. Pół roku temu była za 20 zł, teraz jest za 24 zł ;/

Inglot swatche sypkie cienie

Kupiłam tę odżywkę, kiedy moje paznokcie przechodziły jakiś kryzys - rozdwajały się od byle stuknięcia w płytkę. Z początku stosowałam ją bardzo nieregularnie, ale nawet w ten sposób trochę im pomogła. Przy regularnym stosowaniu paznokcie stały się dużo mocniejsze, twardsze i zdecydowanie mniej podatne na uszkodzenia. Nie wyeliminowała problemu zupełnie, ale biorąc pod uwage jego skalę - wcale tego od niej nie oczekiwałam ;)

+ ładnie się rozprowadza
+ wysycha migiem
+ długo trzyma się na paznokciach
+ świetna, niezastąpiona wręcz jako lakier bazowy (zobrazuję na przykładzie - kiedy używałam tańszych lakierów bazowych lub odżywek zdarzało się, że nie zabezpieczyły dobrze paznokcia i lakier wszedł np. w miejsce rozdwojenia płytki. Ta odżywka daje mi stuprocentową pewność, że tak się nie stanie)
+ nie ma problemów ze zmyciem (kto miał odżywkę z Eveline ten doceni ;))
+ korzystna cena, jak na naprawdę działający kosmetyk
++ naprawdę wzmacnia paznokcie, zapobiega rozdwajaniu - może nie jest to cudowny lek, który wyeliminuje wszystkie problemy, ale pomaga
++ płytka bardzo dobrze po niej wygląda, błyszczy się i ma ładny kolor

- instrukcji użytkowania - brak ;) ja używam jak Eveline, albo maluję co drugi dzień, a co jakiś czas wpadam w tryb "jak mi się przypomni" (może dlatego jednak się rozdwajają ;))

Ogólnie jestem na tak i polecam :)

Świetna

Uwielbiam tą odżywkę , używam jej conajmniej od roku jako lakier bezbarwny , lakier podkładowy , jako utwardzacz na lakier kolorowy i przy okazji jako odżywka do paznokci .
Dzięki niej lakier dłużej sie trzyma , paznokcie są utwardzone ale jednocześnie elastyczne , dzięki czemu lakier kolor nie odpryskuje i utrzymuje sie na moich paznokciach nawet do tygodnia czasu . Świetnie przyspiesza wysychanie lakieru.
Uwielbiam konsystencje tej odżywki , jest po prostu genialna , przez co fantastycznie wyrównuje nierówności płytki paznokcia.
Dzięki niej mam piękne i twarde paznokcie bez rozdwajania .
Bardzo wydajna.
Wad moim zdaniem nie posiada.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Dwa

jako bezbarwny lakier

Dostałam odżywkę od mamy. W sumie mam mocne i długie paznkocie, które na razie nie potrzebują odżywek, ale używam jej jako bezbarwnego lakieru (zawsze mam paznokcie pomalowane bezbarwnym, kolor tylko od wielkiego dzwonu).

Nic nie mogę zarzucić - nie odpryskuje, trzyma się dzielnie (mimo mycia naczyń, sprzątania w łazience itp.) Paznokcie maluję co 2 tygodnie, gdy odrosną na górze :D

Polecam, świetna jakość.

Ilość zużytych opakowań: niewiele

Długo przyszło mi szukać odżywki, która nie zostałaby wrzucona do pudełka z resztą \'odżywek\' traktowanych niestety tylko jako bezbarwny lakier.
Moje paznokcie są w bardzo słabej kondycji, ze względu na stres i ciągłe \'dziubanie\' przy nich.
Ta odżywka jako pierwsza naprawdę widocznie mi pomogła.

+ jak to inglot bardzo miłe dla oka opakowanie (ogromny plus za nieścierające się napisy i dokładny opis produktu na buteleczce)
+ niezwykle wydajny
+ niesamowicie przyśpiesza wzrost paznokcia, chociaż teoretycznie nie jest to jego zadaniem,
+ niezwykłe utwardzenie płytki paznokcia
+ szybkie i trwałe efekty - już po tygodniu stosowania (na paznokciach mam go zawsze, albo jako bezbarwny lakier, albo jako baza pod kolor),
+ utrzymuje się bardzo długo na paznokciach, jak również przedłuża żywotność lakieru na nią nałożonych

Jeżeli chodzi o odżywki to narazie jest to moje KWC.

- pół gwiazdki odejmuję tylko za to, że nieestetycznie schodzi z paznokci

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Żal

Z zalet mogę podać tylko pędzelek i opakowanie-eleganckie i proste jak to zawsze w Inglocie. I to tyle albo aż tyle. Nic z tego co obiecuje producent nie przydarzy się nam ;-( Muszę tu powiedzieć, że w przypadku złotej odżywki Sally Hansen skuteczne działanie widzę po dwóch tygodniach używania. Inglot nie robi nic dobrego dla moich zniszczonych paznokci. Następnym razem nie będę oszczędzać pieniędzy i kupię spradzwoną odżywkę z SH. Uważam, że 20 zł jakie zapłaciłam za Inglota to za dużo w stosunku do tego, że nie robi nic.Odradzam.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

polecam, ale...

Polecam, ale raczej jako bezbarwny lakier lub podkład, ale nie jako odżywkę.
Jest trwały w porównaniu z innymi lakierami bezbarwnymi, doskonale sprawdza się jako podkład pod kolorowe lakiery.
Niestety jego właściwości "lecznicze" się nie sprawdzają. Uzywam produktu bardzo długo a moje pazkoncie jak były kruche tak nadal są.
Jako lakier - tak
Jako odżywka - nie

Od zawsze, na zawsze

To jest chyba jedyny kosmetyk, którego używam od zawsze i stosować będę go zawsze.
Same plusy:
- utwardza paznokcie
- bardzo trwały
- nabłyszcza
- wydajny
- zdecydowanie poprawia wizualnie kondycję płytki paznokcia

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

godny polecenia:)

Spośród wielu odżywek, które miałam okazję wypróbować ta jest znakomita.
+szybko schnie
+łatwo się rozprowadza
+nie odpryskuje
+paznokcie bardzo szybko rosną i nie rozdwajają się
+może służyć jako podkład po lakier, który utrzymuje się nawet do kilku dni
Dodam, iż bez tej odżywki lakier pomalowany rano odpryskuje mi już pod wieczór:)

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

.;)

Nie wierzę w teorię, że lakier może odżywić paznokcie. Przecież paznokieć to martwa część naskórka, więc jakim sposobem? Magiczną różdżką? Można paznokcie podreperować poprzez odżywianie macierzy (ok. 70% macierzy to skórki w wale paznokciowym, a tylko 30% to ten biały półksiężyc) olejkami czy witaminami płynnymi (np. A+E).
Używam tej odżywki jako bazę pod lakier z tej samej firmy. Sprawdza się doskonale.
+ cena
+ kolor: niby to przeźroczysty, a jednak jest fioletowy połysk
+ pędzelek

- jeden jedyny minus: producent jak zwykle wierzy w cuda (nie tylko on z resztą)

;D

Używam tego produktu od:miesiąca