Eye Make Up Remover Oil-Free

Eye Make Up Remover Oil-Free

Łagodny i niezwykle skuteczny (Kompleks SensCare TM) płyn do demakijażu oczu, szybko usuwajacy nawet trwały makijaż oczu bez pocierania okolic oka. Niezwykle delikatny, pielęgnuje, koi i odświeża skórę wokół oczu dzięki zawartości prowitaminy B5. W 100% oparty na bazie wody, nie zawiera olejków ani środków zapachowych. Pozwala na natychmiastowe odnowienie makijażu bez dodatkowych czynności odświeżających skórę. Przeznaczony dla oczu wrażliwych i osób noszących szkła kontaktowe.

Testowany klinicznie.

Cena: ok. 15 zł / 125 ml

Świetny płyn do demakijażu oczu!

Kupiłam kiedyś na Allegro z ciekawości, przy okazji innych zakupów.

Płyn przypadł mi bardzo do gustu. Żałuję, że jest dostępny tylko w takim małym, podróżnym opakowaniu (30 ml) - gdyby były większe opakowania, z pewnością kupiłabym ponownie. Zakup takiego maleństwa drogą internetową, gdzie trzeba doliczyć koszty przesyłki, jest niestety nieopłacalny ;)

Plusy:
- dobrze radzi sobie z demakijażem oczu - szybko usuwa dwie warstwy tuszu (zazwyczaj maluję rzęsy najpierw tuszem wydłużającym i rodzielącym rzęsy, później dokładam jeszcze tusz pogrubiający) oraz kredkę - byłam miło zaskoczona, że w zasadzie cały makijaż oka usuwa już po użyciu jednego płatka; nie trzeba trzeć ani przytrzymywać długo płatka na powiece, żeby tusz i kredka się rozpuściły; po zużyciu trzech płatków na obie gałki powieki i rzęsy są czyściutkie, nie zostają żadne drobinki tuszu czy linie od kredki
- wygodnie się dozuje
- płyn ma formułę oil-free, dzięki czemu nie tłuści powiek
- nie szczypie w oczy
- opakowanie poręczne i w sam raz na krótki wyjazd ;)

Za buteleczkę płaciłam ok. 5 zł - w sumie dużo, jak na takie maleństwo, ale wybaczam, bo byłam zadowolona z efektów. Nie widziałam nigdzie w sklepach stacjonarnych tego płynu - chyba, że w zestawach jako gratis do innych produktów Astora ;) Szkoda, że nie ma jakiejś większej butelki i to w normalnej sprzedaży :( Jakby ktoś coś wiedział, to będę wdzięczna za wiadomość na priv.

Używam tego produktu od: ok. tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

TRAGEDIA!!

Cieszę się, że dostałam ten płyn, w dodatku w wersji miniaturowej (wyjazdowej), bo jest to najgorszy płyn do demakijażu, z jakim kiedykolwiek miałam styczność.

Zmywa miernie, ale dałabym jeszcze radę przeżyć kilka wacików na jedno oko, gdyby nie fakt, że PIECZE!! Piecze bardzo, bardzo! Moje oczy łzawiły po użyciu go przez jakieś 5-10 minut, a rano wciąż były lekko podrażnione.

NIE, NIE, NIE i jeszcze raz: NIE!

Dlaczego producenci wypuszczają takie obrzydliwe buble? W dodatku opisując je, jako super łagodne i delikatne. Kpina.

Używam tego produktu od: użyłam kilkukrotnie.
Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka.

pomyłka

Totalna pomyłka. Nigdy więcej tego produktu w moich kosmetykach nie chcę widzieć. Po pierwsze nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie zmywa makijażu, nawet jeśli jest to tylko tusz. Szczypie w oczy.

Zalety:
- brak

Wady:
- nie zmywa makijażu
- szczypie w oczy

Używam tego produktu od: jedno niecałe opakowanie

Make up no make up H&M

Jest dobry :)

Opakowanie proste i poręczne, więc czego chciec więcej od płynu do demakijażu.

Działanie - płyn ładnie zmywa nawet wodoodporny makijaż, bez rozmazywania. Nie podrażnia, delikatnie nawilża wrażliwą skórę wokół oczu. Rano nie musimy się spodziewac efektu pandy ;)

Wydajnośc - super. 3 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Dostępnośc - stacjonarnie nie widziałam. Swój kupiłam na allegro.

Cena - za taką jakośc można wydac te niecałe 20 zł ;)

Używam tego produktu od: marzec 2013

Słaby

Miniaturkę płynu otrzymałam przy okazji zakupu tuszu Big & Beautiful BOOM! Volume Mascar, ucieszyłam się bo do tej pory od około 2 lat używałam płynu Nivea dwufazowego więc pomyślałam, że to świetna okazja by spróbować czegoś innego.

Niestety nie zaprzyjaźnimy się na dłużej, a to dlatego, że po przetarciu oka tym płynem czuje niemiłosierne szczypanie! Fakt, płyn nieźle sprawdza się w swojej roli tzn. dobrze usuwa makijaż oczu (kredkę, tusz i cienie nałożone na bazę) ale ten sam efekt mam w przypadku mojej Nivei i w dodatku bez szczypania w oczy. Płyn nie zostawia tłustej warstwy jak to bywa w wypadku Nivei.

Daje 2 gwiazdki, bo faktycznie jak pisałam zmywa makijaż, ale używanie płynu to katorga dla oczu. Odradzam szczególnie tym, które mają problemy z wrażliwymi oczami.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni

Okropność

Łudziłam się nadzieją, iż w końcu znalazłam płyn doskonały (wszak tak świetnie komentowany na allegro). Nic bardzie mylnego. Płyn nie jest ani wydajny, ani jakiś super rewelacyjny, ba, tak podrażnił mi oczy, że miałam codziennie opuchnięte powieki. Znalazłam sprawcę i wyrzuciłam płyn do kosza. Nie polecam. Strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Nie chce współpracować

Zawiodłam się. Nie radzi sobie nawet ze zmyciem lekkiego podkładu, nie mówiąc już o tuszach. Istne piekło przeżyłam z tym produktem. Jedyny plus, to że niewielką ilość trzeba nanieść na wacik ale bardzo długo trzeba go pozostawić aż łaskawie rozpuści makijaż. A i tak trzeba poprawić płynem miceralnym. Oleista konsystencja- wysusza twarz.
\\nZdecydowanie nie mój typ i nie poleciłabym nikomu. Jest wiele innych ciekawych produktów do demakijażu.
\\nA pamiętajmy Drogie Panie, że na demakijażu nie należy oszczędzać- pieniędzy,czasu i jak w tym wypadku nerwów;)

Raczej bubel...

Po kosmetyku, bądź co bądź, dobrej formy spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Noszę soczewki i niestety nie spełnił moich oczekiwań.

+ bezzapachowy,
+ nie pozostawia tłustej warstwy,
+ dość wydajny,
+ poręczne opakowanie.

- szczypie w oczy!,
- nie zmywa wodoodpornego makijażu, tylko go rozmazuje, a zazwyczaj taki (wodoodporny) makijaż robię...
- pieni się na waciku.

Dużo mu brakuje nawet do dwufazowej Ziaji, która jest co najmniej o połowę tańsza i lepiej dostępna...

Używam tego produktu od: ok. grudnia 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 przemęczone opakowanie

Całkiem, całkiem

Póki co najlepszy płyn dwufazowy jaki miałam okazję używać, gdyby nie to że odkryłam płyn micelarny Bioderma pewnie byłby moim ulubieńcem.
Dobrze zmywa nawet wodoodporny tusz, nie trzeba trzeć oka żeby dokładnie zmyć makijaż. Nie tłuści powieki jak np. dwufazówka Ziaji. Godny polecenia, ale trudno dostępny.

Kupiłabym znowu

Płyn dostałam w prezencie razem z tuszem do rzęs, nigdy nie widziałam go w sprzedaży osobno, a i z tuszem tylko w okresie świątecznym. Nie miał najmniejszych problemów ze zmyciem makijażu, był bezzapachowy, nie podrażniał oczu, ani skóry, nie wysuszał jej. Czyli mówiąc w skrócie miał to, co dobry płyn do demakijażu powinien według mnie mieć.

Używam tego produktu od: starczył na 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: trafił mi się rok temu

prawie ideał

doskonały produkt do demakijażu oczu. niestety, nie jest dostępny w regularnej sprzedaży, chyba że o czymś nie wiem. dostałam go z tuszem Air Max, który był zdecydowanie gorszy od tego płynu ;) zatem oszczędzam go, bo jest jedynym, który zmyje z oczu wszystko ;) no może oprócz płynu micelarnego vichy, ale to zbyt wysoka półka na co dzień :)

Używam tego produktu od: roku, raz na jakiś czas do mocnego tuszu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dobry, ale...

Kupiłam ten płyn w ramach promocji z tuszem. Dobrze zmywa makijaż, jest wydajny. Niestety, oczy mocno szczypią, gdy płyn dostanie się do nich. Acz, ja mam dosyć wrażliwe oczy, więc osoby nie cierpiące na tę dolegliwość, raczej będą mogły używać go bez problemu.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc