Love Love de Toi EDT

Love Love de Toi EDT

Zapach świeży, z kategorii kwiatowo-owocowej. Rozlewany we Francji. Niedostępny w Polsce.
Nuty głowy: różowy pieprz, mandarynka, malina, zielone jabłko
Nuty serca: róża, konwalia, jaśmin, grenadyna
Baza: drzewo sandałowe, piżmo, wiśnia i morela

Różowa Landrynka :brzydal:

W skrócie na temat tego zapachu:Nie do zniesienia i nie do strawienia! Ta słodycz potrafi zabić!I co gorsza cholernie to trwałe.Tak,moja wina :( Zamawiane w ciemno. Chyba uwiódł mnie ten motylek na buteleczce,bo kolor poraża. Ale uwaga,znalazłam świetne zastosowanie :D
Używam jako odświeżacz powietrza w wc! Tu sprawdza się idealnie :lol: Więc zasłużyła na 1 gwiazdkę ;)

Miłe wspomnienia

Gdy tylko poczułam ten zapach psikając swój nadgarstek w supher pharmie przed oczami mignęły mi obrazki z czasów nastoletnich i ta szalenie słodka woń kojarząca się nieco z zapachami jenniffer lopez czy pamiętnego love blush z avonu.
Musiałam go mieć w swojej kolekcji, niska cena mnie zaskoczyła, do tego fikuśna, poręczna, idealna do torebeczki i kosmetyczki buteleczka.
Pewnie będę się nim psikać niesamowicie intensywnie w okresie późno wiosennym i letnim :))

słodko i przyjemnie

Zapach bardzo słodki, ale bardzo przyjemny. Jego dużym plusem jest trwałość i ładny flakonik. Pomimo, że zapach jest intensywny, używam go codziennie lub na zmianę z innymi.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Mexx Look up now

Fajny

Ladny, bezpretensjonalny zapach do noszenia na codzien bez okazji. Niestety krociutko sie trzyma i opakowanie strasznie kiczowate :( Za ta cene mozna kupic bardziej przyzwoity produkt.

Używam tego produktu od: pol roku

fajnyy

Mam juz 2 flakonik. Stary zapach,ale wciaz mi sie podoba. Taki swiezy, slodki,delikatny. Nie jest mega wytrzymaly,ale mu wybaczam, bo ma inne zalety.Smieszne opakowanie,ale dzieki temu,ze nie ma nakretni to ona nigdy nie odpada i spokoj.

Używam tego produktu od:3 lata

curkierkowa plaska slodycz

Płaskie cukierkowe nijakie.Dostalam 100 ml w prezencie i od razu oddałam.Jest jak historia z taniego romansu - przewidywalny, slodki, nijaki. Wole inne historie i bardziej zróznicowane iwswojej głebi zapachy.

Używam tego produktu od:od paru dnia
Ilość zużytych opakowań:jedno juz oddane

super

nastolatka juz raczej nie jestem ale uwazam ze te perfumki sa baaaardzo przyjemne, nie dosc ze maja fajna buteleczke , bo jak dla mnie wcale nie jest kiczowata, chociaz to oczko mogloby bardziej blyszczec to zapach jest rewelacyjny, taki..."do zakochania jeden krok" :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:zadnych

Wielkie NIE!!!

Aromat identyczny z naturalnym, tania, hiperchemiczna oranżada, dezodorant, którego używałam w podstawówce, szampon owocowy z kiosku... Tym pachnie. Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny. Płaski, syntetyczny i prawdę mówiąc dość odpychający jak dla mnie. Ewentualne urażone wielbicielki uspokajam, że jestem zboczeńcem wielbiącym Obsession i Opium :D Takie "cudne perfumki" po prostu nie dla mnie.
Buteleczka na swój kiczowaty sposób przyjemna dla oka :D

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:testy

bardzo bardzo przyjemny ;-)

skusiłam sie na nieprzez połaczenie maliny z konwalia ( i jedno lubie i drugie ;-), nie przepadam za słodkimi perfumami ,ale jakos nie mogłam sie oprzeć widzac je...
Zaintrygowały mnie.
Rzeczywiście sa bardzo dziewczece i idealne dla nastolatek ,ale nie tylko .
Nie są za bardzo przesłodzone. Sa słodke ale tak intrygujaco ,kuszaco nie powalajaco ( w złym tego słowa znaczeniu).Idealne na wiosne i lato.Moze nie sa za bardzo wyrafinowane ale naprawde ładne.
Opakowanie ciekawe trochę kiczowate , ot takie do wesołych , zwariowanych perfumek jakimi te sa na pewno.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trkacie jednego

owocowy;)

Czy ja wiem.. Kolejny owcowy zapach.. Troche mało orginalny;) Miły i przyejmny ale ile mzona wąchac to samo? Ja juz niestety go nie zakupie, bo mam az 6 limitowanek Escady:D I one mi w zupełności wystraczają za owcowe zapachy:)
Średnio intensywny, dosc trwały

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Śliczny!

Słowem najlepiej definiującym ten zapach jest według mnie określenie "śliczny" :)
Połączenie aromatu słodkich owoców (maliny, wiśnia, truskawki, zielone jabłko, mandarynki) z zapachem najbardziej rozpoznawalnych kwiatów (różyczka, jaśmin i konwalia) jest naprawdę elektryzująco piekne.
Całość określiłabym mianem kwaśno-słodko-kwiatowej mieszanki.
Zapach należy do tych trzymających się blisko skóry i pozostających raczej ewoluującymi w niewielkim stopniu. Jednak w pierwszej chwili po aplikacji po nosie uderza połączenie kwaskowatych zielonych jabłuszek i wiśni z aromatyczną różą z różanego ogrodu ;) Później robi się bardziej słodko a owoce stają się "dojrzalsze" :)
Nazwa zapachu też jest super! Love Love de Toi - Miłość Miłość do Ciebie :)
Bardzo mi miło znów powitać w wiosnę, nosząc ten zapach :)

Balsam wchodzący w skład linii zapachowej pachnie równie intensywnie jak EDT a w dodatku zachwyca ślicznymi opalizującymi drobinkami.

Opakowanie to kontynuacja pomysłu na zapach. Bardzo pasuje do zawartości.Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 i będzie więcej :)

bezpretensjonalny

Taki sobie, owocowy zapaszek - słodkawy, bezpretensjonalny, do noszenia tak bez okazji. Do pracy, do szkoły, dla poprawienia humoru...Kojarzy mi się troche z sezonówkami Escady. Dostałby wyzsze noty, bo lubia pachniec słodko i owocowo, gdyby miał lepsza trwałość/intensywnośc. Na mnie, niestety, zmienia się od razu w rozcieńczony soczek, a po chwili w ogóle go tracę z nosa. Może inni czują go nadal, ja - nie. Niestety - testowana równocześnie miniaturkę Pupy - czułam, wbrew chęciom - całymi godzinami. Swoją drogą to "Niebo jest błekitne" Pupy to straszny smierdziel...;)

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 35 ml