La Roche Posay, Redermic (Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający)

La Roche Posay, Redermic (Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający)

Zgłaszająca osoba: *Koniczyna*

Krem przeciwzmarszczkowy ujędrniający dla cery dojrzałej twarzy, szyji i dekoltu, z głębokimi zmarszczkami, utratą jędrności.

Wypełnia nawet głębokie zmarszczki poprzez odbudowę tkanek skórnych.

Redermic został opracowany, aby:

- wygładzić zmarszczki na powierzchni skóry, zatrzymując wodę w naskórku (kwas hialuronowy)

- wzmocnić strukturę skórną, zwiększając syntezę włókien podporowych (kolagen IV, VI + elastyna; 5% witamina C)

- wypełnić głębokie zmarszczki, zwiekszając syntezę włókien nadających jędrność skóry (kolagen I, III; madekasozyd).

Świeża i aksamitna, przyjemna konsystencja sprawia że jest idealną bazą pod makijaż. Wyraźne wygładza skórę już po pierwszym użyciu. Zapewnia natychmiastowy efekt napinający i rozświetlenie skóry.

Do skóry normalnej i mieszanej (1 wariant) i dla suchej (2 wariant).

Skład: (cera normalna / mieszana) Aqua, cyclopantasiloxane, glycerin, ascorbic acid, propylene glycol, isohexadecane, silica, alcohol denat., nylon-12, peg/ppg-18/18 dimethicone, potassium hydroxide, sodium styrene/ ma copolymer, madecassoside, sodium hyaluronate, capryloyl salicylic acid, tocopherol, acrylates copolymer, disodium edta, isobutane, sodium bezoate, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, parfum/fragrance.

Cena: 75-85 zł / 40 ml (tubka z aplikatorem)

świetny produkt

Świetny krem.
Widocznie wpływa na wygląd cery.
+Skóra jest nawilżona,
+wygładzona,
+wierzę w dziiałanie wit c
+uczucie nawilżenia utrzymuje się przez cały dzień
+rozjaśnia cerę
+świetnie sprawdza sie na okolice oczu

-brudzi ubrania/posciel
- czasami mam uczucie jakby moja twarz była czymś oblepiona- czuje obecność lepkiego kremu na twarzy (ale nie zawsze nie wiem od czego to zależy)

Używam tego produktu od: wracam do niego co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: około 5-6

Przeciwzmarszczkowy ????

Kupilam ten krem, bo szukalam dobrego kremu przeciwzmarszczkowego.... Po kilku tygodniach musialam sprawdzic jakie jest jego dzialanie, bo nie zauwazylam zadnej poprawy.

Ciezki - ale to nie problem, jesli stosuje sie go na noc.
Drogi - jesli mialby dzialac - dlaczego nie.
Nieskuteczny - nie splycil ani odrobine zadnej zmarszczki.

Wydajny - to na plus.

Używam tego produktu od: Dwoch miesiecy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetny

Używałam od dawna na dzień, od kiedy odpuściłam sobie wysokie filtry wmawiam sobie, że antyoksydanty ochronią mnie przed słońcem :)
Podczas używania przez kilka miesięcy prawie nie miałam problemów z cerą - była nawilżona, miękka, nie wymagała tak częstych peelingów, no bomba. Ale myślałam, że po prostu mam taką bezproblemową cerę, efektu nie przypisywałam żadnemu konkretnemu kosmetykowi.

Doceniłam ten krem dopiero teraz. Mianowicie zapomniałam o nim i zaczęłam stosować różne inne specyfiki i cera mi się znacznie pogorszyła, kilka miesięcy walczyłam z przesuszeniem, łuszczeniem się, bardzo tłuste kremy na noc nic nie dawały. I kilka dni temu przypadkiem znalazłam na dnie szuflady resztę redermica i stał się cud, dosłownie w kilka dni cera stała się idealnie nawilżona, mięciutka, gładka.
Więc lecę do apteki po nową tubkę i będę w najbliższym czasie mu wierna :D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwie tubki

La Roche Posay Skin Checker

Wart spróbowania

Kupiłam zachęcona pozytywną rekomendacją na KWC i nie jestem rozczarowana.. Mam skórę bardzo suchą skłonną do atopii i specyfik u mnie sprawdził się. Mam wersję do skóry suchej ( riche )
Plusy

+ dobra konsystencja
+ odczucie nawilżenia
+ nie powoduje uczucia spięcia twarzy
+ nie podrażnia oczów
+ nie błyszczy się
+ dośc wydajny
+ łatwo dostępny
+ miły zapach
Minusy
- wysoka cena
- pod koniec ( ok 1/3 ) tubki trzeba z nią solidnie powalczyć by wydobyć z niej zawartość

Ogólnie, mimo wysokiej ceny krem wart polecenia

Używam tego produktu od:6 miesięcy

fantastyczny

W dotyku lepki, ale pozostawia skórę lekko matową. Nie piecze, nie wałeczkuje się, wspaniale ujędrnia. Używałam po jednominutowej masce "Biopur Pore Reducer" Biothermu, gdy nie miałam akurat maseczki Hydraphase - efekt podobny, ale bez konieczności "odlepiania" niewchłoniętych pozostałości maski. Daje genialne uczucie suchości twarzy ale bez jej wysuszenia.

Używam tego produktu od:

działa

Używałam wersji do cery suchej i mimo, że mam cerę mieszaną to krem nie był zbyt ciężki. Używałam na noc a po wchłonięciu nakładałam jeszcze olejek arganowy z biochemii urody. Cztery gwiazdki daję głównie za delikatne wygładzenie zmarszczek mimicznych na czole i to już po zużyciu połowy opakowania. Nie wiem czy poradziłby sobie z głębszymi bruzdami. Ja dopiero przekroczyłam trzydziestkę i jeszcze takich nie mam :)
Minus to brudzenie kołnierzyka piżamy - dzięki zawartości aktywnej wit. C barwi na żółto ale to mu mogę wybaczyć.
Ogólnie polecam ale jako kurację a nie podstawowy krem nawilżający, dla mnie nawilżenie nie było wystarczające.

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa tubki

W przyszłości must have

Nawet gdyby nie wiem co, kiedyś będę stosować go systematycznie, póki co latem używałam go na noc jako eliksiru upiększającego i pomimo opalania oraz diety nie zainkasowałam żadnych nowych zmarszczek! Ten krem to jakaś nowa broń przeciw starzeniu się skóry.
Trochę gęsty, ale w ciągu nocy się wchłaniał.
Ma bardzo neutralny zapach, przyjemny. Ogólnie kosmetyk na bardzo wysokim poziomie, wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: czerwiec- wrzesień tego roku

Bardzo dobry

Szczerze mówiąc to najlepszy krem w tej kategorii jaki używałam. Jest naprawdę bardzo dobry, choć trochę drogi.
Bardzo ładnie się rozprowania na twarzy, szybko wchłania, nie pozostwia lepkiej warstwy, przy cym ma ładny delikatny zapach.
Smaruje się nim tylko na noc, moja skóra rano jest pięknie rozświetlona, pełna blasku, dobrze nawilżona i odzywiona, gładka niczym aksamit. Po kilku dniach stosowania już zauważyłam jak moja skóra sie poprawia,po zużyciu niecałego opakowania elekty są bardzo zadowalające; kolor ujednolicił się, skora wyglada na zdrową i dobrze wypielegnowaną jakby młodszą.
Polecam!
Nie daje max. oceny bo brudzi pościel-ale dla mnie to nie problem

Używam tego produktu od:4 miesięcy

spełnił oczekiwania

Jeden z pierwszych kremów przeciwzmarszczkowych, które używałam. Byłam bardzo zadowolona z efektów, zmniejszył zmarszczki, ładnie wygładził skórę.
Bardzo wydajny, ładny zapach.
Zużyłam kilka opakowań, nie wiem czy znowu kupię, bo znalazłam inny, jeszcze lepszy.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

cieniutki

Powiem krótko, zużyłam po długich cierpieniach tubkę, ale tylko ze względu na wydane pieniądze. Cera nie poprawiła się, wręcz przeciwnie, i krem bardzo nieprzyjemnie się "nosił" na twarzy, bardzo apteczny zapach i trudność z wchłanianiem powodowały, że miałam wrażenie, że to w ogóle nie jest krem, tylko jakieś lecznicze mazidło. Według mnie to wyrzucone pieniądze, ostrzegam przed tym kremem, bo dla mnie to nie krem :(

Lepszy od Active c

Mialam juz fajne doswiadczenia z Acctive C, wiec postanowilam sie skusic na Redermic - w koncu trzydziestka za pasem ;) NIe zaluje, kremik jest fajniusi, dla mnie lepszy od Acctive z powodu lepszej wchlanialnosci i niesamowitego zapachu.

Używam tego produktu od: 2mcy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

naprawde fajny

mam 27 lat, moja skóra była szara i zmeczona na dodatek sa na niej pierwsze zmarszczki mimiczne.

zdecydowalam sie na redermic i nie zaluje.

na mojej twarzy wchlania sie do matu, skora sie nie kleji...nic sie nie przylepia... ;)
przebarwienia zniknely, mam jednolity kolor twarzy i przede wszystkim nie jestem juz SZARA.
Lubimy sie z tym kremem i juz chyba tak zostanie (kolejna tubka w zapasie).
Odjęłam jedna gwiazdke za to ze podklad nie najlepiej sie po nim rozprowadza (nie ma poslizgu) przynajmniej na mojej twarzy.
Oraz za to ze faktycznie moglby lepiej nawilzac, choc na 100% tez nie wysusza.
Uwielbiam tez zapach!!!

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego