Vipera, Sun Color (samoopalacz)

Vipera, Sun Color (samoopalacz)

Bezpieczny, nawilżający i lekko natłuszczający, aktywny preparat o własnościach pobudzających pigmentację skóry, co powoduje efekt pięknej, naturalnej opalenizny bez działania promieni słonecznych.

Cena: ok. 10 - 12 zł / 75 ml

całkiem przyjemny

stosuję go na nogi, bo ciężko się opalają. nadaje ładny kolorek /nie pomarańczowy/ łatwo się rozsmarowuje, ma przyjemny zapach. nie jest wodoodporny, szybko schodzi. ogólnie kosmetyk całkiem przyjemny, na nogi na pewno w sam raz:)

Używam tego produktu od:4 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5 nie pamiętam dokładnie

nie i już

Używałam na twarz i szyję, na resztę ciała balsam brązujący.
Moja skóra: tłusta, trochę trądziku, nie jestem bardzo blada ;)

Plusy:
:) cena;
:) po wchłonięciu nie pachnie w ogóle;
:) łatwość rozprowadzania.

Minusy:
:( okropnie się wchłania;
:( gdy używałam rano buzia błyszczała calutki dzień;
:( zostawia obrzydliwy film;
:( słabo brązuje;
:( szybko się zmywa (a ponoć jest wodoodporny phi);
:( nierównomiernie schodzi;
:( na szyi zatyka pory.

Używam tego produktu od: długo, bo na mniejszość ciała ;)

średni

Kupiłam go bo nie było tego co zazwyczaj używam...i muszę przyznać, że nie jest ani dobry ani zły:
Plusy
- daje ładny kolorek (bez poamrańczu:))
- ładnie pachnie
- dobrze się wchłania
- łatwy w obsłudze
- niska cena to także jego atut
Minusy:
- szybko schodzi (2 dni)
- trzeba nałożyć kilka warst aby osiągnąć ładny kolor

1) Przed nałożeniam, polecam zrobienie peeling gruboziarnistego bo inaczej trudno się wchłania.
2) Nałożyć dość grubą warstwe kosmetyku(ale taką którą skóra wchłonie -bez przesady) i wsmarowywać ją delikatnie kolistymi ruchami
3) Po kilku godzinach powtórzyć nałożenie
Wtedy osiągniecie ładny Kolorek! :)

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:0,5

Bordowe usta H&M

nigdy więcej

kupilam ten samoopalacz pod wplywem recenzji na KWC. niestety w moim przypadku sie nie sprawdzil, moze zaczne od wyliczania jego minusow:
-nadaje baaardzo slaby i niestety zolty kolor :/
-producent na opakowaniu pisze ze osiagniemy wodoodporna opalenizne, co do tego calkowicie sie nie zgodze, w czasie 10 minut podczas kapieli zaczal bardzo nierownomiernie schodzic
co do nawilzenia i natluszczenia to mialam wrazenie ze samoopalacz ten bardziej wysusza skore
-no i przede wszystkim kosmetyk baaardzo niewydajny...

co do plusow
+przyjemny zapach
+ladne i proste opakowanie

Używam tego produktu od: tygodnia

Jestem zadowolona

Właściwie nie używam samoopalaczy, ale ten dostałam, więc postanowiłam wypróbować. Muszę przyznać, że to dobry produkt. Nadaje skórze ładny odcień, nie tworzy smóg, nie nadaje żółtego koloru. Nawet nie brudzi ubrań ani pościeli, bo zdażało mi się go stosować przed snem. Zapach na poczatku nawet przyjemny, ale póżniej wychodzi smrodek samoopalacza, niestety tego chyba nie da się uniknąć. Moja skóra znosi ten produkt bardzo dobrze, nie podrażnia jej, ale nie stosowałam go na twarz, więc nie wiem jak by to było. Ogólnie jestem z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ulubiony :)

Wspaniały !!
Ma lekką konsystencję, nie zatyka porów, nie wyskakują po nim żadne niespodzianki. Używam tylko do twarzy (czasem szyja i dekolt). Dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug i równomiernie schodzi (moze trochę za szybko bo po dwoch dniach przecierania twarzy tonikiem 2 -3 razy dziennie jestem znow bladziuchna). Uwazam, ze zapach do zniesienia, ja nawet nie czuje typowo samoopalaczowego smrodku ;).
Daje śliczny bursztynowy kolor. Gorąco polecam do każdej cery (siostra uzywala a ma suchą, ja mieszaną).

Używam tego produktu od: oj nie pamietam ;)

Gdyby nie ten zapach...!

Właściwie to dobry produkt, ładnie i naturalnie barwi skórę, łatwo go rozprowadzić, nie tworzy smug, utrzymuje sie około 3 dni i schodzi równomiernie. Tylko ten zapach a właściwie smród charakterystyczny dla samoopalaczy jest dla mnie nie do zniesienia. I dlatego tylko 3 gwiazdki. Jesli ktoś jakoś znosi ten odór to będzie zadowolony.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

WOW!

Nie mogłam uwierzyć, że coś tak taniego i polskiego(!) może okazać się tak świetnym kosmetykiem...
Kupiłam zachęcona opinią siostry, choć szczerze mówiąc byłam ZAWSZE przeciwniczką samoopalaczy ( te smugi... ta żółć..)
Ten kosmetyk nadaje skórze naprawdę jednolity, ładny, złotawy (nie żółty ani pomarańczowy) odcień..
Nie robi smug, zmywa się równomiernie, działa szybko i bezpiecznie. Podoba mi się, że wygląda się po nim jak muśnięta górskiim słońcem :) Ładnie nawilża i leciutko natłuszcza ale nie groźne to nawet przy tłustej, trądzikowej cerze (jak mojej) bo, o dziwo, od czasu jego używania nie wyskakują mi pryszcze!! :)
Jedyny minusik to mała pojemność i mam wrażenie, że i tak ciut barwi ręce, nawet nabalsamowane i umyte po aplikacji.
Ale i tak stwierdzam, że się uzależniłam totalnie:)
POLECAM BLADZIOCHOM!!!