Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Barbra, Nail Care Expert, Fruit Acids Nail Care (Odżywka do pielęgnacji paznokci z kwasami AHA)

Barbra, Nail Care Expert, Fruit Acids Nail Care (Odżywka do pielęgnacji paznokci z kwasami AHA)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 8 ml
Cena 8,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Do paznokci rozdwajających się. Odżywka nawilża, wzmacnia i uelastycznia płytkę. Nadaje paznokciom piękny połysk. Formuła hypoalergiczna.

Recenzje 6

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Lekkie rozczarowanie

Pani w drogerii wyjątkowo zachęcała mnie do zakupu tej odżywki, chwaląc jej cudowne właściwości. Pełna nadziei zasiadłam do prób odbudowania moich paznokci, rozmiękczonych i rozdwajających się. Odżywka łatwo się nakładała, łatwo się zmywała, pomalowane nią paznokcie wyglądały zdrowo,ale niestety oczekiwałam czegoś więcej. Nie zapobiegło rozdwajaniu, natomiast dodało paznokciom blasku, i lekkie je utwardziły. Ale to tyle.

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

jedynie nawilża

Nie oczekiwałam po tej odżywce cudów, ot, po prostu wywiązania się z obietnic producenta. Tylko jedna została spełniona, krzywdy nie ma ale szału też nie.
Odżywka na paznokciach jest właściwie bezbarwna, dwie warstwy dają bardzo lekki różowy odcień. Wygląda zupełnie jak zwykły bezbarwny lakier. Szkoda, że schodzi w tempie ekspresowym - aplikację trzeba powtórzyć właściwie następnego dnia.
Bardzo szybko wysycha i łatwo ją rozprowadzić. Po zużyciu buteleczki mogę powiedziec, że owszem, nawilża płytkę, paznokcie po zmyciu z nich wszystkeigo są w dobrej formie, nieprzesuszone. Niestety nie zauważyłam innego działania a na nie liczyłam, zwłaszcza utwardzenia płytki. Mam problem z rozdwajającymi się paznokciami i słabą płytką - nic się tu nie zmieniło.
Myślę, że jest to dobry produkt dla osób ze zdrowymi paznokciami - pomoże im utrzymać nawilżoną płytkę po zabiegu zmywania paznokci. Poza tym - nic specjalnego.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Nie dla mnie

Moje paznokcie są rozdwojone i połamane, kupując ją liczyłam na ratunek. Niestety się przeliczyłam paznokcie w jakim były stanie, nadal są. Pomyślałam że mam za bardzo zniszczone u rąk więc nałożyłam ją na paznokcie u stóp. Są one w dobrym stanie, ale chciałam je wzmocnić. I tu się przeliczyłam. Nie zrobiła z nimi nic, oprócz tego ze spowodowała szybszy wzrost. Zawiodłam się i już nie kupię jej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

Eris film 2

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

POLECAM!

Jest to moja ulubiona odżywka Barbry.
Wbrew temu, co napisała jedna z dziewczyn, nie jest ona wycofana ze sprzedaży. Jest w ciągłej produkcji i mozna ją kupić w aptekach, dobrych sklepach kosmetycznych i w sklepach internetowych.
świetnie działa na paznokcie, odbudowuje je i wzmacnia, ma odpowiednio gęstą konsystencję, dzięki czemu łatwo się nakłada i szybko schnie na paznokciu.
dodatkowo ma bardzo ładny, delikatny zapach, co dodatkowo umila jej aplikację.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 3

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Rewelacja!!!

Jest świetna! Miałam takie pakudne, rozdwajające paznokcie i odkąd ją kupiłam zaczęłam nakładać systematycznie, codziennie. Efektem były piękne i długie paznokcie, jakich w życiu nie miałam. I chciałam kupić drugą kiedy mi się skończyła, ale dowiedziałam się, że te odżywki nie są produkowane... A szkoda, bo to prawdziwa odżywka!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 całe

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Rewelacyjna

Odżywka wspaniale się aplikuje i szybko schnie. Po kilku zastosowaniach wyraźnie poprawia kondycję paznokci, są mocniejsze, nie pękają, pięknie lśnią. Używałam już kilku odżywek Barbry i jak dotąd się nie rozczarowałam.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking