Nail Care Expert, Fruit Acids Nail Care (Odżywka do pielęgnacji paznokci z kwasami AHA)

Do paznokci rozdwajających się. Odżywka nawilża, wzmacnia i uelastycznia płytkę. Nadaje paznokciom piękny połysk. Formuła hypoalergiczna.

hipoalergiczna
w buteleczce
żel / płyn

Lekkie rozczarowanie

Pani w drogerii wyjątkowo zachęcała mnie do zakupu tej odżywki, chwaląc jej cudowne właściwości. Pełna nadziei zasiadłam do prób odbudowania moich paznokci, rozmiękczonych i rozdwajających się. Odżywka łatwo się nakładała, łatwo się zmywała, pomalowane nią paznokcie wyglądały zdrowo,ale niestety oczekiwałam czegoś więcej. Nie zapobiegło rozdwajaniu, natomiast dodało paznokciom blasku, i lekkie je utwardziły. Ale to tyle.

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

jedynie nawilża

Nie oczekiwałam po tej odżywce cudów, ot, po prostu wywiązania się z obietnic producenta. Tylko jedna została spełniona, krzywdy nie ma ale szału też nie.
Odżywka na paznokciach jest właściwie bezbarwna, dwie warstwy dają bardzo lekki różowy odcień. Wygląda zupełnie jak zwykły bezbarwny lakier. Szkoda, że schodzi w tempie ekspresowym - aplikację trzeba powtórzyć właściwie następnego dnia.
Bardzo szybko wysycha i łatwo ją rozprowadzić. Po zużyciu buteleczki mogę powiedziec, że owszem, nawilża płytkę, paznokcie po zmyciu z nich wszystkeigo są w dobrej formie, nieprzesuszone. Niestety nie zauważyłam innego działania a na nie liczyłam, zwłaszcza utwardzenia płytki. Mam problem z rozdwajającymi się paznokciami i słabą płytką - nic się tu nie zmieniło.
Myślę, że jest to dobry produkt dla osób ze zdrowymi paznokciami - pomoże im utrzymać nawilżoną płytkę po zabiegu zmywania paznokci. Poza tym - nic specjalnego.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie dla mnie

Moje paznokcie są rozdwojone i połamane, kupując ją liczyłam na ratunek. Niestety się przeliczyłam paznokcie w jakim były stanie, nadal są. Pomyślałam że mam za bardzo zniszczone u rąk więc nałożyłam ją na paznokcie u stóp. Są one w dobrym stanie, ale chciałam je wzmocnić. I tu się przeliczyłam. Nie zrobiła z nimi nic, oprócz tego ze spowodowała szybszy wzrost. Zawiodłam się i już nie kupię jej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Ambroziak - zabiegi pod oczy dla kobiet 35+

POLECAM!

Jest to moja ulubiona odżywka Barbry.
Wbrew temu, co napisała jedna z dziewczyn, nie jest ona wycofana ze sprzedaży. Jest w ciągłej produkcji i mozna ją kupić w aptekach, dobrych sklepach kosmetycznych i w sklepach internetowych.
świetnie działa na paznokcie, odbudowuje je i wzmacnia, ma odpowiednio gęstą konsystencję, dzięki czemu łatwo się nakłada i szybko schnie na paznokciu.
dodatkowo ma bardzo ładny, delikatny zapach, co dodatkowo umila jej aplikację.

Rewelacja!!!

Jest świetna! Miałam takie pakudne, rozdwajające paznokcie i odkąd ją kupiłam zaczęłam nakładać systematycznie, codziennie. Efektem były piękne i długie paznokcie, jakich w życiu nie miałam. I chciałam kupić drugą kiedy mi się skończyła, ale dowiedziałam się, że te odżywki nie są produkowane... A szkoda, bo to prawdziwa odżywka!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Rewelacyjna

Odżywka wspaniale się aplikuje i szybko schnie. Po kilku zastosowaniach wyraźnie poprawia kondycję paznokci, są mocniejsze, nie pękają, pięknie lśnią. Używałam już kilku odżywek Barbry i jak dotąd się nie rozczarowałam.