Revitol, Bio-żel do higieny intymnej

Revitol, Bio-żel do higieny intymnej

Zawiera inteligentne bioskładniki nawilżające i wzmacniające śluzówkę i skórę – naturalne oligosacharydy i fitohormony koniczyny czerwonej. Luksusowy komfort w ciągu dnia i nocy. Specjalnie zrecepturowany dla kobiet dojrzałych – ze szczególnym uwzględnieniem okresu menopauzy - jedyny na polskim rynku bionawilżający, dezodoryzujący i odnawiający preparat myjący. Skutecznie łagodzi dolegliwości okolic intymnych związane z obniżeniem poziomu estrogenów, dotkliwie odczuwane przez kobiety w tym trudnym okresie - nawracające przesuszenia, stany zapalne oraz świąd i podrażnienia. Wyraźnie i trwale zwiększa poziom wilgotności skóry i śluzówki. Przywraca im fizjologicznie kwaśne pH oraz optymalizuje ich naturalny ekosystem. Chroni w ten sposób przed wnikaniem chorobotwórczych drobnoustrojów i pozwala zachować przyjazną mikroflorę. Zawiera naturalną betainę i unikalnie działające oligopolisacharydy oraz fitoestrogeny koniczyny czerwonej (Trifolium Pratense) wpływające w sposób zdecydowany na optymalne, “inteligentne” nawilżenie i regenerację błon śluzowych. Polecany do systematycznego intymnego mycia zarówno delikatnych okolic jak również skóry całego ciała ze względu na niezwykle korzystny wpływ na ich jakość i wygląd. Zapewnia uczucie luksusowej czystości i świeżości oraz sprzyja powrotowi do naturalnej, bezproblemowej fizjologii.

Cena: 24 zł / 330 ml

doskonały kosmetyk

Doskonały kosmetyk , używam od kilku lat . Poprzednio stosowałam bio - żel z kory dębu który również oceniam bardzo dobrze . Od kiedy stosuję Revitol nie mam problemu z podrażnieniem ,swędzeniem oraz przykrym zapachem miejsc intymnych . Codzienne stosowanie zapewnia mi ten komfort .Pomimo nie najniższej ceny nie wyobrażam sobie mojej łazienki bez tego kosmetyku .Cieszę się bardzo , że spotkałam konsultantkę produktów IDEA 25 i od ponad 10 lat korzystam z tego produktu (tylko żel do higieny intymnej ) .

Używam tego produktu od:około 5 lat
Ilość zużytych opakowań:ponad 10

bardzo dobry

Bardzo dobry żel do higieny intymnej. Jak wszystkie żele tej firmy jest niezwykle łagodny, delikatnie ale skutecznie myje, nie powoduje podrażnień. Żel ma dziwną śliską konsystencję, ciężko się go spłukuje, nie pieni się - to prawdopodobnie dlatego, że kosmetyk ma większe niż pozostałe z serii właściwości nawilżające. Żel ma nikły zapach, taki sam jak inne kosmetyki z serii Revitol - nieszczególnie ładny, ale i nie brzydki. Nie zawiera SLSów. Szczerze polecam ten kosmetyk.