Donegal, Zalotka do rzęs metalowa

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra

Zalotka dość przyzwoicie podkręca rzęsy. W opakowaniu była dodatkowa wymienna gumka. Nie zdarzyło mi się zrobić sobie nią krzywdy czy wyrwać rzęsy.Zalotka się nie zacina i od 2 lat nic mi się z nią nie dzieje.

Dobra

Mam kilka zalotek różnych firm.
Mam dość duże oczy i długie gęste rzęsy.

+ bardzo ładnie podkręca
+ jest dobrze wyprofilowana
+ cena adekwatna do jakości
+ łatwo dostępna w rossmann
+ zapasowa gumka
+ tania

Czasem używam jej normalnie, ale gdy chcę podkręcić rzęsy na dłużej to biorę zalotkę i "suszę" ją suszarką do włosów. Robi się wtedy ciepła i działa jak lokówka :P tylko, że na rzęsy. Jednak należy uważać, żeby nie była wtedy zbyt ciepła.

Mieszane uczucia

Zasadniczo bardzo lubię produkty Donegal, ale zalotka nie podbiła mi serca.
Nie jest dobrze wyprofilowana dla mojego oka - mam migdałowe i nieduże, z wąską górną powieką.
Owszem, podkręca rzęsy, ale według mnie zbyt mocno i nienaturalnie je wygina. Do tego, niestety, zdarza się, że włoski wchodzą pomiędzy gumkę a metal i muszę uważać, żeby ich nie wyrwać.
Fajnie, że załączono zapasową gumkę i cena jest niska, więc ryzyko też.
Swoją oddałam i sprawdza się, więc zadowolenie zapewne zależy od budowy oka.

Manicure - kolorowy french

Super

To moja pierwsza zalotka i innej nie szukam, kosztowała grosze i spełnia swoje zadanie: ładnie podkręca rzęsy, nie ciągnie ich i nie wyrywa, ma przyjemny kształt i zapasową gumkę, zdaje się być dość solidna. Bardzo praktyczny gadżet w niskiej cenie :)

spełnia swoje zadanie

kosztowała około 6 zł i nie widzę potrzebywydawania dużej kasy na taką rzecz. mimo to wolę zalotkę z pepco, jeszcze tańszą, bo ta jest średnio wyprofilowana, jakby za mocno podkręcona, średnio pasuje do mojego kształtu oka.
ale rzęsy podkręca. ma też zapasową gumkę.

Bez zastrzeżeń

Jest to pierwsza zalotka jaką kupiłam więc 5 gwiazdek nie dam (nie mam porównania) ale sprawuje się bardzo dobrze:
+ładnie podkręca
+nie łamie rzęs
+estetycznie wygląda
+po 2 latach (używania mniej więcej raz w tygodniu) nadal estetycznie wygląda

Wady:
- dodatkowa gumka odpadła po miesiącu używania

Niezbednik

Tania, latwa i wygodna w uzyciu, trwala i spelniajaca swoja role. Nie mialam jeszcze przygod z innymi zalotkami, bo nie bylo takiej potrzeby. Uzywam dwoch (mam jedna w Polsce, druga w Walii) i sa nie do zdarcia. Ma wymienialna gabeczke w razie awarii. W moim przypadku wystarczy tylko \'kliknac\' nia rzesy i sa mega podkrecone. Nie wyobrazam sobie malowania rzes teraz bez uprzedniego uzycia zalotki. Niezbednik w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: cztery, z czego dwie w trakcie

działa :)

Bardzo fajny dynks. Łatwy w użyciu i skuteczny. Ładnie podkręca rzęsy. Trzeba je tylko przytrzymać w zatrzaśnięciu przez kilka sekund, bo inaczej nie działa.

Nie jest źle

Używam jej obecnie stąd moje podsumowanie:
Plusy: *łatwa w obsłudze,możne rzec dla laików
*gumka okey,zapas tez na plus
Efekt:ładnie podkreślone rzęsy
Mam taką zasadę,najpierw nakładem odżywkę do rzęs,zaciskam,potem maluję rzęsy tuszem...itd
Minusy: * te podpięte gumki,mam wrażenie że można je było dołączać inaczej Używam tego produktu od:pół roku,zalotek innych firm długo
Ilość zużytych opakowań:1-a

Świetna rzecz ;)

To pierwsza zalotka jaką stosowałam. Zakochałam się w niej od pierwszego użycia, bo nie wiedziałam jeszcze, że można mieć tak fajnie podkręcone rzęsy. Fajna rzecz. POLECAM :)

Używam tego produktu od:roku

no nie wiem

Zalotka zatrzaskuje rzęsy!

Zdarza mi się to prawie przy każdym użyciu.

Rzęsy wchodzą mi pomiędzy gumeczkę a metal i muszę je wyrywać na siłę;/.

ale poza tym jest dobra

Jestem na tak ;d

Kupiłam za 10 zł. To moja pierwsza zalotka. Od razu po kupnie wyprobowalam i? Strasznie, obcięłam sobie rzęsy.. raczej nie z mojej niewiedzy, tylko `sprzęt` był nieco przekrzywiony. Tak więc odrzuciłam ze zloscią zalotkę gdzies w szary i głęboki kąt. Kiedyś jednak wyciągnęłam ją i zaczęłam kombinowa, no bo co mialam do stracenia. `Naciągnęlam` ją do dołu i się przestawiła ;d. Do teraz cieszę się z tego sprzęciku mimo wcześniejszych niepowodzen ;d. Bozz, jak ja moglam życ bez zalotki ;d

[trwałosc dobra, bo krótko ją uzywam]

Używam tego produktu od:2m-cy
Ilość zużytych opakowań:no 1 ;d