Holiday Skin, Daily Facial Moisturiser Normal to Dry Skin (Nawilżający krem na dzień do skóry normalnej i suchej)

Kem nawilżający Johnsons, którego szybko wchłaniająca się formuła zawiera witaminy i kompleks nawilżający, został wzbogacony o składnik delikatnie nadający opaleniznę. Dzięki temu skóra nie tylko pozostanie delikatna i nawilżona przez cały dzień, ale już po kilku dniach stosowania kremu uzyskasz piękną, delikatną i równomierną opaleniznę. Używaj regularnie jak krem nawilżający do twarzy, a po 3-4 dniach pojawi się na skórze naturalna opalenizna. Zdrowy blask opalonej skóry utrzyma się, jeżeli będziesz używać produktu codziennie.

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sorbitol, Cyclohexasiloxane, Dihydroxyacetone, Arachidyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, PEG - 100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, p-Anisic Acid, Cyclopentasiloxane, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Parfum

Cena: 16,50 zł / 50 ml

Polecam!

- ładny zapach- jak dla mnie :)
- delikatnie nawilża skórę
- po pewnym czasie tworzy opaleniznę, która nie wygląda jak merchewkowa papka;p

Nie wiem czy kupie go ponownie, ponieważ chce trochę poekserymentować z kosmetykami, które stopniowo tworzą opaleniznę na twarzy :)

To ma być krem do twarzy???

Używałam go przez jakiś czas, ale odstawiłam gdyż robił wiele złego mojej cerze. Żadnego brązowienia nie zauważyłam, zostawił natomiast wysyp krostek i jeszcze bardziej suchą skórę. Tego nie mogę mu darować. Poza tym cena jak na taki produkt - bez komentarza.

Johnson&Johnson wykonuje testy na zwierzętach wyrządzając im wielką krzywdę.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

moze byc

kupilam balsam do ciala tej firmy i krem do buzi w prezencie.Krem ladnie brazyje skore,ale efekt utrzymuje sie krotko,po zastosowaniu skora blyszczy sie okropnie,nawet przez kilka godzin,jest za tlusty,raczej go juz nie kupie

Używam tego produktu od:3 miesiecy

wrastające włoski

Nie dla mnie

Rzeczywiście po kilku zastosowaniach otrzymuje się delikatną, ładną opaleniznę...jednak ja widzę więcej wad niż zalet. Pozostawia tłustą warstwę na twarzy co mi bardzo przeszkadzało, nie nawilżał, nie miał przyjemnego zapachu, potrzebował dość dużo czasu aby zadziałać, a efekt był dość krótki.

dla jasnej skóry.

Kupiłam go w CND w Rossmanie za całe 4,99zł. To mój pierwszy preparat brązujący Johnson & Johnson, wcześniej używałam Dove i Nivea.

Krem brązuje baardzo delikatnie, w zasadzie widać to dopiero po tygodniu codziennego używania 3x dziennie. Nie zauważyłam nawilżania ani pielęgnacji skóry, ale przynajmniej nie wyczuwa się bardzo samoopalacza. Zdecydowanie wolę krem brązujący Dove - brązuje o wiele mocniej, a przy okazji nawilża.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Nie...

Używałam tego kremu przez pewien czas i nie zauważyłam ani nawilżenia ani opalenizny. Zauważyłam tylko powstajace krostki na twarzy- straszny zapychacz!To go w zupełności dyskwalifikuje.
Dodatkowo ten okropny zapach...
Wyrzuciłam 3/4 zawartości tubki do kosza.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

hm, gdzie wady?:)

mam cere b. jasna, wrazliwa i sucha.
krem spisuje sie b. dobrze - nie zostawia smug, rowno pokrywa, dziala szybko (po pierwszym-drugim uzyciu).

Zapach mi się podoba, skora jest chyba tez zadowolona.

Uzywam naprzemiennie z Dove

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:3-4

O nie.

Jednym słowem beznadzieja. Kupując krem myślałam że ta firma się postara. A tu jednym słowem kicha. Krem po pierwsze śmierdzi ,pozostawia tłusty film. Nie używajcie go późną wiosną i latem- spływał po mnie jak po kaczce...Do tego cena...Badziewie

Używam tego produktu od:już nie używam

śmierdzi

Najgorszy krem jaki miałam,po nałożeniu moja twarz śmiardziała jak najtańszy fluid z bazaru. Mój chlopak mi go wyrzucił do kosza bo brzydził sie mnie całować :/ Dodatkowo wcale nie nawilża i ta opalenizna tez znikoma. Szkoda kasy!

Używam tego produktu od: pol roku

badziewie

Ochydztwo, paskudztwo, i na dodatek nic nie daje, 1,5 tylko za to ze nie szkodzi no i może moja skora jest minimalnie ciemniejsza , prawdopodobnie niezauwazalnie ludzkim wzrokiem, ogólnie dużo lepszy krem tego typu jest z dove. Używam tego produktu od:2miesiace

gorszego chyba nie ma

Nie spotkałam chyba gorszego kremu. Wcale nie brązuje chociaż nakładałam go rano i wieczorem poza tym pozostawia na skórze tłusty film który słabo się wchłania zatyka pory i powoduje pryszcze no i ten zapach... niby bananowy ale duszący i nieznośny. Żałuje że go kupiłam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

mieszane odczucia

Te 2 gwiazdki kosmetyk dostaje ode mnie jedynie za własciwości nawilżające.
Szybko się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną,ale nie na długo. Właściwości brązujacych natomiast nie zaobserwowałam wcale. Nic, a nic, mimo że używałam bez przerwy przez 3 tygodnie.
Nieprzyjemny zapach, ciężko go znieść, taki agresywny trochę, czuję go przez cały dzień.
Niewygodne opakowanie, ta tubka mi nie odpowiada, trzeba długo cisnąć, by wyleciało z niej trochę kremu.
POdsumowując - plus za nawilżenie, a minusów niestety więcej.

Używam tego produktu od: jakieś 3 tygodnie i kilka dni
Ilość zużytych opakowań:1 w całości