Bust'up (Krem do pielęgnacji biustu)

Bust'up (Krem do pielęgnacji biustu)

Seria Body Expert Biotherm, w skład której wchodzi Bust'up, wykorzystuje wiedzę i doświadczenie marki w przygotowywaniu linii preparatów pielęgnacyjnych do ciała.
Bust'up - służy ujędrnianiu biustu. Napinające włókna, witamina B5 i E, czysty wyciąg z planktonu termalnego - stymulują regenerację komórek skórnych. Żel o morelowym zapachu, przyjemnie chłodzi, szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze uczucia lepkości. Delikatna skóra piersi staje się miękka, sprężysta i gładka.

Cena: 145 zł

Niestety niewypał

daję AŻ 2 gwiazdki, ponieważ krzywdy mi nie uczynił. Drogi (chociaż kupiłam w jakiejś promocji), używałam regularnie raz dziennie przez jakieś 7 tygodni. I nic. Zupełnie nic. Zapach ostry alkoholowy - nieładny. Żadnego ujędrnienia, żadnego uniesienia, nawet wygładzenia nie zauważyłam. Dodam, że mógły coś zrobić aczkolwiek tragicznie nie było.
no i tyle. kolejny bubel.

Używam tego produktu od:7 tygodni

no niestety...

biotherm to jedna z moich ulubionych firm i większośc produktów, zwłaszcza seria biosource to moje ulubione i sprawdzone. Le ten krem to jakies nieporozumienie. mam rozmiar C, oczywiście nie oczekiwałam od kremu cudów, robię wiele innych rzeczy by zostać w dobrej formie ale po 4 tygodniach nie widzę żadnych efektów, poprostu zero czegokolwiek. Do tego nie czuje nawet jakiegoś nawilżenia, tylko taki dziwny film na skórze, zapach mnei drażni i cena też niemała. Bardzo mi przykro ale tu mnie firma rozczarowałą. Z wydajnością też raczej kiepsko, przy tej cenie starczy na zaledwie miesiąc przy oszczędnym samrowaniu raz dziennie.

Poprawia samopoczucie

Biotherm Bust`up kupilam po ciazy aby pomoc zregenerowac sie lekko sfatygowanym piersiom. Skora po uzyciu specyfiku jest mila w dotyku, gladziutka, przyjemnie napieta - ale to wszysko. Konsystencka lekka, latwo sie wchlania, nie wymaga dlugiego wmasowywania. Zapach ani ladny, ani ciekawy. Niestety, nie pozostalam wierna temu kosmetykowi mimo wielu niewatpliwych zalet. Brakuje mu tego czegos co sprawia, ze kosmetyk stosuje sie ze swojego rodzaju naboznym rytualem, wierzac w jego skuteczne dzialanie.

depilacja brwi

dobry kosmetyk

Uzywam tego preparatu od ok.3 tygodni.Skora jest wyraznie wygladzona,bardziej sprezysta,delikatnie ujedrniona.Duzym plusem jest praktyczne opakowanie z dozownikiem.Rozczarowal mnie troche zapach,jak dla mnie nieciekawy-na szczescie po apilkacji nie czuc go na skorze.Konsystencja gesta i nielepka.Bardzo dobry preparat.

ilość zużytych opakowań: zaczelam pierwsze

bardzo dobry

Tak jak napisałam w zgłoszeniu kosmetyk ma piękny, delikatny zapach. Jednak jego główną i najważniejszą zaletą jest działanie - skóra już po 2 tygodniach stosowania staje się bardziej napięta i odżywiona. Ponadto Bust'up jest bardzo wydajnym produktem. Polecam.