Artistry, Moisture Rich Vitalising Cleanser (Krem oczyszczający dla cery suchej i normalnej))

Łagodny, niezawierający mydła i niewysuszający skóry krem do demakijażu twarzy. Skutecznie zmywa makijaż i zabrudzenia. Krem jest wzbogacony wyciągiem z rumianku pochodzącego z upraw Nutrilite, który działa na skórę kojąco i łagodząco. Preparat nie zawiera mydła przez co nie pozbawia skóry naturalnej warstwy ochronnej i nie zaburza naturalnego pH. Zawiera naturalne i syntetyczne składniki zmiękczające skórę, dzięki którym dokładniej i skuteczniej zmywa zabrudzenia i makijaż.

Jeden z ukochanych

Wspaniały produkt, którego zużyłam juz w ciągu lat kilka tubek, i do którego mam wielki sentyment.

Ogólnie, nie dane mi jest używać produktów do demakijażu w kremie (czytaj takich, ktore trzeba nalożyć, rozsmarować, wmasować, a następnie zmyć wodą), bo po prostu NIE MAM na to CZASU, kiedy wracam późnym wieczorem do domu i padam na ryjek. Zostawaiam więc takie rarytasy tylko na sesje demakijażu w długie weekendy, kiedy mogę poświecić swojej buźce więcej czasu. Ze wszystkich tego typu kosmetyków używanych w moim życiu, warte naprawdę uwagi są : krem do demakijażu DECLEOR owisankowy, znakomity dwufazowy płyn DERMALOGICA, oraz ten.
Jest to delikatniutki krem o konsystencji śmietanki i zapachu słodkich truskawek, a la jego braciszek z serii - promowany już tu tonik różowy. Znakomicie usuwa wszelkie zanieczyszczenia (teścik z dodatkowym wacikiem przechodzi bezbłędnie). Rewelacyjnie nawilża moją sucha skórę, która po zabiegu WRESZCIE nie jest spięta. Pięknie łagodzi i koi. No, czego chcieć więcej? Może tylko wolnego czasu, żeby go porządnie i regularnie aplikować...
Tubka starcza na kilka miesięcy. Niestety nie mogę dać mu zestawu gwiazdek, bo korona przypadła Dermalogice... ;)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć