Eau d`Amouage

Eau d`Amouage

Silnie kobiecy zapach, pobudzający zmysły ekscytującymi kwiatowymi i owocowymi nutami. Pasjonujący bukiet zawiera śmiałą pikanterię peonii i ylang ylang. Drzewo sandałowca oraz piżmo zapewniają tajemniczą, uwodzicielską siłę, a wetiwer naznacza zapach elegancją i godnością.
Nuty:
głowy: mango, brzoskwinia, papaja
serca: peonia, magnolia, ylang ylang, champaca
bazy: wetiwer, piżmo, ambra, drzewo sandałowe

Cena: 115 euro / 75 ml EDT

Przyjemny

Gdyby nie fakt, że mam firmową próbkę ze wszystkimi oznaczeniami, napisami itd to byłabym święcie przekonana, że przez pomyłkę dostałam coś innego ;) Odbieram ten zapach zupełnie inaczej niż poprzedniczki, a co więcej nie jest to dla mnie klasyczny owocowy zapach.

Na mojej skórze dominuje bardzo przyjemna otulająca korzenność podszyta kadzidełkowym dymkiem. Owoce są niedosłowne - nie wyczuwam słodkiego soku ani aromatycznego miąższu. Jest w nim coś egzotycznego i pikantnego... Zapach jest bardzo spójny, zwinnie wymyka się próbom rozebrania go na czynniki pierwsze ;) Jest taki łagodny, przytulny i miękki, ale jednocześnie ma w sobie coś niepokornego i jednoznacznie w moich oczach kwalifikuje się jako bardzo sexy.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: ...

Kryj sie kto moze ;-)))

Rushopodobny ohydek. Jakies tam suche, wyzete z sokow owocowe skorki, tylko tym razem mamy tu lesne owoce, z przewaga zdaje sie jezyn.
Chodzi sie w tym nieziemsko paskudnie, z uczuciem, ze lepiej nie podchodzic za blisko do innych ludzi, bo moga nas naprawde znielubic ;-))).
Polecam jako plyn do spryskiwania mlodziencow halasujacych pod balkonem - moze troche drogo wyjdzie, ale na 100% nigdy pod nasz balkon nie wroca ;PPP.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: meczona probka

OWOCE LASU...

Niczym koszyk pełen dojrzałych, rosnących w lesie owoców...

Porzeczki, maliny, jeżyny, generalnie wszystkie owoce lasu zebrane w jedną całość i doprawione do smaku delikatnie waniliową polewą.
Kompozycja subtelna, lekka, odrobinę cierpka, niby intrygująca, ale zarazem umiejętnie złagodzona przez nieco syntetyczną słodycz. Niby niewinna, ale gdzieś w tle pobrzmiewa sobie dyskretnie ujawniający się od czasu do czasu malutki pazurek (czyżby kwiat champaca ?)...
Ładny, przyjemny zapach, ale brakuje mu tego czegoś co mogłoby wzbudzić we mnie większy zachwyt.
Jest przyzwoicie, ale to raczej nie do końca moja bajka, chociaż kto wie... Może kiedyś...

TOP 10 męskich perfum

Owocowy do bolu

Zaczne od tego, ze perfumy Amouage trzeba poznac. A jak juz sie pozna, to raczej sie ich nie kupuje;) Pomijam cene, bo w przypadku Gold, Dia i Ciel warto wydac pensje dla samego flakonika. Ale w przypadku fioletowej wersji, jak wynika z reklam, przeznaczonej na codzien, chyba nie warto... Flakon ma ladny kolor, ksztalt dosc interesujacy, ale malo wygodny jest i na zywo nie wyglada pieknie. zapach mnie rozczarowal - dosc intensywny zapach owocow: maliny, porzeczki, jezyny. Slodyczy jest w nim malo, wyczuwam za to troszke chemiczna nute, obecna rowniez w Promesse Cacharela. Dla mnie to sa bardzo pdobne do siebie zapachy. Moga pzrze te chemie zmeczyc. Z uplywem czasu Amouage robi sie lekko meski i podobnie kadzidlany jak Esprit. I z tych dwojga wole czerwone Esprit. Trwalosc dobra, ale zapach mnie nie powalil. Zbyt codzienny i owocowy. Raczej nie kupie, ale kto wie, czy mi nie odbije;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:test

bardzo drogie owoce..

Chyba typowo owocowe zapachy nie są dla mnie-ten nieco mi przypomina Ode a l`Amour Yves Rocher jednak tamten jest dużo słodszy.Niby w tym zapachu są nuty kwiatowe ale jakoś ich nie czuję.Za to czuję porzeczki pomieszane z jeżynami:)Buteleczka bardzo ładna