Nivea, Nivea Hair Care, Szampon ożywiający kolor z filtrem UV (włosy farbowane)

Nivea, Nivea Hair Care, Szampon ożywiający kolor z filtrem UV (włosy farbowane)

Szampon został wzbogacony o nowy składnik - filtr UV, który chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Szampon ożywiający kolor do włosów farbowanych NIVEA Hair Care optymalnie chroni włosy przed szkodliwym wpływem środowiska, w jakim żyjemy.
Zawiera antyutleniacze, które neutralizują wolne rodniki oraz filtr UV, który chroni włosy przed utratą koloru i połysku.
Łagodne składniki myjące sprawiają, że kolor jest wymywany w minimalnym stopniu.
Zawarty w recepturze szamponów NIVEA Hair Care kompleks wapniowo-witaminowy ( Calcium Vitamin Complex ) jest oparty właśnie na naturalnych składnikach - wapniu, witaminie B3 i g-oryzanolu, otrzymywanym z otrąb ryżowych.
Składniki kompleksu wapniowo-witaminowego wnikają w głąb włosa, naprawiają jego strukturę i chronią włos przed rozdwajaniem.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Benzophenone-4, Sodium Salicylate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Oryzanol, Parfum

o nie :(

Kupiłam go nie wiem dlaczego... miałam nadzieje,ze naprawde ożywi kolor moich włosów... a tu klapa... nie dość,ze nie ożywia to jeszcze mam wrażenie,że moje włosy są takie jakieś nie domyte!! :/ totalna porażka... pozatym moje włosy przypominały po nim kupę siana... :( zdecydowanie nie polecam...

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie!!

Nie dla mnie

Męczyłam się z tym szamponem jakiś tydzień aż w końcu nie wytrzymałam i wylądował w koszu.Jego podstawowym minusem jest to że strasznie obciąża i przetłuszcza włosy.Moje włosy ogólnie się przetłuszczają ale po tym szamponie wytrzymywały góra 4 godziny.Być może przez kremową konsystencje.Choć dobrze się pieni i nawet ładnie pachnie spodziewałam się po nim czegoś więcej.Używam tego produktu od:

zwyczajny

Szampon niestety nie zasłużył na wielkie pochwały, pachnie średnio dobrze się pieni, miał problem ze zmyciem lakieru z moich włosów, ogólnie nie ma co za dużo o nim pisa myślę że w tej cenie są lepsze szampony

Używam tego produktu od:2 miesiący

Świąteczny makijaż

taki sobie

Szampon ładnie pachnie, włosy są po nim bardzo miękkie, a kolor bardziej ożywiony. Wg. mnie spełnił podstwowe kryteria szamponu do włosów farbowanych.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie zużywania pierwszego opakowania

świetny

Szampon ładnie pachnie, jest wydajny, ma fajna konsystencje, taka w sam raz, ani za rzadką, ani za gestą, fajnie sie pieni, pozostawia włosy miękkie, gładkie, niesamowicie 'delikatne' i błyszczące. Po prostu super. Stan moich farbowanyh włosów znacznie sie poprawił, ładnie błyszczą i 'trzymaja' sie głowy, a nie jak to miało miejsce w przypadku wielu innych szamponów. gdzie każdy włos żył własnym zyciem ;). Bardzo udany kosmetyk :)

bardzo dobry

Lubię wszystkie szampony Nivea. Włosy mi się po nich nie przetłuszczają, są miękkie, błyszczące, łatwo się rozczesują, ślicznie pachną, są mocniejsze. A już na pewno nie dostanę od niego łupieżu! Swietnie odświeża kolor.

Dla mnie ten szampon jest nijaki... :P Nie zauważyłam żadnych efektów... :( Mimo tego, że mam farbowane włosy to wolę z tej serii szampon do włosów suchych i zniszczonych, bo zdecydowanie ładniej pachnie i chyba lepiej działa :)

"o niebo lepszy..."

od innych szamponów przeznaczonych do włosów farbowanych!

Po wakacyjnej przygodzie z szamponem po kąpieli słonecznej i zużyciu trzech butli wersji ożywiajacej kolor, stawiam szampony Nivei wyżej niż L'Oreale, Dovy czy inne Schwarzkopfy.

Po pierwsze, przyjemniej się Nivei używa (konsystencja jak się patrzy, gęstość idealna, biały, lekko błyszczący kolor, pieni się jak należy, w oczy nie szczypie zanadto, pachnie mocno i ładnie, ale zapach nie utrzymuje się na włosach długo, co wybitnie mi odpowiada - nie lubię pachnieć ani szamponem, ani balsamem do ciała, ani antyperspirantem, tylko ulubionymi perfumami i reszta ma im nie przeszkadzać).

Po drugie, włosy wyglądają (przy systemetycznym używaniu) naprawdę dobrze - nawilżone, niematowe, nie są obciążone, bardziej niż normalnie nie przetłuszczają się. Bezpośrednio po umyciu nie są skołtunione, a proces rozczesywania jest krótszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek. Naprawdę wyraźny kolor utrzymuje się po farbowaniu ... jak długo? - tego jeszcze nie powiem gdyż od ostatniego farbowania minęły trzy tygodnie i zmian koloru nie widzę. Postanowiłam używać tego szamponu nieprzerwanie i sprawdzić, czy faktycznie pozostanie żywy (kolor) na dłużej.

Podsumowując - szczerze polecam.

Zupełnie przyzwoicie.

Czasem zastanawiam się, dlaczego tak skrzętnie omijałam w sklepach półki z szamponami Nivei i zawsze kupowałam Gliss Kur? Po przetestowaniu dwóch szamponów, mogę przyznać z ręką na sercu: To co Nivea produkuje wysmienite, to własnie szampony. Przerastają ciężki i obciążający Gliss Kur o niebo:)
Ten szampon ma bardzo ładny zapach --przypomina fioletowy żel pod prysznic Palmolive z serii Aromaterapia. Dobrze sie pieni, nie podrażnie, nie jest sprawcą podejrzanych wyprysków na skórze, nie powoduje łupieżu, można nawet czasem nie stosować odżywki przy włosach suchych. Naprawdę polecam:)
A teraz wypróbuję kolejny szamopon Nivei, ten po kąpieli słonecznej. Sprawdzę i opiszę:)

fajny

to jeden z moich ulubionych szamponów, bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni, pielęgnuje włosy, sprawia że są gładkie, błyszczące, utrzymuje kolor. Ogólnie warto spróbować :)

bdb

Aktualnie to chyba moj ulubiony szampon...dobrze sie pieni,nie obciaza wlosow,ladnie pachnie...jezeli ozywia kolor to minimalnie,ja zbytnio nie widze roznicy ale kupujac go nawet na to nie liczylam

Dobry

Dobrze sie pieni i splukuje, nie podraznia skory glowy. Wlosy sa lsniace i gladkie. Niestety nie zauwazylam, zeby podtrzymywal kolor.