Christian Dior, Dior Bronze, Harmonie Sunshine Blush (Róż do policzków)

Christian Dior, Dior Bronze, Harmonie Sunshine Blush (Róż do policzków)

Słoneczna moda - ubierz się w światło, podkreśl swoją opaleniznę za pomocą poczwórnego różu! Niezastąpiony dotyk koloru, aby podkreślić policzki. Dwie harmonie, które kreują efekt słonecznych refleksów na skórze, dla dodatkowego rozświetlenia i blasku. Cztery odcienie w jednym opakowaniu, do stosowania oddzielnie lub w połączeniu, aby wyrzeźbić policzki. Dwie harmonie : jedna w tonacjach różu, druga morelowa - abyś mogła bawić się swoim makijażem

Cena: 176 zł / 8 g

Róż idealny

Różu używam codziennie. Wypróbowałam już ich wiele. Ten róż to ideał.Dobrze napigmentowany, ale łagodny w aplikacji. Elegancki. Wydajny. Utrzymuje się cały dzień. Wybór kolorów dobry - ja oceniam kolor 004. Z jednego pudełeczka, w zależności od nastroju, mogę stworzyć rózne odcienie. Minusów nie zauważyłam.Zdecydownie poolecam - drogi, ale warty swojej ceny.

must have

Prawdopodobnie nie skusiłabym się na ten róż gdyby nie 50% obniżka cen w jednej z perfumerii. I powiem, że na pewno nie żałuję. Mam odcień 002 - Sunset Fiesta. Kolory są w tonacji koralowo - morelowej. Pigmentacja jest dośc wysoka, ale za to róż łatwo się rozprowadza i daje naturalny efekt, który można wzmocnic w miarę potrzeby. Nie osypuje się, nie schodzi w ciągu dnia. Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: czerwiec 2010

Uroczy

Używałam odcienia 003 Exotic Roses - to piękny, rozbielony, cukierkowy róż. Kolory są idealnie dobrane, można je dowolnie łączyć, w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Biały i beżowy odcień rozświetla skórę, zawiera widoczne w słońcu kolorowe iskierki.

Rumieńce wyglądają słodko, dziewczęco, delikatnie, a zarazem naturalnie.

Róż idealnie podkreśla jasną skórę, wtapia się w nią, do tego jest trwały.

Opakowanie praktyczne, eleganckie, z dużym lusterkiem. Dołączony pędzelek jest zbyt mały i można zrobić nim sobie plamy, a nie rumieńce.

Używałam tego produktu przez: kilka miesięcy

Manicure - mat i błysk

Idealny roz

Mam 002 nr. Wystarczy jeden raz przejechac kolory pedzlem i mamy brzoskwiniowe policzki caly dzien, bez poprawek. Z tym rozem mozna przesadzic (mowie o intensywnosci koloru), ale nie zostawia smug, plam i nie wyblaknie w ciagu dnia ( o ile sie uzyje normalnego pedzla, a nie dodanego). W kasetce widze polyskujace drobinki, zas na twarzy tego nie ma. I bardzo dobrze ;) Roz wydaje sie byc bardzo wydajnym, bo po uplywie miesiaca nie widze sladow uzywania, a to mnie bardzo cieszy :D
Zaznaczam, ze nie wiem czy kupie ponownie, bo mysle, ze bede go uzywala przez wieki

Używam tego produktu od: lipiec 2009
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Ideal !

Mam dwa odcienie tego cudownego rozu: 002 i 005. 002 to sliczna brzoskwinia, cieplutka, po zmieszaniu wszystkich kolorow daje sliczny efekt. Czasem nakladam tylko biala czesc w gorne okolice kosci policzkowych oraz luku brwiowego - slicznie rozswietla buzie. Bardzo podoba mi sie pomysl z paseczkami - mozna wybierac kolory, podobnie jak w przypadku shimmerow. Kolorek 005 to juz calkowita poezja - sliczny, cieply braz - dwoch kolorow po prawej uzywam czesto jako brazera, natomiast po zmieszaniu wszystkich paskow mam na policzkach sliczne brazowe rumience z domieszka brudnego rozu.Cudo.

Roz jest bardzo wydajny i trwaly, trzyma sie caly dzien w miejscu, w ktorym zostal nalozony. Jest swietne napigmentowany, wystarczy doslownie raz przejechac pedzlem, a efekt jest widoczny, mozna oczywiscie go stopniowac. Roz ma piekne opakowanie i praktyczne lusterko. Pedzelek dolaczony do zestawu jest za maly i troche niewygodny, ale ja i tak uzywam duzego pedzla do rozu. Produkt slicznie pachnie i ma pudrowa konsystencje. Jest szalenie wydajny, jak wszystkie produkty Diora. Uwielbiam ten roz, gdy go uzywam mam wrazenie, jakby byl stworzony tylko dla mnie. Rewelacja!

Używam tego produktu od: maj 2009
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

nie jestem przekonana:)

ogolnie roz dobry jenak chyba bez zachwytu.ogolnie bardzo trwaly utrzymuje sie praktycznie od rana do wieczora ,posiadam wersje morelowa,drobinki daja rewelacyjny inny niz zwykle roze efekt.jednak rozprowadza sie dziwnie z powodu rozdzielenia na te róznokolorowe paseczki :)jednakowo trzeba musnac pedzlem aby obie strony twarzy mialy taki sam kolor co chyba mi szczegolnie nie wychodzi:)czasmi wydaje mi sie ze mam roznokolorowe placki na twarzy:)ale nie wiem moze wynika to z mojego nieumiejetnego poslugiwania sie tym kosmetykiem.aby bylo idealnie trzeba poswiecic wiecej czasu na makijaz :)co nie zawsze wczesnie rano mi sie udaje:),tak jak poprzedniczki pisza pedzelek dołaczony do rozu nie spisuje sie za dobrze ,lepszy efekt z profesjonalnym pedzlem .dodam jeszcze ze produkt jest bardzo wydajny:)

dodaje jeszcze jedna gwiazdke,poniewaz nauczyłam sie nim posługiwac i w porownaniu z ck,clinique i innymi rozami ,ktore wyprobowłam przez ten czas ten spisuje sie najepiej w trakcie aplikacji oraz jest najbardziej wytrzymały na scieranie:)

Używam tego produktu od:roku

Świetne różyki świetliki :)

W tej malutkiej kasetce zamknięte jest praktycznie wszystko co potrzebne do modelowania twarzy gdyby tylko wymienic jeden z kolorków na jakiś fajny bronzerek. Posiadam odcień 004 tropical orchids- składa sie z 2 jaśniejszych ( biel i mleczny różyk) oraz 2 ciemniejszych ( róż typu barbie i zgaszony złamany pomarańczą). Jaśniejsze kolorki świetnie sprawdzaja się jako świetliki na kości policzkowe i to właśnie w nich jestem bardzo zakochana i dzięki nim ta wysoka ocena :D
Mocno nasycone kolory, bardzo długo utrzymuje się na buźce i łatwiutko sie nakłada- trzeba uważać żeby nie przesadzić ;)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

fajny gadżet

Mam odcień 001. Bardzo fajny na policzki stosowany 4 na raz daje efekt typowego rózu lecz ponad to opalizuje. Dobry zakup. Zaznaczylam ze nie kupię ponownie, ponieważ zanim sie skonczy na pewno znajde kolejny, wszak nowosci w tej materii mnóstwo :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Fajny.

Mam odcień nr 004 Tropical Orchids - dwa ciemne odcienie różu, jasny róż i biel. Kolor wychodzi dość mocny, fuksjowo-malinowy, choć oczywiście można stopniować efekt i inaczej mieszać kolory. Wszystkie kolory są lekko rozświetlające, dzięki czemu róż daje bardzo ładny, promienny, połyskujący efekt.

Dobrze rozprowadza się na skórze, choć róż jest bardzo mocno napigmentowany i łatwo z nim przesadzić. Jest ekstremalnie wydajny - wystarczy jeden raz przejechać pędzlem po powierzchni różu, żeby pomalować policzek. Nie wysusza skóry, ładnie się z nią stapia, ale niestety po kilku godzinach dość widocznie blednie.

Ogólnie: fajny róż, choć nie idealny. Nie wiem, czy skusze się na inne kolory - podobał mi się jeszcze Spicy Desert, ale jakoś mój zapał do jego zakupu ostatnio ostygł.;)

bez rewelacji

Mam kolorek 005. Róż lekko rozświetla moje policzki i daje efekt opalonej twarzy. Jednak po 2-3 godzinach róż znika z mioch policzków (mam mieszaną cerę) i muszę zabierać się za poprawkę. Kolor który mam świetnie nadaje się również jako bronzer. Za tą cenę spodziewałam się super efektu, którego niestety nie ma...

Używam tego produktu od: 2-3 m-cy

ach!

kocham wszelkie roze. sprawiaja, ze moja ekstremalnie blada twarz nabiera kolorow.

kiedy przytrafila sie okazja kupna tego paskowanca nie wahalam sie ani chwili. zwlaszcza, ze kolor jakby dla mnie na zamowienie robiony.

mam odcien 003, exotic roses - piekny, rozbielony roz. w aksetce sa cztery kolory - bez, roz, jasny roz i bialy. wymieszane ze soba sa prawie niewidoczne ale sprawiaja, ze twarz zyje! nie mam rumiencow niczym amryna ze mlyna, mam pieknie zaznaczone kosci policzkowe, mam piekne, blade rumience.
co najlepsze - ten roz zyje zycie mojej skory. rumieni sie razem ze mna, blednie razem ze mna. nie moge wyjsc z podziwu, ze to jest tak fantastycnzy kosmetyk :D

nie ukrywam, ze mam chrapke na wszystkie kolory - a juz na pewno capne gdzies 005 spicy desert. kocham takie kosmetyki, ktorych uzywam z przyjemnoscia. kocham to wrazenie, ze byc moze sa robione specjalnie dla mnie ;)

Używam tego produktu od: dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze

najlepszy blush

Mam kolor 004, czyli delikatne roze z rozswietlaczem. Kolory sie pieknie nakladaja i wygladaja bardzo naturalnie a jednoczesnie ekskluzywnie. Roz wtapia sie w odcien skory i nie pozostawia plam. Swoj roz kupilam okazyjnie za 50 zl, ale teraz wiem, ze wydalabym 200 ceny sklepowej, bo ten roz jest tego wart. Polecam wszystkim fankom rozow!!

Używam tego produktu od: miesiaca