Histoire de Seduire Peek [An Eye Tale] (Kremowe cienie do powiek)

Histoire de Seduire Peek [An Eye Tale] (Kremowe cienie do powiek)

Kremowe cienie do powiek. Zamknięte w pudełeczku z twardej tektury , z lusterkiem. Paletka zawiera 4 cienie, które rozświetlają i delikatnie opalizują.

Cena: 112 zł / 4 x 1,3 g

letni,wakacyjny makijaż:)

Tej wiosny zakochałam się w kremowych cieniach do powiek, szczególnie tych w odcieniu złota, brązu, miedzi, różu. Pierwszy raz ujrzałam te cienie u przyjaciółki i od razu mi się spodobały. Przyznam, że trochę się jej naszukałam , ale w końcu udało mi się upolować paletkę w GC.
Paletka składa się z czterech kremowych cieni, zamkniętych w pudełeczku z twardej tektury oraz lusterkiem. Dostępna jest w jednym zestawie kolorystycznym : złoto, brąz&miedź, jasny róż, ciemny róż. Te dwa pierwsze zawierają mnóstwo rozświetlających , złotych drobinek; natomiast róże są bez drobinek i nadają się do nakładania na policzki jako róż. CIenie na bazie trzymają się przyzwoicie, jednak należy uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo efekt odpadającej skorupy murowany ;)
Same cienie przepięknie wyglądają na powiekach, świetnie pasują do mojego wiosenno-letniego makijażu , przy zbrązowionej cerze:)
Są lekkie, w zależności od nalożónej ilości możemu uzyskać efekt transparentny lub bardziej kryjący. Świetnie łączą się z innymi kremowymi cieniami (z pudrowymi niestety nie próbowałam).
Uważam , że cienie są świetnym kosmetykiem do letniego makijażu. I nie tylko oczu - świetnie sie spisują jako róż , rozświetlacz a nawet błyszczyk na usta.