Pharmaceris, Pharmaceris M, Foliacti (Krem zapobiegający rozstępom)

Pharmaceris, Pharmaceris M, Foliacti (Krem zapobiegający rozstępom)

Opracowany z myślą o kobiecie w ciąży. Krem z kwasem foliowym zapobiegający rozstępom wspomaga regenerację struktury skóry osłabioną rozciągnięciem. Wzmacnia i uelastycznia skórę zapobiegając powstawaniu rozstępów. Aktywnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej uniemożliwiając gromadzenie się tłuszczu w miejscach szczególnie narażonych na powstawanie rozstępów (uda, pośladki, brzuch, biust i biodra). Przyjemny zapach w połączeniu z lekką konsystencją preparatu jest idealny dla kobiet w ciąży. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia plam.
Zawiera:
Kwas foliowy - wykazujący silne właściwości regenerujące.
Witaminę E - która zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry jako naturalny czynnik przeciwrodnikowy.
Olej bawełniany - który zapobiega utracie wody z naskórka, silnie odżywia, nawilża i zmiękcza.
Fitokompleks (zawierający aminokwasy, saponiny i alkaloidy np. kofeinę) - przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, wyszczuplający i dotleniający.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Cyclomethicone, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cotton ( Gossypium) Seed Oil, Barley (Hordeum Distichon) Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Propylene Glycol, Disodium EDTA, Mushroom (Fomes Officinalis) Extract, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, PVP, Escin, BHA, Butylene Glycol, Caffeine, Theophylline, Threonine, Carbomer, Folic Acid, Atelocollagen, Polysorbate 20, Sodium Chondroitin Sulfate, Methylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Propylparaben, Ethylparaben, Parfum. (24.04.2008)

Cena: ok. 35zł / 150ml

HIT :)

Stosowalam całą ciążę, z 6-7 opakowan zuzylam ale nie zalowalam jak stosowalam rano i wieczorem. Nie mam ani jednego rozstepu, skóra nawilzona, gladziutka. Czasem można kupić w cenie promocyjnej, albo 2 w opakowaniu w niższej cenie. Na all jest tani. Szczerze polecam:)

Zacny.

Kupiłam produkt nie bedąc w ciązy, zachecona pozytywnymi opiniami.
Mam rozstepy w paru miejscach, sa białe, więc chciałam czegoś co je zmiejszy i zamaskuje.
Oprocz ego walczyłam, by nie pojawiło się wiecej takich znamion.
Foliacti jest do tego idelany, wygladził te istniejące i zapobiegł powstaniu kolejnych.
Polecam kazdemu, kto szuka skutecznyego produktu do walki z rozstepami w rozsądnej cenie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: pięc

Fajny

Kremy na rozstępy stosuję obecnie prewencyjnie, będąc w ciąży.
Chcę zaznaczyć, że nigdy nie miałam problemów z rozstępami i nie wiem jakie mam do nich skłonności w czasie ciąży.

Krem Pharmaceris M. Foliacti stosowałam od 5 do 6 miesiąca ciąży. Tuba 150 ml starczyła mi na miesiąc smarowania 2 razy dziennie brzucha, sporadycznie także piersi i pośladków.

+ podoba mi się delikatny (jakby toaletowy) zapach
+ nie zostawia tłustej powłoki
+ nie tłuści odzieży, spokojnie można go używać na dzień pod ubranie

Zużyłam z przyjemnością.
Rozstępy nie pojawiły się, ale też nie przybierałam jakoś drastycznie na wadze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: tuba 150 ml

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

polecam!

Dla mojej skóry produkt idealny!aż się specjalnie tu zarejestrowałam, żeby móc go pochwalić :)
mam skórę z ogromną skłonnością do rozstępów - w okresie dojrzewania kiedy rosłam i przybierałam na wadze (ale nigdy nie byłam otyła, czasem w górnej granicy normy) rozstępy pojawiły się wszędzie,pod kolanami, na udach, pośladkach, piersiach, biodrach. Więc kiedy zaszłam w ciążę myślałam, że nic mi nie pomoże, skoro wtedy przy mniejszym rozciąganiu skóry było ich tyle. Okazało się jednak, że ten krem zdziałał cuda, rodzę za kilka dni bez żadnego rozstępu na brzuchu :) dodam, że na udach, gdzie kremu nie stosowałam i tylko trochę przytyłam pojawiło się kilka nowych.
dodatkowo przyjemny zapach i konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Jak dla mnie skuteczny

Owego kremu zaczęłam używać na początku 4 miesiąca, codziennie wieczorem, wystarczył na bardzo długo (jakieś 4 miesiące) i dzięki niemu nie mam do tej pory ani jednego rozstępu.
Kupiłam go w ciemno nie znając jeszcze opini na jego temat, po przeczytaniu opini na wizażu jeszcze przed zastosowaniem byłam bardzo sceptycznie nastawiona m.in dlatego, że kosmetyk tutaj ma mizerne opinie. Na szczęście zostałam mile zaskoczona, ponieważ mimo tendencji do powstawania rozstępów krem sprawdził się w 100%.

Wykorzystała: kilka próbek

dobry

Uważam, że jest to dobry produkt. Będąc w ciązy a. Rozstępy nie pojawiły się, ale trudno powiedzieć czy jest to zasługa tego produktu. Wcześniej i poźniej stosowałam kosmetyki innych marek i rozstępy też się nie pojawiły. Skóra była odżywiona i zadbana mimo, że stosowałam go tylko raz dziennie.
Zalety:
- konsystencja - nakłada się łatwo i szybko, nie trzeba go długo wmasowywać
- nie pozostawia tłustego filmu, można się od razu ubrać
- przyjemny zapach
Wady:
- mało wydajny

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Totalna porażka

Na mojej skórze ten krem calkowicie się nie sprawdził. Wręcz mogę powiedzieć, że porażka. Uzywałam kremu codziennie tak jak zaleca producent od 4. miesiąca ciąży i niestety nie zdążyłam zużyć całego opakowania a pojawiły mi się rozstępy na brzuchu.
Plusy:
- ładnie pachnie
- szybko się wchłania
I to by było na tyle.
Jego wielkim MINUSEM jest to, że nie spełnił swojej roli i mimo używania go codziennie nie zapobiegł powstaniu rozstępów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

bardzo dobry, skuteczny krem

Ja byłam bardzo zadowolona z tego kremu, jestem już co prawda parę lat po porodzie i do tej pory nie żałuję, że zdecydowałam się właśnie na ten krem. Bardzo przyjemna konsystencja, pięknie pachnie, stosowałam go dwa razy dziennie, od piątego miesiąca ciąży i dzięki niemu mam tylko dwa malutkie rozstępy przy pępku liczące 1-1,5cm. Gwiazdkę odjęłam za cenę, znacznie obciążał mój budżet, a tubka starczała tylko na miesiąc. ALE jak to się mówi za jakość się płaci i w stu procentach zgadzam się z tymi słowami, choć są wyjątki od reguły :) ogólnie polecam!

Używam tego produktu od: od 5mies ciąży
Ilość zużytych opakowań: 5 całych

rowniez jestem rozczarowana

Jestem rozczarowana tym kremem.Uzywalam go miesiac przed rozwiazaniem, kiedy rozstepy nie byly duze i tylko na brzuchu. Starczyl mi dokladnie na miesiac. smarowania 2 razy dziennie. Niestety w ogole nie dziala. W trakcie uzywania pojawilo mi sie dosc sporo nowych i to w dodatku dosc duzych rozstepow na brzuchu, ktore niestety mam do teraz, bo zaden pozniej uzywany krem nie byl w stanie ich usunac nawet kiedy byly swieze. Nie sa mocno szpecace i nie zajmuja calej powierzchni brzucha tylko te dolnia, ale sa i bardzo chcialabym sie ich pozbyc. Krem wchlania sie szybko, nie jest tlusty, pachnie bardzo lekko. Jednak co z tego skoro w ogole nie dziala.

Używam tego produktu od: uzywalam w 8 miesiacu ciazy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka starczyla na miesiac

Takie sobie mazidełko nie warte swojej ceny

Nie jestem w ciąży, ale mam wahania wagi i kilka rozstępów z okresu dojrzewania. Tym produktem niestety nie jestem zachwycona.

Nie podoba mi się jego zapach, który kojarzy mi się z tanimi kosmetykami z czasów transformacji ustrojowej w Polsce.

Nie podoba mi się ciekła parafina na trzecim miejscu w składzie i silikon; nie podoba mi się również mała wydajność i mała pojemność kosmetyku, jak na taaaką cenę.

Plusem natomiast jest to, że krem szybko się wchłania, nie lepi się, można się w miarę szybko ubrać, ale przy kąpieli czuć, że skóra ma taki film, taka warstwę ochronną (zapewne tłuszczową z parafiny, lub silikonową - UWAGA: SILIKON na 6 miejscu w składzie).

Ogólnie skóra jest słabo nawilżona, po zmyciu preparatu jest bardzo sucha i ściągnięta a balsam ten, z racji dużej zawartości parafiny i silikonów, raczej tylko natłuszcza naskórek i mami uczuciem gładkości.

Co do działania, to cudów nie ma, rozstępy już mam, ale nie chcę ich mieć więcej, dlatego od czasu do czasu używam czegoś, co zmniejszy podatność na ich powstawanie.

Gdybym była jednak w ciąży, sięgnęłabym po coś innego, niestety nie polecałabym tego preparatu, bo właściwości pielęgnacyjne są marne, cena wysoka, efekty wątpliwe.

wielkie rozczarowanie

używam od początku ciąży. Rozstępy na brzuchu pojawiły się w 24tc czyli jak brzuch się powiększył. Jestem bardzo zawiedziona gdyż używałam go codziennie a nawet 2 razy dziennie. Szybko zmieniam krem choć mam jeszcze jedną nie napoczętą tubkę. Kupiłam dwupak. Może poużywam po ciąży. Na ciążę się nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Dobry, ale rossmanowska oliwka lepsza

W zasadzie do niczego nie mogę się przyczepić. Stosowałam dwa miesiące i balsam spełniał swoje zadanie, jednak odkrywszy rossmanowską oliwkę, zrezygnowałam z niego ponieważ:
- jest nieprzyjemnie zimny w zetknięciu ze skórą, oliwka zawsze jest przyjemna
-zasycha przy dozowniku po ok 3 tygodniach używania i za każdym razem trzeba go odkręcać
-jest mniej wydajny i droższy niż oliwka

Używam tego produktu od: kilka miesięcy