Botanica, Krem na rozszerzone naczynka z kompleksem pięciu ziół

Botanica, Krem na rozszerzone naczynka z kompleksem pięciu ziół

Krem przeznaczony jest do cery delikatnej z problemami naczynkowymi. Zawiera aktywny kompleks pięciu ziół gwarantujący kompleksową pielęgnację:

-arnika (wykazuje działanie regenerujące, wyciszające, hamuje rozwój zapaleń, wspomaga wchłanianie wylewów podskórnych)

-lipa (działa zmiękczająco, ochronnie, zapobiega infekcjom)

-kasztanowiec (uszczelnia ścianki naczyń włosowatych i zabezpiecza je przed rozszerzaniem)

-hibiskus (odżywia, regeneruje i zmiękcza, stymuluje odnowę komórek naskórka, jest bogatym źródłem witaminy C)

-oczar wirginijski (wzmacnia ściany naczyń włosowatych ułatwiając przepływ krwi, działa ściągająco i przeciwzapalnie)

Działanie tych składników uzupełnia kojąca alantoina, witamina E oraz olejek migdałowy, który posiada właściwości łagodzące, kojące i zmiękczające oraz chroni skórę przed podrażnieniem.

Regularne stosowanie kremu wzmacnia naczynka krwionośne, zmniejsza ich skłonność do rozszerzania się i pękania a tym samym trwałego zaczerwienienia skóry.

zapychacz doskonały

TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEGO Z DALEKA !!!

Tak okropnego kremu jeszcze nie miałam.

Po pierwsze: potwornie zapycha pory. Miałam po nim taki wysyp krostek i bolesnych guł, że pozbywałam się tego zajęło mi ładnych kilka tygodni.

Po drugie: mimo zawartości aż pięciu składników roślinnych mających łagodzić rumień i wzmacniać naczynka - ten krem nic nie robi (oprócz zapychania). Rumień jak był, tak jest, nic nie zbladło, nie pochowało się.

Nawilża średnio, pozostawia na skórze świecącą się warstewkę. Przyjemnie pachnie.

Używałam tego produktu: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: ledwo zmęczyłam jedno