Nivea Hair Care, Odżywka do włosów suchych

Nivea Hair Care, Odżywka do włosów suchych

Odżywka odbudowująca do włosów suchych i zniszczonych - wygładza włosy na całej powierzchni.
Zapobiega łamaniu się włosów i rozdwajaniu ich końcówek. Długotrwale wzmacnia włosy.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Methylparaben, Propylparaben, Niacinamide, Calcium Chloride, Oryzanol, Benzophenone-4, Sodium Citrate, Parfum

Cena: 9 zł

kiepawa

Odrzuca mnie jej zapach, jak krem Niwea-ciężki i duszący.Po tam bogatej konsystencjii spodziewałam się że będzie w stanie odzywić moje suche końcówki ale gdzietam...jedyne co w niej lubiłam to gęsta kremowa konststencja i na tym jej zalety się kończą...

zaskakująca

Faktycznie to raczej balsam aniżeli odżywka. W moim przypadku nioe tylko ułatwia rozczesywanie, ale przede wszystkim rozprostowanie loków. Włosy po niej nie puszą się, są lśniące i w takie jakby ...hmm mięsiste w dotyku. Używam jej kiedy mam ochotę na małą zmianę fryzury. Tylko zapach mi nie odpowiada.

do kosza

Dla mnie podobna do jej siostry ekspresowej maseczki do włosów suchych. Kicz. Nie odżywia, nie pielęgnuje, nie wygładza. Utrudnia rozczesywanie. Włosy wygladają na przylizane, pozbijane w strąki. Rozczarowałam się. Nie polecam.

Manicure - pastelowe paski

Nieeee...

Jeśli to jest produkt do suchych włosów to nie chcę sobie wyobrażać wersji do przetłuszczających się.
Nic a nic nie nawilża! Nie nabłyszcza, nie wygładza, nie ułatwia rozczesywania, a wręcz mi je utrudnia!! Fryzura jest przesuszona, zmęczona (szarpaniem) i bez życia.
Horror, nie odżywka, niszczy włosy i tyle.

Do kubełka...

Nawilża

Nie spodziewałam się, że Nivea wyda taką dobrą odzywke. Ma ona śliczny zapach, super konsystencję (weźmie się troszeczke i juz jest jej duuzo na włosach ;)) przez co jest wydajna. Sprawia, że włosy ślicznie się błyszczą i są gładziutkie. Czuć to, że są nawilżone. Nie powoduje, że włosy sie przetłuszczają. Cena bardzo niska jak na takiej wysokiej jakości produkt :)

NIEZŁA

Mi się podoba, włosy po użyciu tej odzywki są miękkie, błyszczące i tak w ogóle przyjemne;) dobrze się rozczesują, jednak jest wiele lepszych odzywek od Nivei, jakos po skonczeniu opakowania wolałam poeksperymentować z czymś innym:-]

Zuzylam 1 opakowanie.

dobrze nawilża

dobra odzywka :) nawilża przesuszone wlosy, ale ich nie obciaza.wlosy sa po niej mieciutkie i wygladzone.stosuje ja razem z szamponem i maseczka z tej samej serii.

za darmo nie wezmę:P

Wcale nie odżywia. Zostawia nalot na włosach, które szybko się przetłuszczają (a ja ma suche włosy, więc muszę się bardzo postarać, żeby je "przetłuścić"). Efekt nabłyszczenia, jak wynika z poprzedniego zdania : 0, efekt odbudowy włosa : 0, ogólnie 0 efektów specjalnych. Zwykłych efektów (np. banalnego ułatwienia rozczesywania) również brak. Za darmo nie wezmę nawet po raz drugi:PIlość zużytych opakowań: 1 niecałe.... chyba jeszcze gdzieś się pałęta resztka:P

dobra

To bardzo dobra odżywka. Stosowana regularnie intensywnie nawilża włosy, wygładza je na całej powierzchni. Polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

przeciętna

Choć a tych odżywek, nie zauważyłam żadnych specjalnych efektów ich stosowania. Zmiękcza i nabłyszcza włosy, łatwiej się one rozczesują, jednak nie stwierdziłam odżywienia/regeneracji, choć tego najbardziej po niej oczekiwałam :(.