For Your Beauty, Grzebyk do rzęs i szczoteczka do brwi

For Your Beauty, Grzebyk do rzęs i szczoteczka do brwi

Pojemność 1 szt

Grzebyk pozwala rozdzielić sklejone maskarą rzęsy, jeżeli jeszcze nie wyschły, szczoteczka doprowadzi do porządku brwi.

grzebyki
do rzęs, do brwi
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przydatna

PLUSY:
nie psuje się, nie traci włosków, nie łamią się ząbki mimo niezbyt ostrożnego przechowywania z mojej strony,
cena - tania,
łatwa do czyszczenia,
ładnie rozczesuje i nadaje ład rzęsom i brwiom,
wygodna w użyciu

MINUSY:
brak

Kupiłam niezbyt przekonana, czy rzeczywiście mi się przyda, ale odkąd ją mam to stosuję prawie codziennie do delikatnych poprawek ;). Niby wiele nie zmienia w wyglądzie, ale nawet takie małe szczegóły jak ładnie rozczesane brwi i rzęsy potrafią wiele zmienić.

Nie bardzo

Część szczoteczkowa działa w zasadzie tak, jak powinna, choć mimo, że nie mam bardzo gęstych brwi, muszę je parę razy przeczesać, żeby uzyskać pożądany efekt. Możliwe, że to kwestia zbyt rzadkiego włosia, lepiej mi się czesze brwi starą szczoteczką po tuszu :)
Grzebyk z kolei nie działa na moich rzęsach wcale, zęby są za grube i przez to trzeba się namachać i to bardzo, żeby widać było jakąś zmianę.
Chyba lepiej poszukać czegoś porządnego niż wydawać choćby 2 zł na ten bubel.

może być

Zalety:
+ łatwa dostępność
+ kupiłam go w promocyjnej cenie
+ ładnie wygląda
+ dobrze rozczesuje brwi

Wady:
- zęby w grzebyku są bardzo łamliwe, już nie mam 3
- szczoteczka nie jest zbytnio dobra do rzęs
- trudno umyć szczoteczkę

Manicure z chmurkami

Świetny

Ząbki z czasem lubią się połamać jeśli się o grzebyk nie dba, ale ogólnie jest świetny. Używam do podcinania i rozczesywania brwi, do rzęs bardzo rzadko. Polecam :)

Ujdzie;p

Jako grzebyk do rzęs nie sprawdza się w ogóle, ma za grube ząbki. Używam go tylko do ogarnięcia brwi i w tej roli sprawdza się dobrze. Grzebyk jest tani, solidnie wykonany. Mam go już pół roku i nie zniszczył się.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

może być.

Mi się jakoś specjalnie nie przydaje, choć zaleta to cena. Jednak dla mnie jest trochę nieporęczny.
Ładnie wygląda, jednak podczas rozczesywania rzęs przeszkadza szczoteczka po drugiej stronie..

średni

Plusy
+ dobrze rozczesuje rzęsy
+ cena

Minusy
- bardzo łamliwy - obchodziłam się z nim ostrożnie mimo to wypadły mi już 4 ząbki ;/
- zbiera duzo tuszu z rzęs
- trudny do czyszczenia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nie nadaje sie do torebki

Tani i przydatny

rozdziela sklejone rzęsy
czesze brwi
ładnie wygląda
jest 2 w 1, oszczędza kasę
nie zajmuje dużo miejsca
łatwo się go myje
jest arcy tani
mój miał ponad rok i nie zepsuł się, ani nie pękło w nim nic, nawet ząbek, ale nie transportowałam go w torebce, tylko stał na toaletce wraz z innymi akcesoriami

bardzo dobry gadżet, ale mam akurat dwie kredki do brwi z takimi zakończeniami, a jedna z końcówka jak od maskary więc grzebyczek wyrzuciłam

Używam tego produktu od: ponad rok

Wystarczający.

Plusy:
- Wygląd
- Cena
- Ładnie rozdziela rzęsy i doprowadza brwi do porządku

Minusy:
- Łamliwy
- Trudny do czyszczenia bez jego uszkodzenia

Produkt ogólnie dobry, ale nie będzie długo służył, pozdrawiam ;).

Używam tego produktu od: 3-ech miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Bardzo niskiej jakości

+Spełnia swoje zadanie jeżeli chodzi o doprowadzenie brwi do porządku.
+tani

-bardzo niska jakość (ząbki łamią się, końcówka po czasie wypada, włoski się wykrzywiają..)

Jeżeli ktoś szuka taniego grzebyka, to polecam także z firmy For Your Beauty, tylko w zestawie z dwoma pędzelkami (do cieni i różu) oraz aplikatorem do cieni (najlepszym jakim miałam!).
Cały zestaw do nabycia w każdym rossmanie, w kolorze czarnym z etui. Za niewielkie pieniądze, a jakościowo moim zdaniem całkiem nieźle!

Używam tego produktu od: używałam około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

muszę znaleźć inny...

Miałam już go kilka razy i w sumie to jest średni. Plusy to cena, dostępność, dość fajny wygląd, dobre działanie. Ale po jakimś czasie pękają mi ząbki w grzebyku, szczoteczka wywija się na wszystkie strony i znowu lecę do drogerii po nowy. Muszę znaleźć coś innego

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Sprawdza się

Bardzo przydatny gadżet w mojej kosmetyczce. Korzystam z niego dość często. Dobrze spełnia swoją funkcję, tzn. dobrze rozdziela rzęsy i robi porządek z brwiami. Włoski i ząbki z grzebyków nie wypadają/nie łamią się. Jedynym minusem jest to, że po dłuższym używaniu końcówka z grzebykiem i szczoteczką odkleja się w środku metalowej otoczki (stało się tak w obu sztukach) i nie za bardzo można z niej skorzystać - np. przy próbie rozdzielenia rzęs końcówka zaczyna się przekręcać - można zrobić sobie krzywdę trafiając w oko. Niewygórowana cena sprawia jednak, że ten minus nie jest znaczącym kryterium w ogólnej ocenie.

Używam tego produktu od: kilku lat